Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Gość justyna_m
Nie pisz "fatal error budowlany" bo od razu mam straszne wizje z gruzem w roli głównej.

Jakby co jestem dziś na budowie , bo żegnam się z tynkarzami i będe pewnie troszkę sprzątała...

 

Miłego dnia wsiem :)

niestety dzisiaj jestem niedostępna i letko sparaliżowana. Przyjezdzają teściowie, wiec muuuusze doprowadzic dom do stanu uzywalnosci a nie chce mi sie jak cholera

 

no na taką okazję to też mi by się nie chciało :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no cos mnie tak wypodkreślała Zuza, no nie chce mi sie, głowa mnie boli, nie wiem co ugotowac i najchętniej bym poszła spać

 

oj Mysia to może ci jakoś pomogę :oops: :oops: :oops:

 

do 17-tej mam luzik a potem zebranie Rady rodziców w przedszkolu wiec dawaj znać co ci pomóc :D :D :D

nie no weeez Skarbie, jestes nieoceniona, ale jak sie zbiore to i ja dam rade nawet dzisiaj. To tylko problem z zebraniem sie do kupy tak zwanej, ale jak sie juz zbiore to godzinka roboty i znowu jestem wzorową panią domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos mnie tak wypodkreślała Zuza, no nie chce mi sie, głowa mnie boli, nie wiem co ugotowac i najchętniej bym poszła spać

 

oj Mysia to może ci jakoś pomogę :oops: :oops: :oops:

 

do 17-tej mam luzik a potem zebranie Rady rodziców w przedszkolu wiec dawaj znać co ci pomóc :D :D :D

nie no weeez Skarbie, jestes nieoceniona, ale jak sie zbiore to i ja dam rade nawet dzisiaj. To tylko problem z zebraniem sie do kupy tak zwanej, ale jak sie juz zbiore to godzinka roboty i znowu jestem wzorową panią domu :)

 

bez tego "znowu" :wink: :wink: :wink:

 

ty jesteś cały czas the best :D :D :D tylko sutacje zyciowe są czasami nie na miejscu ( np wizyta kogoś :wink: :wink: :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawke z cyjankiem przygotowujesz? :lol: :lol: :lol:

nie no wez, ja staram sie byc miła, no. :)

dobra ide cos posprzątac, jakies pranie nastawic zaliczyc sklep z jedzeniem, budowę i przygotowac sie psychicznie

 

Jakis program artystyczny planujesz? Wbijanie tesciowej na pal i smazenie w ognisku na przyklad? :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo

 

Wstawać śpiochy

Jest piękna słoneczna sobota!

 

Kochana o 9:16 to ja juz wróciłam z budowy dzisiaj -pierwszy raz, na kawkę do domu :)

Pisałam u Neff, ze kupiłam dzisiaj płytki do kotłowni 5 metrów za w sumie tyle co jeden metr tanich płytek. Pan w sklepie był wyjątkowo miły :)

 

I kupiłam takiego hibiscusa:

 

http://www.bluerivernursery.com/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/f/i/file_395_1.jpg

ale tyci tyci jeszcze jest. Ma pięęękne niebieskie kwiatuchy.Mozna patrzec i w nich zatonąć normalnie

No i pare innyhc rzeczy dzisiaj kupiłam w dobrej cenie. Zawsze tak jest jak przyjezdza moja teściowa. Moze powinna częsciej przyjeżdzac? Ona jak nic sprowadza na mnie okazje cenowe. Niestety nie udało mi się kupic pieca za pińcet, ale mam taki 10 razy droższy ino ze wszelkimi potrzebnymi mi bajerami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten kocioł tylko x 10 to nie jest źle :):)

tak sobie mysle, ze zawsze obstawiałam droższe bryczki, ale jakoś sobie odpuściłam bajery różniaste. Choc ja lubie takie zabawki.

Jak ktos chce thuje brabant do ogrodu to informuję, ze w practikerze jest dostawa po 9 cos za takie ładne juz ogzemplarze koło 1 metra wysokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...