Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dlaczego jak cos kobitkie wzrostem przerasta i owłosione jezd to zaraz wróg byc musi...????

Ja ciem psem nie poszczuł tylko cie ze psem zaprzyjaźnił ale to pieknie pokazuje kto jak na pewne zdarzenia spoziera..mała miałaś byc w tych łapkach bezbronna ale ciepło miało ci byc bezpiecznie i przyjemnie..

 

nie zakumałaś nio :cry: :cry:

 

Taki żywot..kazdy wizi cio chce..

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam chlopa twardego to sama tez musze byc twarda

No ja nie wiem - to by oznaczało, że jak chłop miętki to i baba jego miętka, toż umrze z głodu taka para... Albo z przeziębienia :wink:

 

Duchu a Ty pierwszy raz się dowiadujesz, że jak kobieta coś może negatywnie zinterpretować, to z całą pewnością to zrobi? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam chlopa twardego to sama tez musze byc twarda

No ja nie wiem - to by oznaczało, że jak chłop miętki to i baba jego miętka, toż umrze z głodu taka para... Albo z przeziębienia :wink:

 

Duchu a Ty pierwszy raz się dowiadujesz, że jak kobieta coś może negatywnie zinterpretować, to z całą pewnością to zrobi? :lol:

 

Ale uczuciowo miętka nie w interesach, bron Boze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchu a Ty pierwszy raz się dowiadujesz, że jak kobieta coś może negatywnie zinterpretować, to z całą pewnością to zrobi?

 

niop ale wiarę w wasza plec troszkioe jeszcze mom to se tak nieboga(czyli ja :D :D ) pomyslała..nio

 

Ale uczuciowo miętka nie w interesach, bron Boze

 

Ciekawe któż to myszce powiedział?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak Duchu, jak kto do Ciebie mówi: no tos sie doigrał to znaczy, ze Cie napewno cos milego własnie spotka, tak?

 

okrasił ja dwoma usmiechami te fotke nieprawdaż??

 

Sięgaj tam gdzie wzrok nie siega łam czego rozum nie złamie..czy cóś..

 

moja Tesciowa tez sie zawsze do mnie usmiecha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchu a Ty pierwszy raz się dowiadujesz, że jak kobieta coś może negatywnie zinterpretować, to z całą pewnością to zrobi?

 

niop ale wiarę w wasza plec troszkioe jeszcze mom to se tak nieboga(czyli ja :D :D ) pomyslała..nio

 

Ale uczuciowo miętka nie w interesach, bron Boze

 

Ciekawe któż to myszce powiedział?? :)

 

ale rozwin ostatnią mysl prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha to miałem wkleic te fotkie z 9evilami wtedy na pewno wziełabyś to za dobra monete tak???..ecchhh wszycho na wspak zawsze powtarzałem zabroń czeg9os kategorycznie kobiecie natychmiast to zrobi..(działało zawsze hehehhe)

 

Któż Ci myszko powiedział..ze uczuciowa w kontaktach jezdes a w "interesach" twarda..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak Duchu, jak kto do Ciebie mówi: no tos sie doigrał to znaczy, ze Cie napewno cos milego własnie spotka, tak?

 

okrasił ja dwoma usmiechami te fotke nieprawdaż??

 

Sięgaj tam gdzie wzrok nie siega łam czego rozum nie złamie..czy cóś..

 

moja Tesciowa tez sie zawsze do mnie usmiecha :)

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha to miałem wkleic te fotkie z 9evilami wtedy na pewno wziełabyś to za dobra monete tak???..ecchhh wszycho na wspak zawsze powtarzałem zabroń czeg9os kategorycznie kobiecie natychmiast to zrobi..(działało zawsze hehehhe)

 

Któż Ci myszko powiedział..ze uczuciowa w kontaktach jezdes a w "interesach" twarda..??

 

nie no Duchu chodzilo mi o tlumaczenie na jakiej podstawie uwazasz ze jezdem mietka w interesach i zimna jak skała w kontaktach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...