Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

cześc Madziu :D

 

baaaaaaaardzo dziekuję za namiary na Panią Beatę- projektantkę ogrodu..

 

przesympatyczna osoba!! juz na wejściu na działke miała pomysł..poxniej też wspomniała o koeljnym pomyśle..

doradziła troche w sprawie pielęgnacji roslin u Rodziców

 

szalenie miła, kontaktowa.. na wstepny projekt mam czekac ok 2 tyg- ale po pierwszej rozmowie jestem przekonana, że będę zadowolona-tym bardziej że oglądałam inne projekty ogrodów i są ciekawe więc zapowiada się świetnie.

 

dziekuję jeszcze raz i czuję że teraz bedziemy obie lobbowac na rzecz Pani Beaty :D

 

pozdrawiam

Monika.

 

p.s. jak z gazem u Ciebie- butla..? jesli tak to jaka- nad czy podziemna..? bardzo wstepnie- ale ciekawią mnie koszty obu typów.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja sie zastanawiam jak polozyc kafle jak juz bedzie zimniej i trzeba bedzie grzac a tu podlogowka :o

 

Ja wyłączałam po prostu poszczególne pętle - te na których były kładzione kafle. Zero problemu.

Cała glazura/terakota/kamienie były kładzione od grudnia do marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeeelo poniedziałkowo sie witam. Dobrze, ze słonce świeci dzisiaj.

Aneta S ciesze sie ze zajrzałas, zapraszam oczywiście na częstsze wizyty.

 

Monika.Sz-a fajne, ze mogłam polecić dobrą ogrodniczkę. Mam nadzieje, ze pokażesz później gotowy projekt co by sobie popodziwiać.

 

Nefcia, ale fajnie, ze miałaś juz wtedy gaz. Rozumiem, ze nie było konieczności wygrzewania podłóg przed faflami?Bo ja nie do końca jestem pewna, czy juz mogę kłaśc swoje w poziomie :).Pamiętasz na jakim kleju masz marmury?

 

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za myśl z drewnianą mozaiką - tylko jakie fugi się do tego daje...

 

fajne masz pomysły

domek zapowiada się śliczny

pozdrawiam cieplutko

    Kinia[/b]. Mozaika jest drewniana i układa się ją na kleju, cyklinuje i olejuje lub lakieruje.(jesli cie dobrze zrozumiałam z tą fugą :roll: ):D. Taka mozaika dobrze nadaje się na ogrzewanie podłogowe.
    Z domkiem jak z domkiem z najpiekniejszego cudu można ulepić koszmarek, więc wszystko przedemną :D
     
    Madmegs normalnie mnie zawstydzasz do potęgi :oops:
     
    Liduśka, nie zdążyłam się dzisiaj dowiedziec dokładnie. I tak jestem zdecydowana na podłaczenie tymczasowe butli z gazem. Musze w koncu wybrać piec, a to nie jest łatwe zadanie skompilowac wszystko do kupy
     
    Zuziu kochana, jeszcze się wstrzymam chwile z załatwianiem gazu, ale masz to prawie jak w banku, że się zgłoszę na kolanach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nefcia, ale fajnie, ze miałaś juz wtedy gaz. Rozumiem, ze nie było konieczności wygrzewania podłóg przed faflami?Bo ja nie do końca jestem pewna, czy juz mogę kłaśc swoje w poziomie :).Pamiętasz na jakim kleju masz marmury?

 

Miłego dnia

 

Wygrzałam, wygrzałam przed faflami.

Klej mam Mapei biały - koniecznie biały pod marmur i trawertyn, bo zszarzeją jeśli pojedziesz na szarym.

 

Kupowałam tu :

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=9507439

i polecam tego pana - na drugie dzień dostawa z wniesieniem, bez margania.

Chyba to był Adesilex P9 albo Biały do kamieni, ale głowy sobie nie dam uciąć.

Na pewno elastyczny, bo u mnie na podłogówce. Jutro zobaczę, może mi jakie opakowanie się ostało.

