Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja na płycie ceramicznej jak gotowałam, to zawsze z kolei szybciej ją wyłączałam. Boje się tylko tego, ze teraz płyta ma być na wyspie i na wyspie ma by te bufet,żeby ktoś sobie łapek nie wsadzil, ale może nie ma się czego bać.

W obawie przed corocznym od pięciu lat sylwestrowym skręcaniem szaf i szafek po przeprowadzce, tym razem większoć jest juz skręcona ;). Nie chce więcej skrecać mebli w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza, Gorenje robi teraz sprzęt dla Bosha, bardzo często z tych samych podzespołów. Więc generalnie nie sądzę, żeby było się nad czym zastanawiać, a poza tym maja naprawdę niezły design.

 

Ty niedowiarko, ty. Malo cię nie odwiedziliśmy w piątek, ale czasu zabrakło. Już w staliśmy w N. na poboczu, żeby dzwonić, ale przyszło paskudne opamiętanie... :cry: :cry: :cry:

No i co no i co niedowiarko.Jak ich nie było tak nie ma.W co tu wierzyc ;)

 

Dobra wybaczam Wam, jak zwykle.

 

A teraz proszę Państwa news na dzis: jak się uda z podłogami(a powinno, bo głównie idzie parkiet gotowy) to przed sylwestrem przeprowadzamy się.Chyba zawariowałam, ze na to przystałam, ale szkoda płacic za wynajem kolejny miesiąc, jak na drzwi do domu nie ma ani jedne ;).Kurcze, został juz tylko miesiąc z haczkiem w takim razie. Czuje ze wlasnie ogarnia mnie mała panika. Jak ja przwioze te akwaria?

No i teraz wszyscy muszą się sprężyc, co nie będzie łatwe.

 

Dzisiaj przyjeżdzają podłączać gaz, a ja mam chore dziecko i chyba musze tam zaraz jechac.Dobrze ze na budowie cieplutko.

Miłego dnia

gratulacje !!!! :D Wybudować i wykończyć dom w 10 miesięcy, to tylko najlepszym się udaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza, Gorenje robi teraz sprzęt dla Bosha, bardzo często z tych samych podzespołów. Więc generalnie nie sądzę, żeby było się nad czym zastanawiać, a poza tym maja naprawdę niezły design.

 

Ty niedowiarko, ty. Malo cię nie odwiedziliśmy w piątek, ale czasu zabrakło. Już w staliśmy w N. na poboczu, żeby dzwonić, ale przyszło paskudne opamiętanie... :cry: :cry: :cry:

No i co no i co niedowiarko.Jak ich nie było tak nie ma.W co tu wierzyc ;)

 

Dobra wybaczam Wam, jak zwykle.

 

A teraz proszę Państwa news na dzis: jak się uda z podłogami(a powinno, bo głównie idzie parkiet gotowy) to przed sylwestrem przeprowadzamy się.Chyba zawariowałam, ze na to przystałam, ale szkoda płacic za wynajem kolejny miesiąc, jak na drzwi do domu nie ma ani jedne ;).Kurcze, został juz tylko miesiąc z haczkiem w takim razie. Czuje ze wlasnie ogarnia mnie mała panika. Jak ja przwioze te akwaria?

No i teraz wszyscy muszą się sprężyc, co nie będzie łatwe.

 

Dzisiaj przyjeżdzają podłączać gaz, a ja mam chore dziecko i chyba musze tam zaraz jechac.Dobrze ze na budowie cieplutko.

Miłego dnia

gratulacje !!!! :D Wybudować i wykończyć dom w 10 miesięcy, to tylko najlepszym się udaje :D

raczej największym wariatom. O wykończeniu domu nie mówiłam Lidszu, to ciągle będzie jeszcze konkretna budowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nasi sąsiedzi wprowadzili się po 10 miesiącach, ale od marca, kiedy się to stało, do dziś coś się cały czas dzieje.

 

Enyłej, mysza, szacun wielki. Chcieliśmy się ścigać, ale nas przystopowało :-?. Tylko się cieszyć, że ciebie się udaje :wink:

 

o to to to..tak sie wlasnie dzieje na ogół.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na płycie ceramicznej jak gotowałam, to zawsze z kolei szybciej ją wyłączałam. Boje się tylko tego, ze teraz płyta ma być na wyspie i na wyspie ma by te bufet,żeby ktoś sobie łapek nie wsadzil, ale może nie ma się czego bać.

W obawie przed corocznym od pięciu lat sylwestrowym skręcaniem szaf i szafek po przeprowadzce, tym razem większoć jest juz skręcona ;). Nie chce więcej skrecać mebli w sylwestra.

 

A ja nie nadal nie dowiedzialam, co to jest plyta witroceramiczna. :-?

 

Widze, ze masz tak jak swego czasu moi rodzice... Przez ilestam lat skrecali szafy w sylwestra... Nie bede Ci mowic, co bylo potem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgos jak to nie wiesz co sie dzieje potem :roll:

płyta witroceramiczna to zwykła płyta na prąd.

 

Monika podłoga w większości gotowa

 

Justyna, u Ciebie sam mistrz kładł, miałaś farta.

 

Barranki, stan zaawansowania prac u mnie będzie w dniu wprowadzki prawie taki jak u Was teraz. No, podlogi będą i może dziury w ścianie pozalepiane, acz nie wszędzie.Także nawet ta przeprowadzka, choć marzyłam, ze będzie na gotowo- napewno będzie wyglądała podobnie jak sześć czy siedem poprzednich.

 

Zdaję sobie sprawę, co to znaczy wprowadzić sie na budowę i jakiego stresa to niesie ze sobą, ajk gdzie sie nie ruszysz tam:

syf

brak zorganizowanej przestrzeni do przechowywania

walające się pudełka z przekotłowanymi po milionkroć razy rzeczami, w które codziennie zaglądasz poszukując tej konkretnej, no i dziecko plączące się pod nogami i ułatwiające prace porządkowe.

Jedyny plus jest taki, ze w chwilach kryzysu będe zawsze mogła wyjść na taras i się wywrzeszczeć we własnej przestrzeni

 

Kamilla, coś na kształt złotej rybki mam w akwarium, ale cholernika trzymam juz 7 lat i nic nie chce się zabrać za spełnianie życzeń.

 

Magi, Lidszu dziękuje za zagrzewanie do dalszego szaleństwa

Pasie to będzie survival w stylu hardcore

A tu są moje rybska, których chętnie bym się pozbyła a nie umiem

http://images48.fotosik.pl/230/fba14abd997a8050med.jpg

http://images37.fotosik.pl/226/554b2412148c12bemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...