Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też się witam :) ślad zostawiam :) w totka chciałabym wygrac i to bardzo.... ale żeby od razu w niego grać :roll: eeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

tak tak potwierdzam, najlepiej tak wygrać zeby nie grac i tak robic zeby sie nie narobic :). Czytalam Nituś ze jakąś super stronke szykujesz cos z development...ale bez development

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się witam :) ślad zostawiam :) w totka chciałabym wygrac i to bardzo.... ale żeby od razu w niego grać :roll: eeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

tak tak potwierdzam, najlepiej tak wygrać zeby nie grac i tak robic zeby sie nie narobic :). Czytalam Nituś ze jakąś super stronke szykujesz cos z development...ale bez development

 

 

noooooo :lol:

 

taką stronkę "informacyjną' ze tak powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się witam :) ślad zostawiam :) w totka chciałabym wygrac i to bardzo.... ale żeby od razu w niego grać :roll: eeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

tak tak potwierdzam, najlepiej tak wygrać zeby nie grac i tak robic zeby sie nie narobic :). Czytalam Nituś ze jakąś super stronke szykujesz cos z development...ale bez development

 

 

noooooo :lol:

 

taką stronkę "informacyjną' ze tak powiem :)

pewnie jak to Nitka, nawet suchej nitki na nich nie zostawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodu to ja nawet nie zakładałam w tym kosztorysie, bo miał się przesunąc i jakos mielismy sobie dac radę do kiedyśtam. Tylko ze teraz chcemy wyłuskac wlasnie choc odrobine na jakikolwiek podjazd, zeby juz tych płyt betonowych z tarasu obrzydliwie pociętych nie układać na wejsciu do domu.

 

źle się wyraziłam. ten ogródek u mnie to bez jednej roślinki tyle wyszedł - kasa poszła na podjazd, multum ziemi, murki oporowe i ogrodzenie. a i to nie mamy ogrodzenia od frontu i bramy garażowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodu to ja nawet nie zakładałam w tym kosztorysie, bo miał się przesunąc i jakos mielismy sobie dac radę do kiedyśtam. Tylko ze teraz chcemy wyłuskac wlasnie choc odrobine na jakikolwiek podjazd, zeby juz tych płyt betonowych z tarasu obrzydliwie pociętych nie układać na wejsciu do domu.

 

źle się wyraziłam. ten ogródek u mnie to bez jednej roślinki tyle wyszedł - kasa poszła na podjazd, multum ziemi, murki oporowe i ogrodzenie. a i to nie mamy ogrodzenia od frontu i bramy garażowej

ale ja cie doskonale zrozumiałam. Przeciez wiem jak wygląda ten Twój ogród. Ino kostka w nim wyrosła jak dotąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mysza

 

Ehhh ja już nic nie planuję bo nasze plany poszły w piz........ piiiiiii :)

ale ze co, ze Kondzio chory czy cos więcej sie wydarzyło strasznego? :o

 

chodzi ogólnie o budowę.

 

Budowaćmieliśmy już 3 lata temu, potemplan był taki że w tym roku zamieszkamy :lol: i dlatego jużnic nieplanuję - co ma być to będzie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaaa.... Też do pewnego momentu mieliśmy dedlajny. A potem przyszła rzeczywistość, zastukała i powiedziała, że niekoniecznie się do nich odnosi pozytywnie. Dlatego też wyluzowaliśmy. Wiosna przyszłego roku? Jak się uda, będzie super. A lato też nie najgorsze....

Od razu człowiekowi robi się lżej, choć oczywiście druga strona tęsknie zawodzi, że chciałoby się jak najszybciej zamieszkać...

cze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludki kochane pomocy. Szukam czegoś takiegoco tu jest na ścianie, raczej w szarościach lub czarnościach, lepiej zeby było drobniejsze. Jak kto zobaczy to gdzies to niech woła :D. w razie czego wpisuje sobie nazwe:refin archetipo

http://www.refin-ceramiche.pl/images/stories/linie/arketipo-01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...