Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jodełka to nie moja bajka, nie moje klimaty. Nie lubięi już.

Ale jak Tobie się podoba to sobie zrób :):):)

Myślę, że jodełka i nowoczesne wnętrze to raczej nie bałdzo - chyba, że wnętrze nie będzie nowoczesne.

A jak poczytałam o jakich biurowych klimatach i wyprasowanych ... to ja już nic z tego nie rozumiem, bo w końcu Ty jeszcze NIE MASZ wnętrza - więc o co kaman ?

Nie nadążam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie nadążam, ale trudno.

 

 

Muszę odwieźć Małą, jechac na kontrole auta, potem do szklarza i po many, i zasmigac na budowę, bo: SUW prawdopodobnie dzisiaj, serwisant od pieca dzisiaj, Duch dzisiaj, Babeczki dzisiaj, silikony dzisiaj, o matko :o, jeszcze kartony, kafle i drobna elektryka też dzisiaj

miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz jodełkę w mieszkaniu - ale to stara podłoga w starej kamienicy .Ale mam jodełkowy przesyt i nie chcę mieć tego więcej.

Buziaki dla babskiego nalotu i dla Mysiego pędziwiatra :)

Ja ostatnio słyszałam kilkakrotnie,że mam okna jak w sklepie/biurze , bo kto to daje szare aluminium , zamiast po bożemu na brązowo :lol: :lol:

Trzymaj się swojej wizji i nie daj namieszać w głowie.

Miłego dnia wszystkim i oby nie padało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czółko :D

 

Zlocik się udał, bo wszystkim udało się dotrzeć. A stawili się: Duch, Nitka, Zuza, Pasie z Zu i mężem, nawet Ani udało się na chwilkę wyrwać z domku :D

Oprócz tego stawili się panowie od gazu, Misiaczki i Rafał 8) :lol:

 

spotkanie jak zwykle się udało, było pełno śmiechu, numerki na boczku i na pięterku :wink: 8) :lol:

 

Mysza, mam nadzieję, że nie za bardzo namieszałyśmy ci w koncepcjach wykończeniowych nie będziesz mieć awersji do szkła i połyskujących frontów 8) :wink:

 

Dziękuję wszystkim za przemiłe spotkanie jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Babeczki. Wielkie dzięki za nalocik i śmichy chichy. Fajniście było Was znowu zobaczyć. Obiecuję, ze następnym razem będzie juz czynny kibelek :)

No i może podjazd troche wysypany, co by nie wchodzić do chałupy 10 kilo cięższą o błoto ;)

 

Misiaczki do wieczora rozprawiały o dzisiejszym wydarzeniu. Lidka ale masz branie, ja nie moge :)

A tak wogóle to wlasnie wróciłam do domu i tak to ło. Maja moja schaftowała się na budowie i nie wiem czy jaki wirus jej nie łapie. A dopiero się cieszyłam jak gupi do sera że Mała zdrowa(mam nadzieje jednak ze to nie wirus tylko, ze włosa połknęła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czółko :D

 

Zlocik się udał, bo wszystkim udało się dotrzeć. A stawili się: Duch, Nitka, Zuza, Pasie z Zu i mężem, nawet Ani udało się na chwilkę wyrwać z domku :D

Oprócz tego stawili się panowie od gazu, Misiaczki i Rafał 8) :lol:

 

spotkanie jak zwykle się udało, było pełno śmiechu, numerki na boczku i na pięterku :wink: 8) :lol:

Mysza, mam nadzieję, że nie za bardzo namieszałyśmy ci w koncepcjach wykończeniowych nie będziesz mieć awersji do szkła i połyskujących frontów 8) :wink:

 

Dziękuję wszystkim za przemiłe spotkanie jeszcze raz :D

 

te numerki mnie ciekawia :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dom rozpusty mi rośnie normalnie ;)przez te numerki.

 

 

Słuchajcie suw podłączony. Z kranu leci czyściutka woda. Piec odebrany do użytku, podłoga dalej grzeje, kibelek już działa, świetlówka świeci, a świat się kręci jak co dzień. Maja dzisiaj juz sie dobrze czuje, coś ją musiało wczoraj dręczyć w brzuszku, w nocy się męczyła, ale dzisiaj była ze mną cały dzień na budowie/domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak szybki powrot do zdrowia :) Mysia pedzisz jak najeta .Spokojnie mozesz spakowac materac i zostawac na nocki skoro i woda i wc juz dziala :wink: Ja dopieor w poniedzialek ruszam z dachem ale musze wyslac tam meza bo zaczynaja kombinowac z jakimis podkladkami pod muralte.

Ponoc pogoda sie poprawila wiec jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...