Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysia - a co to "pchełki" są :o :o

 

niezła spowiedź :wink: :wink:

pchełki to takie małe cos o czym ciągle zapominam zeby kupić ;). Służą jak nazwa wskazuje do pchełkowania i dowiesz się o nich podczas zabudowy k-g. Słuzą do nabijania kątowników do płyt

wróciłam z budowy, a jednak mnie tam poniosło :D i przypomniałam sobie o kolejnym milionie rzeczy do kupienia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten matematyczny gag tynkarski jest głeboki az do buuuuulu.

Zeby odzwierciedlić stan swojego ducha wkleje może zajawkę z łazienki mojej córki, która nie uznaje kompromisów kolorystycznych. Tak oto mamy najbardziej oczodajny kolor jaki widzialam we wnętrzu

o proszę:

 

http://images41.fotosik.pl/221/4dae0a9e094303b6med.jpg

a wogóle to witam się z Państwem

 

Cze Mysia :)

 

ja ostatnio monotematyczna jestem ale........... co to są za kibelki w tej ślicznej niebiesko białej Majowej łazience :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten matematyczny gag tynkarski jest głeboki az do buuuuulu.

Zeby odzwierciedlić stan swojego ducha wkleje może zajawkę z łazienki mojej córki, która nie uznaje kompromisów kolorystycznych. Tak oto mamy najbardziej oczodajny kolor jaki widzialam we wnętrzu

o proszę:

 

http://images41.fotosik.pl/221/4dae0a9e094303b6med.jpg

a wogóle to witam się z Państwem

 

 

Czemu nie widziałam tego :o umknęło mi nieco

 

 

a kolor przepiękny :lol: szczególnie jeśli w realu jak na focie głęboki szafir :lol: ubóstwiam taki - przed laty w jakimś muzeum we Frankfurcie stałam przed współczesnym obrazem na którym były jakieś wypukłości i całość była potraktowana takim głębokim szafirem - przez pół godziny nie mogłam oderwać od niego wzroku :lol: i od tamtej pory jestem w nim zakochana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek w rzeczywistości kolor jest jeszcze ciut głębszy(choć zdjęcie bez lampy)i daje po oczach bo jest z półpołyskiem. Przyznam, ze na zdjęciach tego nie widać :oops:

Magi kolorki zawsze można przemalować. Ta łazienka była malowana 3 razy różnymi kolorami po kawałku, a ile prób i próbek na karton-gipsowych odpadach było :o

A tak wogóle to witam się, a że ledwo wstałam i oczy otworzyłam to nie mam siły nawet zwlec się na zewnątrz.No ale, grzejniki dzisiaj przyjezdzają. Musze jakoś zdążyc przed nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...