Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszka swietne lazienki-szczegolnie ta coreczki :) Jaki kolor plytek bedzie na podlodze?bardzo podoba mi sie biala lazienka ale strasznie boje sie jasnych fug na podlodze bo jestem pewna ze niedlugo beda jasne.

Mario doczytalam o twoich planach nowego domku i jestem peeeelna podziwu.Masz zamiar wybrac domek w podobnym stylu czy bedzie to calkiem inny projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka swietne lazienki-szczegolnie ta coreczki :) Jaki kolor plytek bedzie na podlodze?bardzo podoba mi sie biala lazienka ale strasznie boje sie jasnych fug na podlodze bo jestem pewna ze niedlugo beda jasne.

Mario doczytalam o twoich planach nowego domku i jestem peeeelna podziwu.Masz zamiar wybrac domek w podobnym stylu czy bedzie to calkiem inny projekt?

Kakusku na podłodze będzie teak w mozaice przemysłowej, białe fugi na mozaice tylko w brodziku.

A Marysia to się może od budowania uzależniła skoro chce budować nowy domek jak ten jeszcze nie osiadł.

 

Chociaż powiem Wam, ze ja choć juz się związałam ze swoim domem, to chyba też chciałabym jeszcze raz coś wybudować. To naprawde wspaniała przygoda, mimo wszystkich fakapów i niepowodzeń to jest to nieoceniona szkoła asertywności, wyważania relacji, odczytywania ludzkich zachowań, a wreszcie poznawania siebie i swoich potrzeb, no i szkoła nauki cierpliwości i wytrwałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusku, Myszko to plany na przyszłość - no chyba, że wcześniej wygram w totka...! 8) :wink:

 

I o ile mi się po raz kolejny gust nie zmieni, to pójdziemy całkowicie w nowoczesność...

Chyba domek z płaskim dachem i dużymi przeszkleniami byłby teraz na topie! :wink:

Muszę tylko dokładnie czytać przed zakupem działki plan zagospodarowania, bo teraz takiego postawić nie mogłam... :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusku, Myszko to plany na przyszłość - no chyba, że wcześniej wygram w totka...! 8) :wink:

 

I o ile mi się po raz kolejny gust nie zmieni, to pójdziemy całkowicie w nowoczesność...

Chyba domek z płaskim dachem i dużymi przeszkleniami byłby teraz na topie! :wink:

Muszę tylko dokładnie czytać przed zakupem działki plan zagospodarowania, bo teraz takiego postawić nie mogłam... :roll: :(

o tak, często otoczenie decyduje za nas co możemy, a co nie, ale z jednej strony decyduje za mało zeby tworzyc spójną całośc, a z drugiej za dużo, bo sami nie mozemy realizować marzen w miejscu, które wybraliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi odpadaja plaskie dachy .Jakos nie mysle o kolejnej budowie bo po pierwsze nie gram w totka a po drugie nie chcialoby mi sie juz przeprowadzac.Specjalnie wybralam dzialke w rodzinnej miejscowosci aby wrocic na stare smieci i byc blizej rodzinki :lol:

Niemniej czymam kciuki za jak najszybsze zrealizowanie kolejnych marzen bo nie ulega watpliwosci ze nastepne domki beda coraz ladniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z budowy.

Wiecie kto mnie dzisiaaj odwiedził? Beta Greta z mężem Beta Greta :). Strasznie miło było ich gościć. Dzięki za wpadkę!

I wiecie co jeszcze? odkryłam mega mega mega mega zonka w kuchni. Ten zonk stara się zniweczyć wszystkie moje koncepcje kuchenne. Ale ja mu się nie dam.No bo co ja teraz mam zrobić jak wszystkie korpusy stoją juz na miejscu, a na wyspie jedliśmy dzisiaj obiadek?Musze sobie jeszcze porysować troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...