Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dalej jest wieeelka dziura pod baterie podtynkową więc nie ma co pokazywac. No moge jeszcze ewentualnie kominka kawałek pokazac, ale taki nie skończony ze no nie wiem ;)

http://images40.fotosik.pl/208/6a99b18f17da4930med.jpg

 

no i Misiaczki kładą wełenkę:

http://images40.fotosik.pl/208/8025767c38662330med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - poprzytulaj wszystkie Miśki po kolei jesli to te Miśki co ja myślą, że są one :):):)

Kominek - bardzo fajnie.

Pościskam je jutro jeśli pozwolisz. Nie ma dnia zeby o Tobie nie myśleli. Od srody conajmniej 2 razy dziennie wypowiadają Twoje błogosławione imię, a ja codziennie im o tobie przypominam witając się słowami dzień dobry Misiaczki. Jak się wam dzisiaj spało?Śą cudni. Zresztą teraz mam samych cudnych chlopców na budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - poprzytulaj wszystkie Miśki po kolei jesli to te Miśki co ja myślą, że są one :):):)

Kominek - bardzo fajnie.

Pościskam je jutro jeśli pozwolisz. Nie ma dnia zeby o Tobie nie myśleli. Od srody conajmniej 2 razy dziennie wypowiadają Twoje błogosławione imię, a ja codziennie im o tobie przypominam witając się słowami dzień dobry Misiaczki. Jak się wam dzisiaj spało?Śą cudni. Zresztą teraz mam samych cudnych chlopców na budowie :)

 

Jeeesooooo - obym nie stała sie ich koszmarem :roll:

ALe pozdrów ich koniecznie . A jutro się wybierasz do siebie ? MOże bym podgoniła... i może taka jedna Dosia by u siebie była ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wychodzi to szare w łazience :D Podoba mi się.

 

Pytałam już u Nefci - Mycha , czy ja mam Ci odebrać oliwę od Neferki?

Dobrosiu jesli to nie kłopot to odbierz, choc do Nefci tez juz bym chętnie zajrzała,ino nie ma kiedy ostatnio.

 

To szare będzie tez na kominku z drugiej strony i na podłodze i na schodach zewnętrznych i w wiatrolapie, a w wersji bezowej w duecie z forestem w sypialnianej łazience.

A kominek bedzie jeszcze zabudowany wyżej kartonem, az po sam dach

Zastanawiam się nad tymi kratkami:

http://81.2.226.254/images/kratka_mila_tunel.jpg

zamiast tradycyjnych z siatką-takie szczelinki wąskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - poprzytulaj wszystkie Miśki po kolei jesli to te Miśki co ja myślą, że są one :):):)

Kominek - bardzo fajnie.

Pościskam je jutro jeśli pozwolisz. Nie ma dnia zeby o Tobie nie myśleli. Od srody conajmniej 2 razy dziennie wypowiadają Twoje błogosławione imię, a ja codziennie im o tobie przypominam witając się słowami dzień dobry Misiaczki. Jak się wam dzisiaj spało?Śą cudni. Zresztą teraz mam samych cudnych chlopców na budowie :)

 

Jeeesooooo - obym nie stała sie ich koszmarem :roll:

ALe pozdrów ich koniecznie . A jutro się wybierasz do siebie ? MOże bym podgoniła... i może taka jedna Dosia by u siebie była ..

a dawaj.Nie mam planów, ale wiem ze chłopaki maja byc tylko do południa, bo potem gdzies jadą na wycieczke. Jakbys przyjechała to moze i ja bym sie w koncu do Dobroszki zwaliła choc na chwile

Nie sądze, zebys była dla Miśków koszmarem, raczej mówią o Tobie jako i swym wybawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szczelinki też już gdzies widziałam i się nad nimi zastanawiam .

A na budowie mnie jutro nieeeeeee maaaaaaaa , więc tylko byście klamkę pogłaskac mogły - ewentualnie przez okna polukać.

 

Oliwę Ci wezmę - mam płacić za 3l czy 5l??

za trzy, ino nie wiem czy Cie tym obarczac. I tak ciągle mi coś przewozisz, kupujesz i dostarczasz. Az mi głupio :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz do wyboru - albo przelew Nefci , albo mi oddasz przy przekazaniu oliwnej gałązki :wink: W sumie dawno Ci nic nie kupowałam :lol: , ale spoko , jak będe w jakimś fajnym sklepie z tanimi rzeczami do domu to się odezwę :wink:

 

w tym momencie to u mnie nie ma juz szans nawet na sklep z tanimi rzeczami do domu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...