Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

M. mnie usiłował umówić na wymianę opon do mojego serwisu na sobotę , ale panowie kręcą głowami , że do wtorku maja pełne obłożenie :o Ten śnieg wszystkich na raz zmobilizował chyba :)

 

ja narazie nie wymieniam bo od przyszłego tygodnia obiecują 15 stopni :D

 

byleby na obiecankach nie stanęło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja mam wymianę opon z głowy i juz, jak pare dni bedzie cieplej to nic sie nie stanie, a potem nie bede stać w kolejkach jak przymrozki przyjdą

 

Ale dzisiaj hydraulik namotał w kotłowni. Z 6ciometrowego pomieszczenia zrobiła sie ciasna norka z wielkim baniakiem na kurna wejsciu i piecem gazowym powieszonym tak ze ledwo widze co na nim pisze(no ale w ostateczności sięgam do guziczków. Utrudnione dojscie do skrzynki rozdzielczej, prawie niemożliwe dojscie do wyczystki(nie mówiąc juz o tym zeby do niej zajrzec)Jestem zła jak osa, a najbardziej na siebie, ze po drugiej próbie wyperswadowania tego głupiego ustawienia zaprzestałam nalegać jak jakiś żółtodziób.Czy ja się nic nigdy nie naucze? :x :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wymianę opon z głowy i juz, jak pare dni bedzie cieplej to nic sie nie stanie, a potem nie bede stać w kolejkach jak przymrozki przyjdą

 

Ale dzisiaj hydraulik namotał w kotłowni. Z 6ciometrowego pomieszczenia zrobiła sie ciasna norka z wielkim baniakiem na kurna wejsciu i piecem gazowym powieszonym tak ze ledwo widze co na nim pisze(no ale w ostateczności sięgam do guziczków. Utrudnione dojscie do skrzynki rozdzielczej, prawie niemożliwe dojscie do wyczystki(nie mówiąc juz o tym zeby do niej zajrzec)Jestem zła jak osa, a najbardziej na siebie, ze po drugiej próbie wyperswadowania tego głupiego ustawienia zaprzestałam nalegać jak jakiś żółtodziób.Czy ja się nic nigdy nie naucze? :x :-?

 

I co teraz :roll: ścianę rozwalać będziesz :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Rasia bez żartów, a co do ciasteczek to się zgadzam. Mówie do nich Misiaczki ;)

 

 

 

A teraz proszę Państwa skończyły się żarty: Wygrzewanie jastrychuuuuuuu raz proszę :)

 

Dzisiaj domku panuje juz 19 stopni bez grzania kominkiem :D

 

Bo wczoraj Misiaczki nagrzały do 30. 8) :lol: :lol:

 

super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się umówiłam i w czwartek u nas też powinno być cieplutko jak u Ciebie :lol:

 

Na ile czasu starczą Ci te dwie butle :roll:

 

No to super!

Nie mam zielonego pojęcia na ile praktycznie mi starczy tego gazu, ale teoretycznie na 2 tygodnie 2 butle po 33 kilo propanu. A i piec musi być przezbrojony na butle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się umówiłam i w czwartek u nas też powinno być cieplutko jak u Ciebie :lol:

 

Na ile czasu starczą Ci te dwie butle :roll:

 

No to super!

Nie mam zielonego pojęcia na ile praktycznie mi starczy tego gazu, ale teoretycznie na 2 tygodnie 2 butle po 33 kilo propanu. A i piec musi być przezbrojony na butle.

 

Na szczęście mój piec się łatwo przezbraja :wink: bez dodatkowych kosztów 8) U mnie mają być aż trzy :-? ale mają starczyć przy leciutkim grzaniu i to tylko ogrzewania na 2 miesiące :roll: pożyjemy zobaczymy :roll: Najgorzej, że to zupełnie niepotrzebny wydatek (i to niemały :evil: ) jakbyśmy byli podłączeni do gazu - 20 m od nas jest przecież :-? to nie trzeba byłoby takich korowodów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleję sobie to tuta, bo jeszcze coś zapomnę i mi się płyta powygina powykręca i pofaluje ;)

schemat wygrzewania wylewek:

 

1 dzień - 25 °C

.....

28 dzień - 35 °C

29 dzień - 25 °C

 

:oops: :oops: :oops: ja nie wiem o co chodzi z tym wygrzewaniem wylewek

 

Chodzi o to zeby tak wygrzac jastrych, jesli jest ogrzewanie podłogowe, zaczynając od niskich temperatur az do około 35-40 stopni i potem wychlodzić je i znowu podgrzac tak, żeby usunąc wodę, a nie powykrzywiać przy tym betonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...