Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Kamilko, na etapie instalacji to nie ma specjalnego znaczenia - i tak tylko rozkłada się rurki. Nam na przykład rozkładała je firma która prowadzi Beama Elektroluxa, ale czy to będzie ten odkurzacz czy inny to się okaże na wiosnę, jak będziemy kupować sprzęt...

 

Tak odpowiedzialem choć nie jestem myszom :oops: Rogi mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszko

Kiedyś rozmawiałyśmy an temat odkurzacza centralnego ...i dzisiaj stwierdziłam, ze jednak warto zrobi instalację :lol:

Napisz mi proszę jakiej firmy odkurzacz wybrałaś :wink:

Jeszcze nie wybrałam, ale chyba nie ma za duzo opcji i zastanowień, bo są raptem dwie dobre firmy z tego co wiem na dzien dzisiejszy.Narazie rury rozprowadzone przez gości od rekuperacji i czekają na lepsze czasy

Barranki kominek bedzie jak slicznie. Zdun fajny jest.

A co do schodów to ja jusz wiem raczej czego chce, a moze inaczej mam dwa typy ergonomiczny i ekonomiczny, oba na e ale troche sie różnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Myszko a czy pamietasz ze mialas sie dowiedziec od swojego hydrauliak jakiej firmy sa te tansze grzejniki kanalowe? :oops:

Jesli chodzi o moj komin to on jest wymurowany z cegly i jest mniejszy niz planowany .W srodku ma wkladki ceramiczne prostakatne 20x20 ktore sa takimimi elementami o wys 70 cm polaczonymi ze soba wiec nie da sie tego wyciagnac a nawet gdyby byla taka mozliwosc to i tak nie wcisnelabym tam wkladek 25x25 (komin za waski) i trzeba by bylo rozwalac cegly (komin) Pozostawilm jak jest (za miekka jestem i nie umiem "wymagac" i mam nadzieje ze jednak reduktor zalatwi sprawe.Mysle ze kominek o mocy 11W powinine na takim kominie tez dobrze dzialac skoro podlacza sie do nich (do takich wielkosci ) piece na wegiel.W przyszlym tyg maz kupi bilet i leci na miejsce bo okazalo sie ze tam nie tylko to "poprawili" sobie w projekcie.Siedzialam nad tym projektem rok czasu a oni sobie go teraz "uplastyczniaja" :evil: Gdybym byla na miejscu nie doszlo by do takich zmian bo na biezaco widzialabym co robia a tak zostaje informowana po fakcie i wlasciwie przez przypadek.Faktycznie budowa na odleglosc nie jest zbyt prosta a przeciez to dopiero poczatki :roll:

Mysia czy Ty chcesz sie wprowadzic jeszcze w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Myszko a czy pamietasz ze mialas sie dowiedziec od swojego hydrauliak jakiej firmy sa te tansze grzejniki kanalowe? :oops:

Jesli chodzi o moj komin to on jest wymurowany z cegly i jest mniejszy niz planowany .W srodku ma wkladki ceramiczne prostakatne 20x20 ktore sa takimimi elementami o wys 70 cm polaczonymi ze soba wiec nie da sie tego wyciagnac a nawet gdyby byla taka mozliwosc to i tak nie wcisnelabym tam wkladek 25x25 (komin za waski) i trzeba by bylo rozwalac cegly (komin) Pozostawilm jak jest (za miekka jestem i nie umiem "wymagac" i mam nadzieje ze jednak reduktor zalatwi sprawe.Mysle ze kominek o mocy 11W powinine na takim kominie tez dobrze dzialac skoro podlacza sie do nich (do takich wielkosci ) piece na wegiel.W przyszlym tyg maz kupi bilet i leci na miejsce bo okazalo sie ze tam nie tylko to "poprawili" sobie w projekcie.Siedzialam nad tym projektem rok czasu a oni sobie go teraz "uplastyczniaja" :evil: Gdybym byla na miejscu nie doszlo by do takich zmian bo na biezaco widzialabym co robia a tak zostaje informowana po fakcie i wlasciwie przez przypadek.Faktycznie budowa na odleglosc nie jest zbyt prosta a przeciez to dopiero poczatki :roll:

Mysia czy Ty chcesz sie wprowadzic jeszcze w tym roku?

Kakusku ja juz się dawno dowiedzialam co to za grzejnik, ale zanim dojechałam do domu to zapomniałam. Nie martw się -za dwa tygodnie i tak sobie bede musiała przypomniec, to Ci powiem.Sorki.

A całkiem możliwe ze się wprowadze po nowym roku,na ten rok nie licze, bo gaz nawalił :cry: . Najważniejszy problem to wygrzanie wylewek.Teraz wszystko jest w rękach gazowników, a wiadomo, z nimi różnie bywa

 

Allleeeee w nocy lało. Dobrze, ze oprysku nie robiłam wczoraj, bo głupiego robota.

 

 

 

 

Aniu jak to miło Cie gościc u siebie. Kope lat, jak za starych czasów....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Tuobecnym, a raczej dobry wieczór.

Pragne tylko zakomunikować, ze idzie zima jak nic, a myszy czują to po kościach ...i po wadze. Zjadłam własnie 2 i pól kotleta z surówkami, doprawiłam zółtym serkiem, a jakże, i jeszcze na deser serniczek. Ja tego pozałuje. :D

 

Z gazem to taki tymczasowy zastój nie wiem czym wywolany, ale licze godziny i sie dowiem, taki sam zastój z kanalizacją, a juz był w ogródku, juz witał się z gąską ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...