Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki za myśl z drewnianą mozaiką - tylko jakie fugi się do tego daje...

 

fajne masz pomysły

domek zapowiada się śliczny

pozdrawiam cieplutko

    Kinia[/b]. Mozaika jest drewniana i układa się ją na kleju, cyklinuje i olejuje lub lakieruje.(jesli cie dobrze zrozumiałam z tą fugą :roll: ):D. Taka mozaika dobrze nadaje się na ogrzewanie podłogowe.
    Z domkiem jak z domkiem z najpiekniejszego cudu można ulepić koszmarek, więc wszystko przedemną :D
     
    Madmegs normalnie mnie zawstydzasz do potęgi :oops:
     
    Liduśka, nie zdążyłam się dzisiaj dowiedziec dokładnie. I tak jestem zdecydowana na podłaczenie tymczasowe butli z gazem. Musze w koncu wybrać piec, a to nie jest łatwe zadanie skompilowac wszystko do kupy
     
    Zuziu kochana, jeszcze się wstrzymam chwile z załatwianiem gazu, ale masz to prawie jak w banku, że się zgłoszę na kolanach :D

 

no chyba mnie nie zrozumiałaś - chodzi mi o fugi - czyli to między płytkami - może wiesz jakie się do drewnianych stosuje??

Kinia ja będe miała mozaike przemysłową na podłodze więc fug sie w to nie pcha tylko układa na styk, ale jeśli chodzi Ci o tą mozaikę drewnianą na siatce co np na aliegro sprzedają, albo co dune ma to ja kiedyś nawet juz wiedziałam jak się to fuguje, ale zapomniałam, choć chodzi mi po głowie, ze to sie silikonuje. Moja wyobraźnia podpowiada mi jednak, że jest to katorżnicza robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć Myszka

a Tobie nie została może na zbyciu dylatacyjna gąbeczka po wylewkach?

Nefer ma całą rolkę ale do niej tak daleko :roll:

przykro mi bardzo. nie zostały nawet strzępy. Wsio wcieło, albo co. Został mi tylko styrodur jakby co.

 

A ja mam jutro przerypany dzien, bo musze pare rzeczy poustalać, do których nie mam jeszcze przekonania zbytnio, m.innymi oświetlenie częsci dziennej gdzie dokładnie powypuszczac, bo stelaże zaczynają kręcić, może odpływy i baterie będziemy montować to też musze palcem dokładnie pokazac i kable pod kinkiety i kartony na suficie dachowym i zabudowa belek, ło matko i córko jak to przeżyje i nie spieprze czegoś to będe wieeelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się NIGDY nie kupuje brykietu w sklepie ani na stacji benzynowej tylko u producenta :)

Z transportem dasz 8,50 za paczkę :) Sezon się zaczął.

 

Mycha, pod którą gazownię Ty podlegasz ?

Nefciu ja bede miec brykiet od producenta, wtedy kiedy Ty podłoge :), a natenczas cokolwiek potrzebowalam, bo sie uzależniłam od puszczania brykietu z dymem(nie miałam pojęcia ze mi to kiedykolwiek będzie sprawiać jakąkolwiek radośc ten, no, kominek)

Ja podlegam pod Pruszków z gazem

 

Tylko jak Ty ten wózek doturlasz do siebie z tą paletą :):) :wink:

 

A jak Pruszków to nie sięgają tak daleko moje łapki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się NIGDY nie kupuje brykietu w sklepie ani na stacji benzynowej tylko u producenta :)

Z transportem dasz 8,50 za paczkę :) Sezon się zaczął.

 

Mycha, pod którą gazownię Ty podlegasz ?

Nefciu ja bede miec brykiet od producenta, wtedy kiedy Ty podłoge :), a natenczas cokolwiek potrzebowalam, bo sie uzależniłam od puszczania brykietu z dymem(nie miałam pojęcia ze mi to kiedykolwiek będzie sprawiać jakąkolwiek radośc ten, no, kominek)

Ja podlegam pod Pruszków z gazem

 

Tylko jak Ty ten wózek doturlasz do siebie z tą paletą :):) :wink:

 

A jak Pruszków to nie sięgają tak daleko moje łapki..

ponoc ma być spoko Nefciu, więc się nie martwię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...