 

A Ty mi gazu nie zazdrość, bo pamiętasz jakie były akcje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nefcia, ale fajnie, ze miałaś juz wtedy gaz. Rozumiem, ze nie było konieczności wygrzewania podłóg przed faflami?Bo ja nie do końca jestem pewna, czy juz mogę kłaśc swoje w poziomie :).Pamiętasz na jakim kleju masz marmury?

 

Miłego dnia

 

Wygrzałam, wygrzałam przed faflami.

Klej mam Mapei biały - koniecznie biały pod marmur i trawertyn, bo zszarzeją jeśli pojedziesz na szarym.

 

Kupowałam tu :

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=9507439

i polecam tego pana - na drugie dzień dostawa z wniesieniem, bez margania.

Chyba to był Adesilex P9, ale głowy sobie nie dam uciąć.

Na pewno elastyczny, bo u mnie na podłogówce.

 

A Ty mi gazu nie zazdrość, bo pamiętasz jakie były akcje :wink:

tez kupiłam białego mapeia. pamietam dobrze akcje zgas papierosa ;).Matka Bossska somsiedzka nad Tobą wtedy czuwała.

To ja z faflami na podłodze się jeszcze wstrzymam. Mają chłopaki i tak co robić. Scian jest całkiem sporo wszakże do obrobienia. Dzięki za linka.

 

Wiecie co? ceny brykietu oszlały. w zeszłym tygodniu w liroyu paczka po 8.80 a dzisiaj po 14 z hakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się NIGDY nie kupuje brykietu w sklepie ani na stacji benzynowej tylko u producenta :)

Z transportem dasz 8,50 za paczkę :) Sezon się zaczął.

 

Mycha, pod którą gazownię Ty podlegasz ?

Nefciu ja bede miec brykiet od producenta, wtedy kiedy Ty podłoge :), a natenczas cokolwiek potrzebowalam, bo sie uzależniłam od puszczania brykietu z dymem(nie miałam pojęcia ze mi to kiedykolwiek będzie sprawiać jakąkolwiek radośc ten, no, kominek)

Ja podlegam pod Pruszków z gazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam jak polozyc kafle jak juz bedzie zimniej i trzeba bedzie grzac a tu podlogowka :o

 

Ja wyłączałam po prostu poszczególne pętle - te na których były kładzione kafle. Zero problemu.

Cała glazura/terakota/kamienie były kładzione od grudnia do marca.

 

Dzięki za info.

 

mysiu nie chodzi o łapki tylko o zbyt szybko schnący klej. ale to pewnie wiesz :D

 

 

 

a moje schody mają 90. to tak na pocieszenie dla tych co tu rozpaczają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za myśl z drewnianą mozaiką - tylko jakie fugi się do tego daje...

 

fajne masz pomysły

domek zapowiada się śliczny

pozdrawiam cieplutko

    Kinia[/b]. Mozaika jest drewniana i układa się ją na kleju, cyklinuje i olejuje lub lakieruje.(jesli cie dobrze zrozumiałam z tą fugą :roll: ):D. Taka mozaika dobrze nadaje się na ogrzewanie podłogowe.
    Z domkiem jak z domkiem z najpiekniejszego cudu można ulepić koszmarek, więc wszystko przedemną :D
     
    Madmegs normalnie mnie zawstydzasz do potęgi :oops:
     
    Liduśka, nie zdążyłam się dzisiaj dowiedziec dokładnie. I tak jestem zdecydowana na podłaczenie tymczasowe butli z gazem. Musze w koncu wybrać piec, a to nie jest łatwe zadanie skompilowac wszystko do kupy
     
    Zuziu kochana, jeszcze się wstrzymam chwile z załatwianiem gazu, ale masz to prawie jak w banku, że się zgłoszę na kolanach :D

 

no chyba mnie nie zrozumiałaś - chodzi mi o fugi - czyli to między płytkami - może wiesz jakie się do drewnianych stosuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...