Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kurcze śnieg i deszcz, a własnie dzisiaj juz napewno tak miało być na 100% normalnie jak nigdy wykonawca moał odczyszczac dach i poprawiać jaskółke i takie tam niedociągnięcia. I co teraz ja mam sie stresować ze on zechce po sliskim dachu chodzic? o nie, to nie u mnie :x

Dzieki Malusiu mi nie wycenili jakoś kosmicznie, nawet chyba ładnie, ale całkowite koszty mnie przerażają.

Np kostka szara holland na podjazd +50 zł+35robocizna+25 podbudowa. No nie jest zle, ale jak sie te metry zliczy do kupy, to kasy nie starczy ni kuta w tym roku. Kostka granitowa wychodzi 150 zł ze wszystkim/m2

 

 

Jessssu, ale płaty lecą z nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Malusiu mi nie wycenili jakoś kosmicznie, nawet chyba ładnie, ale całkowite koszty mnie przerażają.

Np kostka szara holland na podjazd +50 zł+35robocizna+25 podbudowa. No nie jest zle, ale jak sie te metry zliczy do kupy, to kasy nie starczy ni kuta w tym roku. Kostka granitowa wychodzi 150 zł ze wszystkim/m2

u mnie ma być kostka betonowa z Libetu Via Castello kolor pastelol. Fakt, ze sama kostka nie jest tania, ale chyba faktycznie dosyć drogo mi policzyli :( Mam nadzieję, że do przyszłego roku uda mi się znaleźć kogoś tańszego.

 

A kiedy u Ciebie będą robić kostkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Malusiu mi nie wycenili jakoś kosmicznie, nawet chyba ładnie, ale całkowite koszty mnie przerażają.

Np kostka szara holland na podjazd +50 zł+35robocizna+25 podbudowa. No nie jest zle, ale jak sie te metry zliczy do kupy, to kasy nie starczy ni kuta w tym roku. Kostka granitowa wychodzi 150 zł ze wszystkim/m2

u mnie ma być kostka betonowa z Libetu Via Castello kolor pastelol. Fakt, ze sama kostka nie jest tania, ale chyba faktycznie dosyć drogo mi policzyli :( Mam nadzieję, że do przyszłego roku uda mi się znaleźć kogoś tańszego.

 

A kiedy u Ciebie będą robić kostkę?

Ja nie wiem kiedy, bo teraz to raczej kase trzeba juz ścibić, a na wiosnę to też na pączkach nie wyrośnie, więc zapewne na przyszłą jesien jeśli ta zima da nam ostro w kość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jutro na budowie po południu? jak będę wracała od siebie to mogę Ci oliwę podrzucić... :roll:

Jestem Słoneczko, przyjedz to chwile pogadamy.Jestem od 11 do 17tej.

 

 

Wiecie co? mam mase puszek prądowych zrobionych na kablach 1.5. Ze tez ja wczesniej tego nie sprawdziłam. czy ktos wie jakie są wymogi co do oporów kabli, czy wogóle jakies są czy to bon ton elektryka tylko? Nituszka pewnie bedzie wiedziec. Mam ochote walnąc się po łbie, a pewnemu elektrykowi urwać jaja :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jutro na budowie po południu? jak będę wracała od siebie to mogę Ci oliwę podrzucić... :roll:

Jestem Słoneczko, przyjedz to chwile pogadamy.Jestem od 11 do 17tej.

 

 

Wiecie co? mam mase puszek prądowych zrobionych na kablach 1.5. Ze tez ja wczesniej tego nie sprawdziłam. czy ktos wie jakie są wymogi co do oporów kabli, czy wogóle jakies są czy to bon ton elektryka tylko? Nituszka pewnie bedzie wiedziec. Mam ochote walnąc się po łbie, a pewnemu elektrykowi urwać jaja :x :x :x

 

leci priv :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zobaczymy.Nie wiem czy do 17 się wyrobię. O kablach nie chcę juz nawet słuchac :evil:

Jutro powinnam mieć montaż drzwi i bramy , zobaczymy ile się zejdzie :roll: Jakby co będe się odzywać .

a towani bedzie u ciebie?W sumie nic od niego juz nie chce, tak tylko pytam, bo mial sie odezwac zeby zabezpieczenie zamontowac i nie daje znaku życia, a potem znowu zażąda 150 zł za dojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...