Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

.... a znikli :roll: :)

 

 

Kochane moje musiałam się ich tymczasowo pozbyć, by nie przyszło nikomu do głowy zrobić z nich argument przeciwko mnie :-?

 

 

Ale spokojnie Was nie zostawię :) a fotki Zoyki będą ... po prostu się bezczelnie wprosze do kogoś - co Wy na to? :roll: :wink: :wink: :wink:

 

Szukam i szukam Twoich komentow jak glupia...

 

Z fotkami Zoyki do mnie wpadnij. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.... a znikli :roll: :)

 

 

Kochane moje musiałam się ich tymczasowo pozbyć, by nie przyszło nikomu do głowy zrobić z nich argument przeciwko mnie :-?

 

 

Ale spokojnie Was nie zostawię :) a fotki Zoyki będą ... po prostu się bezczelnie wprosze do kogoś - co Wy na to? :roll: :wink: :wink: :wink:

 

Szukam i szukam Twoich komentow jak glupia...

 

Z fotkami Zoyki do mnie wpadnij. :)

 

oki :) dzię będę na działce to może się coś uda... choć obiecać n ie mogę bo wybieram się do Pasie po smakołyki dla mojej Bestii :)

 

Efilo - też tak pewnej nocy pomyślałam :) ale spokojnie nic w przyrodzie nie ginie :) więc i one się kiedyś odnajdą w stanienie naruszonym :) ino bez komentów, ale to trudno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade do Pasie bo uszy :) jak by to nie brzmiało mówię szczerą prawdę :)

 

następna :roll: :roll:

to pomachajcie do mnie :wink: :wink:

 

Zuza to i Ty wpadaj na kawkę :D

 

ooo właśnie dzwoniłam :) słuchaj kochana... za ok 25 min wyjadę :) droga pewnie mi zajmie z 30-40 minutek - więc przed 12 powinnam być u Ciebie....

 

 

oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...