Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mówisz na serio czy to taka kurtuazja? nawet jak kurtuazja to będzie mi miło

 

a swoją drogą patrz - ktoś tu nie chciał zakłądać dziennika a tu już druga strona komentarzy

 

No tak, jestem w szoku. Przeciez moja dzialka jeszcze pusciutka.

 

Co do aranzacji kuchni to nie ma sprawy, ja lubie sie bawic tymi programami, tylko szkoda ze one tak malo mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy program to kitchen draw:

http://www.kitchendraw.com/POL/downloadcheck.asp

 

Drugi to Ikea home planner:http://www.ikea.com/ms/pl_PL/rooms_ideas/splashplanners.html

 

z tego co pamiętam żaden nie działa pod vistą :(

Cholercia, a już sobie pomyślałam że wiem co będę robić dziś wieczorem :-?

Będę musiała wycyganić od małża jego laptopa - tam jest XP 8)

 

Madzia, bardzo mi się podoba Twój pomysł, a szczególnie wyspa - jak ja bym chciała mieć taki układ żeby wyspa wchodziła :cry: :cry: :cry:

Co do zamianki zlew-kuchenka to ma jeszcze ten plus, że wtedy mogłabyś sobie zrobić ten fajny okap, a to jednak bardziej efektowne niż szafka na talerze nad zlewem 8) Poza tym często przy takich zabudowanych okapach ta część blatu, na której jest płyta jest wysunięta do przodu, dzięki czemu garnki mają więcej miejsca na turlanie :lol: (dobre to, Dobroszko :wink: ). Wtedy rzecz jasna musiałabyś kopnąć wyspę dalej w stronę jadalni, ale chyba tam jest wystarczająco dużo miejsca, że 20cm nie zrobi różnicy?

Wydaje mi się że 130 cm to jest idealna odległość: wtedy między wysuniętymi szufladami z obu stron masz 10 cm przerwy, czyli nie za blisko, a dalej byłoby niewygodnie się odwracać się kopniakiem z półobrotu :lol:

 

A co do takich np. podwójnych przeszklonych drzwi z białymi obramowaniami to mmmmmmiodzio! Już bym Ci ich zazdrościła gdybyś się na nie zdecydowała :oops: :D A jeszcze można zrobić z przeszkleniem nad.... Ehhh tyle jest możliwości 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moja łazienka przy sypialni. Nie wiem tylko czy aby na pewno wstawienie mlecznej szyby jako sciany miedzy kabiną a sypialnią bedzie dobrym pomyslem:

O kurczę dopiero zauważyłam że już druga stronka poleciała 8)

Fajny pomysł, ale nie wiem czy bym się czuła komfortowo, szczególnie jak będę stara i sflaczała :oops: - jednak kontury przez mleczną szybę będzie widać :roll:

Zresztą zawsze do sypialni może wpaść jakiś szkrab czy też inny teść co gorsza :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o obudziła sie Panienka.

A propos spania to ostatnio na wykladzie przysypial jakis gostek i wcale sie z tym nie kryl. Patrze na zegarek - jest 12 - od osmej spi sobie smacznie. A niech se spi. Po przerwie obiadowej udalo mu sie dobudzic. Za to jaki przypal odkad wstal- nie mozna sie bylo odezwac ani slowem do kolezanki - on siedzial przed nami - upominal nas 3 razy. Uwielbiam takich. A wszystko dlatego ze go rano zona zrypala przed szkolą ze jej plaszcz wymiął!

Dziewczyny chyba za niedlugo bede potrzebowala Was do audytów, a raczej certyfikatów energetycznych.

Dorcia cieszylas sie ze Cie to ominie - a ja Ci mowie ze chyba nie bardzo - dam Ci go gratis, wiec spisuj dokladnie co i z czego budujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moja łazienka przy sypialni. Nie wiem tylko czy aby na pewno wstawienie mlecznej szyby jako sciany miedzy kabiną a sypialnią bedzie dobrym pomyslem:

O kurczę dopiero zauważyłam że już druga stronka poleciała 8)

Fajny pomysł, ale nie wiem czy bym się czuła komfortowo, szczególnie jak będę stara i sflaczała :oops: - jednak kontury przez mleczną szybę będzie widać :roll:

Zresztą zawsze do sypialni może wpaść jakiś szkrab czy też inny teść co gorsza :o

Dorcia, wieczorem podczas kąpieli nie bede raczej nikogo goscic w sypialni. Moze jak juz bede calkiem stara i sflaczala to załoze jeszcze roletę. A moze kolorowe szklo ornamentowe bedzie dobrym pomyslem?

