Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cieszę się, że z Majeczką dzisiaj OK :D :D

 

Nie wiem, czy większą ciekawość budzą numerki na bczku czy te na pięterku Hmmmm...

trzeba było przyjechać, to byś wiedział :lol: :p

 

No normalnie laską pod żebro... A kto wczoraj nie mógł, ha?

a ty mi teraz pałką między oczy, co ? 8)

cóż ja biedna mogłam, skoro dziołchy o 20 do kąpania zbierałam, a potem do drogę do łóżek próbowałam wskazać :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj tam na morzu :)

 

wiesz, że przez Ciebie siedze i kombinuje gdzie by taką mozaikę z foresta pierdyknąć - wiesz?

 

:-? :-? :-?

 

czekaj czekaj będziesz mnie miała na sumieniu jak kiedyś pęknę z zazdrości :)

to jesteśmy dwie, bo ja też kombinuję jak ją do tej mojej małej łazienki na dole wtrynić i z czym połączyć :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj tam na morzu :)

 

wiesz, że przez Ciebie siedze i kombinuje gdzie by taką mozaikę z foresta pierdyknąć - wiesz?

 

:-? :-? :-?

 

czekaj czekaj będziesz mnie miała na sumieniu jak kiedyś pęknę z zazdrości :)

ja myśle, ze dla każdego jest inny kamień. Dla mnie jest forest green. Wiem to od pierwszego wejrzenia. Każdy ma tez swoje drewno- dla mnie jest teak i to też wiem. Masz juz piękniastą łazienkę. Jak szukasz kolorowych kamyczków to popatrz sobie na tą strone jabo marmi. Tam są różne piękności. Jest tez bardzo ciekawy forest gold, czy jakoś.Pokaż Joli. Jestem pewna, ze też jej się te kamolki spodobają. Myśle ze złoty forest mógłby dawać wspaniały efekt, albo verde guatemala-taki zielony uch głęboki jak ocean. A jak też się zakochałaś w moim zielepuchu to strzelaj go śmiało. Jemu byłoby dobrze z crema marfil i tym marmurem, co go Zuzka uwielbia, ino zapomniałam.Osobiście oglądałam te mozaiki są fajne.

powodzenia

Temperatura u mnie w domu wynosiła dzisiaj 25 stopni w przedpokoju przy wszystkich okolicznych oknach conajmniej uchylonych

Ide wybierać grzejnik do swojej forestowni. Biały czy czarny? chyba czarny o taki:

 

http://www.luxrad.com/images/duze/powiekszenie_chebbi.jpg

lub taki:

http://www.luxrad.com/images/thumbs/toba.jpg

Osobiście wole ten o przekroju kwadratowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zastanawiam się gdzie wlepić kratki kominkowe, bo gdzie nie są to mi zaburząją koncepcję, no.

Trzeba mi też wybierać kolor do łazienki Majki, ale kurcze no nie wiem. Cykne jutro zdjęcie komórką(aparat sie spsuł) i zrobimy casting.

 

 

Zostawiłam kawałek wnęki kominkowej dla Ducha do obłożenia drewnem. Ale się boje, ze o jakimś detalu zapomniałam

 

Zdrówka wsyćkim chorowitkom życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zastanawiam się gdzie wlepić kratki kominkowe, bo gdzie nie są to mi zaburząją koncepcję, no.

Trzeba mi też wybierać kolor do łazienki Majki, ale kurcze no nie wiem. Cykne jutro zdjęcie komórką(aparat sie spsuł) i zrobimy casting.

 

 

Zostawiłam kawałek wnęki kominkowej dla Ducha do obłożenia drewnem. Ale się boje, ze o jakimś detalu zapomniałam

 

Zdrówka wsyćkim chorowitkom życzę.

 

czyżby.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zastanawiam się gdzie wlepić kratki kominkowe, bo gdzie nie są to mi zaburząją koncepcję, no.

Trzeba mi też wybierać kolor do łazienki Majki, ale kurcze no nie wiem. Cykne jutro zdjęcie komórką(aparat sie spsuł) i zrobimy casting.

 

 

Zostawiłam kawałek wnęki kominkowej dla Ducha do obłożenia drewnem. Ale się boje, ze o jakimś detalu zapomniałam

 

Zdrówka wsyćkim chorowitkom życzę.

 

Mysza, kratki kominkowe mozna ukryc latwo... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...