Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o obwodzie nic nie wiem :roll: to nie powiem :(

 

 

 

ale przyszłam się przywitac i pozazdrościć ciut :) Ty masz tynki cacy... ja z moimi będę walczyć... jak się uda to już wkrótce.

 

 

I tak mówicie o kominku, że sobie pomyślałam, ż e dziś faktycznie plucha i pewnie tak już będzie coraz częściej... ja też kominek mam ... baaaaaaa nawet brykiet dzięki Duszkowi i Nefci.... hm... może już czas zdjąć folię z kominka... co? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

to ja chyba należę do tych szczęśliwców co nie boją się przeprowadzki

 

teraz mieszkamy na kilkunastu m2 i mamy jedną wspólną szafę z mężem i kilka gratów któe zabieramy a można je spokojnie pod pachę zabrać. wszystko inne musimy kupować.

 

spakuję się pewnie w kilka kartonów i to wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chyba należę do tych szczęśliwców co nie boją się przeprowadzki

 

teraz mieszkamy na kilkunastu m2 i mamy jedną wspólną szafę z mężem i kilka gratów któe zabieramy a można je spokojnie pod pachę zabrać. wszystko inne musimy kupować.

 

spakuję się pewnie w kilka kartonów i to wszystko :wink:

Justynka jestes szczęsciarą. Ja oprócz gratów mam jeszcze dwa baniaki z rybami i to całkiem spore. Najgorsze to to ze nimi trzeba sie zawsze zajmowac w pierwszej kolejnosci, tak wiec zanim wyładuje z torby kapciuszki, zanim poszukam czegos do jedzenia dla głodnego dziecka i zanim cokolwiek to moje podłogi beda juz całe zalane wodą(brrrr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o obwodzie nic nie wiem :roll: to nie powiem :(

 

 

 

ale przyszłam się przywitac i pozazdrościć ciut :) Ty masz tynki cacy... ja z moimi będę walczyć... jak się uda to już wkrótce.

 

 

I tak mówicie o kominku, że sobie pomyślałam, ż e dziś faktycznie plucha i pewnie tak już będzie coraz częściej... ja też kominek mam ... baaaaaaa nawet brykiet dzięki Duszkowi i Nefci.... hm... może już czas zdjąć folię z kominka... co? :roll: :wink:

Nituszka, Ty jeszcze kominka nie odpalałas? Zartujesz sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
ano mam szczęście i nawet nie muszę się na siłę śpieszyć z tą przeprowadzką ... no ale wiadomo jak to ciągnie do domu tym bardziej jak człoweik tak długo sie męczy i nie może doczekać końca budowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja Wam powiem, że jak czytam dziewczyny po przeprowadzce... to dochodze do przekonania, że się przeprowadze jak już dom będzie na cacy... bo ja za nerwowa jestem :( i mógłby Szanowny to zanadto odczuć :(

to jest nie głupia mysl. Ja chyba tez najpierw wykopie z chałupy ryby, a dopiero potem w kolejny weekend zajme sie swoimi rzeczami. W każdym razie napewno pokupie jakies szafy i przewioze część rzeczy wczesniej. Tym razem ostateczna rozgrywka, koniec przeprowadzek ever. Musze nie dać sie zwariować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo....

 

 

ja jak już będę tam mieszkać... to odżałuje 5 stów i wezmę panią do sprzątania by ten kurz i syfl posprzatała.... :wink: :wink:

 

ooo i wtedy sie nie będę denerwować :)

 

 

 

a garderobę myślisz robić sama? czy zlecić jakiemuś komandorowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o obwodzie nic nie wiem :roll: to nie powiem :(

 

 

 

ale przyszłam się przywitac i pozazdrościć ciut :) Ty masz tynki cacy... ja z moimi będę walczyć... jak się uda to już wkrótce.

 

 

I tak mówicie o kominku, że sobie pomyślałam, ż e dziś faktycznie plucha i pewnie tak już będzie coraz częściej... ja też kominek mam ... baaaaaaa nawet brykiet dzięki Duszkowi i Nefci.... hm... może już czas zdjąć folię z kominka... co? :roll: :wink:

Nituszka, Ty jeszcze kominka nie odpalałas? Zartujesz sobie

 

odpalałam, odpalałam :)

 

 

tyle, że na całe lato go zafoiowałam, bo kurz, bo pył - a to piaskowiec jest... :)

 

 

ale już mnie kusi posiedzieć przy ognisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo....

 

 

ja jak już będę tam mieszkać... to odżałuje 5 stów i wezmę panią do sprzątania by ten kurz i syfl posprzatała.... :wink: :wink:

 

ooo i wtedy sie nie będę denerwować :)

 

 

 

a garderobę myślisz robić sama? czy zlecić jakiemuś komandorowi?

zaden komandor nie bedzie mi szaf robił. Mam dwie skrzynie metrowe z ikei i dokupie jeszcze dwie, poskręcam i finito. Zastanawiam sie jeszcze tylko nad zamknięciem tego frontami. No ale w ikei jak w ikei fronty mozna dokupic zawsze, a drzwi do garderoby będą i tak, więc nie wiem czy będe szafy zamykac dodatkowo. U mnie jest ten plus, ze garderoba nie ma skosów.korpus 250 zlotych, czyli cała garderoba ykm 1000zł+ moze na drązki wysokie pneumatyczne trzeba bedzie cos wydać

http://www.ikea.com/PIAimages/74983_PE192586_S4.jpg

do tego duze lustro od sufitu do podłogi i mała pufa do przycupnięcia i garderoba gotowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ambicje. Ja sie szaf boje baaardzo. :roll:

znowu sie naśmiewasz?a czego ty sie boisz szaf? czy cos cie złego kiedys spotkało w takiej szafie?

 

Zlego to nie... :oops: :oops: :oops:

 

Serio sie boje... :roll:

no to ja na wszelki wypadek nie bede kupowac tych frontów zebys sie nie przestraszyla jak do mnie przyjedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ambicje. Ja sie szaf boje baaardzo. :roll:

znowu sie naśmiewasz?a czego ty sie boisz szaf? czy cos cie złego kiedys spotkało w takiej szafie?

 

Zlego to nie... :oops: :oops: :oops:

 

Serio sie boje... :roll:

no to ja na wszelki wypadek nie bede kupowac tych frontów zebys sie nie przestraszyla jak do mnie przyjedziesz

 

Ale ja sie boje wnetrz... :roll: :roll: :roll: Chyba nie bylabym w stanie tego sama zaprojektowac, no way... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...