Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Mycha

 

Wczoraj ukatrupiłam twoją kuzynkę u siebie na budowie :roll:

 

 

i Ty sie nie boisz tego Mysi powiedzieć tak w 'łoczy'.... no nie wiem.... :roll: Ty se już jakiego podygarda szukaj :)

a ktoś ostatnio widział inwestorkę? coś cicho u niej... siedzi cicho jak taka przysłowiowa mysz, co do niej nie podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Myszatą wcięło :(

 

kolejna którą trzeba zaczipować ( razem z barrankami) i szukać gpsem :wink: :wink: :wink:

 

I już Kamyk czeka w kolejce..

 

o nim to już nie wspomnę :roll: :roll:

 

jego na smyczy trzeba trzymać bo jeszcze gotów sobie wydłubać czipa tymi swoimi sprzetami co trzyma w rękach dosyc często 8) 8) se poda znieczulenie i slad zniknie :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra jestem juz. Wróciłam. Niestety pociągam z lekka nosem i wszedzie chodzę z moim podajnikiem chusteczek :roll:

 

pokaże Wam szkic ogrodu w takim razie, zeby tu nie było nudno:

http://images39.fotosik.pl/195/251e4069212989a3med.jpg

guzik widac, no nie? Pani od ogrodu jest super. Mogę polecic. Chciałabym takze powiedziec, ze mam poprawione tynki w domu. Wyglądają swietnie, naprawde wyjsciowo. Szkoda, ze nie ma juz faktury piaseczku na nich. No ale dobrze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie ma juz faktury piaseczku na nich. No ale dobrze jest.

 

Piaseczek i tak się ściera :wink: Grunt, że teraz jest ładnie :) I o to chodziło .

 

A ta pani od ogrodu to droga ?

Bardzo droga, bo spełnia marzenia, ale finansowo to raczej tania-1200 za projekt z oświetleniem mojego ogrodu+jeszcze będzie ze 300 za nawodnienie

Szczerze, to wyszedł mi ogród dość japoński gdzie nie spojrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ogród, ładny :)

 

Kiedy mi zrobisz to co masz zrobić hę ?????????? :)

Nefciu ja Ci moge to zrobic nawet juz, ale na pieczątke trzeba poczekac ze 2 mieszki wiec nie wiem czy chcę Cię wstrzymywac Skarbie

 

Mysia - zmoblizowałaś się i dadzą ci ten tego Regon :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze nie widac, gdzie który krzak rosnie, ale widac dróżki i podjazd, który ostatnio spędza mi sen z powiek. Chyba skończy się na tym, ze dróżke do domu zrobiędocelowo, a podjazd wysypię jakims fajnym drobnym tłuczniem klinowym i ustawie krawężniki i juz. W sumie i tak się po tym tylko jezdzic bedzie, a ładnie to wygląda jak diabli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo droga, bo spełnia marzenia, ale finansowo to raczej tania-1200 za projekt z oświetleniem mojego ogrodu+jeszcze będzie ze 300 za nawodnienie

Szczerze, to wyszedł mi ogród dość japoński gdzie nie spojrzę.

 

To mi sie podoba.

 

---- ---- ----

A ja nie chcę , żeby mi jakiś obcy robił to, co Ty możesz zrobić - a nie pali się. Wpisz sobie mnie gdzieś w kalendarz jak Ci wygodnie :)

Pieczątka dziś jest jutro nie ma - nie pali się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...