Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cze Mysza!

 

Wczoraj pisałaś, że dzisiaj powiesz, co było wczoraj... no i ciooo? :roll: :lol:

 

no dobra specjalnie dla Cie:

Ponieważ Rasia mnie troche przycisneła, ze dzienniczka zgodnie z obietnicą nie wypełniłam na czas tak więc zeznaję, ze mam położoną jedną ścianę z forestem i szczęka mi opada.Mam też prawie utkany kominek i Cwierć wełny na dachu. Misiaczki są przeszybkie i przemiłe. Ja nie wiem, moze dzisiaj wkleje już w koncu jakies zdjęcie, jeśli zdąże je zrobić. Tymczasem zbieram tyłek i gnam do pseckola i na budowę. Dzisiaj przychodzi Jola, ta Jola i az wierci mnie w brzuchu tak sie boję co ona na moje- fisiowate jakby nie było niektóre-pomysły

 

pozdrawiam serdecznie i ściskam syćkich mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Mysia :D

 

wpadłam sprawdzić czy już mieszkasz :wink: :D :p

 

no i Cie zawiodłam ;)

Jak teraz wszystko pójdzie dobrze, to będzie dobrze, a jak nie to dupa zbita

dobrze będzie, nie bój żaby :wink:

powiem Ci tylko, że Zuzkowy pan od gazu jest super, więc wal do niej jak w dym :D

Wierzę Pasiu. Jakbyście wogóle na niego spojrzały gdyby był inny ;).Musi być super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Mysza!

 

Wczoraj pisałaś, że dzisiaj powiesz, co było wczoraj... no i ciooo? :roll: :lol:

 

no dobra specjalnie dla Cie:

Ponieważ Rasia mnie troche przycisneła, ze dzienniczka zgodnie z obietnicą nie wypełniłam na czas tak więc zeznaję, ze mam położoną jedną ścianę z forestem i szczęka mi opada.Mam też prawie utkany kominek i Cwierć wełny na dachu. Misiaczki są przeszybkie i przemiłe. Ja nie wiem, moze dzisiaj wkleje już w koncu jakies zdjęcie, jeśli zdąże je zrobić. Tymczasem zbieram tyłek i gnam do pseckola i na budowę. Dzisiaj przychodzi Jola, ta Jola i az wierci mnie w brzuchu tak sie boję co ona na moje- fisiowate jakby nie było niektóre-pomysły

 

pozdrawiam serdecznie i ściskam syćkich mocno

 

noż cholera jasna...

 

to Ty takie cuda robisz.. i fotek brak :o :x

 

 

nie podoba sięmi to... oj bardzo :)

 

 

i wpadnę wpadnę... wszybciej niż myślisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przychodzi Jola, ta Jola i az wierci mnie w brzuchu tak sie boję co ona na moje- fisiowate jakby nie było niektóre-pomysły

 

pozdrawiam serdecznie i ściskam syćkich mocno

 

Wyluzuj sie - Jola już przeszła trening ze mną :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie cały czas. Wróciłam wlasnie, wykąpałam się porządnie wypiała kakauko i sobie jeszcze zirkam co u Was słychac i zaraz ide lulu, bo dzisiaj do południa to byłam az blada jak sciana, ze wszyscy pytali co sie dzieje.

Chyba zmacerowałyśmy się obiedwie z Jolą, takiego kotła myśli narobic. No ale mam juz usestymatyzowane i w głowie robi się porządek, a o to chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia czy Ty drzwi tarasowe masz jakos HRS czy suwanke HS?

Ja chcialam zamowic HRS (nizsze koszty) ale dzis maz przyslal mi fotke jak wyglada maskownica calego mechanizmu przesuwnego i oniemialam-jak dla mnie to straszne paskuctwo i nie wiem co teraz :( Moze w innych firmach maja to "ladniej" rozwiazane-mozesz napisac co masz i ewentualnie pokazac fotke? :)

Tutaj to co mi sie nie podoba:

http://img136.imageshack.us/img136/6655/picture064b.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia czy Ty drzwi tarasowe masz jakos HRS czy suwanke HS?

Ja chcialam zamowic HRS (nizsze koszty) ale dzis maz przyslal mi fotke jak wyglada maskownica calego mechanizmu przesuwnego i oniemialam-jak dla mnie to straszne paskuctwo i nie wiem co teraz :( Moze w innych firmach maja to "ladniej" rozwiazane-mozesz napisac co masz i ewentualnie pokazac fotke? :)

Tutaj to co mi sie nie podoba:

http://img136.imageshack.us/img136/6655/picture064b.th.jpg

ja mam własnie to paskudztwo hks. Szczerze to mi to nie przeszkadza az tak bardzo. Rasia ma chyba hs system z niskim progiem i wogóle ma wszystko schowane jak trzeba :) o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...