A na innego teścia to łapke na myszy pod drzwi - niech sie odzywa, ze chce wejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moja łazienka przy sypialni. Nie wiem tylko czy aby na pewno wstawienie mlecznej szyby jako sciany miedzy kabiną a sypialnią bedzie dobrym pomyslem:

O kurczę dopiero zauważyłam że już druga stronka poleciała 8)

Fajny pomysł, ale nie wiem czy bym się czuła komfortowo, szczególnie jak będę stara i sflaczała :oops: - jednak kontury przez mleczną szybę będzie widać :roll:

Zresztą zawsze do sypialni może wpaść jakiś szkrab czy też inny teść co gorsza :o

Dorcia, wieczorem podczas kąpieli nie bede raczej nikogo goscic w sypialni. Moze jak juz bede calkiem stara i sflaczala to załoze jeszcze roletę. A moze kolorowe szklo ornamentowe bedzie dobrym pomyslem?

A na innego teścia to łapke na myszy pod drzwi - niech sie odzywa, ze chce wejsc

 

 

A może ściankę zrób z luksferów...one daja mniejszą przejrzystość,więc Twoje kontury będa bezpieczne , a jednocześnie przepuszczą światło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moja łazienka przy sypialni. Nie wiem tylko czy aby na pewno wstawienie mlecznej szyby jako sciany miedzy kabiną a sypialnią bedzie dobrym pomyslem:

O kurczę dopiero zauważyłam że już druga stronka poleciała 8)

Fajny pomysł, ale nie wiem czy bym się czuła komfortowo, szczególnie jak będę stara i sflaczała :oops: - jednak kontury przez mleczną szybę będzie widać :roll:

Zresztą zawsze do sypialni może wpaść jakiś szkrab czy też inny teść co gorsza :o

Dorcia, wieczorem podczas kąpieli nie bede raczej nikogo goscic w sypialni. Moze jak juz bede calkiem stara i sflaczala to załoze jeszcze roletę. A moze kolorowe szklo ornamentowe bedzie dobrym pomyslem?

A na innego teścia to łapke na myszy pod drzwi - niech sie odzywa, ze chce wejsc

 

 

A może ściankę zrób z luksferów...one daja mniejszą przejrzystość,więc Twoje kontury będa bezpieczne , a jednocześnie przepuszczą światło..

 

Ja to juz sie chyab zbyt bezpiecznie czuje bo mi waga jakos do gory tak za bardzo poszla. Czas sie w koncu zmobilizowac, bo pozniej juz nie bedzie do czego nawet. hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko

u mnie wszystko udokumentowane zdjęciami i fakturami więc spoko wodza :lol:

dobrze dobrze - zaloz mi teczke ;)

Ej no bez jajeczek - jakie faktury??!?!?! :o :wink:

Tak serio serio to jak jest z tym świadectwem: jak buduję dla się a nie na handelek to też muszę mieć???

 

Nie Dorcia, nie musisz miec. Narazie obowiazek jest nalozony na budynki powstajace od stycznia 2009 i wszystkie inne, ktore maja byc sprzedawane, takze mieszkania. Za pare lat obowiazek ma objąc wszystkie budynki. Certyfikat ma waznosc 10 lat i jesli nic nie ulegnie zmianie w budynku to bedzie automatycznie przedluzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko

u mnie wszystko udokumentowane zdjęciami i fakturami więc spoko wodza :lol:

dobrze dobrze - zaloz mi teczke ;)

Ej no bez jajeczek - jakie faktury??!?!?! :o :wink:

Tak serio serio to jak jest z tym świadectwem: jak buduję dla się a nie na handelek to też muszę mieć???

 

Nie Dorcia, nie musisz miec. Narazie obowiazek jest nalozony na budynki powstajace od stycznia 2009 i wszystkie inne, ktore maja byc sprzedawane, takze mieszkania. Za pare lat obowiazek ma objąc wszystkie budynki. Certyfikat ma waznosc 10 lat i jesli nic nie ulegnie zmianie w budynku to bedzie automatycznie przedluzany.

Uff :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...