Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mysza, a co to za male urzadzenie tefala? Ja wlasnie przechodze etap robienia wszystkiego w garnku do fondue tefala i jest rewelacyjny... :lol: Do odgrzewania super, bo nic sie nie przypala. 8)

do gotowania na parze. Choc nie lubie generalnie dieteycznych dań, to jedzonko z tego wychodzi super. Wrzucasz worek mrozonych warzyw i za 10 minut masz nadęte. Albo rybka z ziołami, albo polędwiczki bez tłuszczu, albo mrożone pierożki odgrzewasz. Bomba, ino myc sie czasem nie chce. To parowar jest

 

Ide szukac. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysza, a co to za male urzadzenie tefala? Ja wlasnie przechodze etap robienia wszystkiego w garnku do fondue tefala i jest rewelacyjny... :lol: Do odgrzewania super, bo nic sie nie przypala. 8)

do gotowania na parze. Choc nie lubie generalnie dieteycznych dań, to jedzonko z tego wychodzi super. Wrzucasz worek mrozonych warzyw i za 10 minut masz nadęte. Albo rybka z ziołami, albo polędwiczki bez tłuszczu, albo mrożone pierożki odgrzewasz. Bomba, ino myc sie czasem nie chce. To parowar jest

 

Ide szukac. 8)

no idz idz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza, a co to za male urzadzenie tefala? Ja wlasnie przechodze etap robienia wszystkiego w garnku do fondue tefala i jest rewelacyjny... :lol: Do odgrzewania super, bo nic sie nie przypala. 8)

do gotowania na parze. Choc nie lubie generalnie dieteycznych dań, to jedzonko z tego wychodzi super. Wrzucasz worek mrozonych warzyw i za 10 minut masz nadęte. Albo rybka z ziołami, albo polędwiczki bez tłuszczu, albo mrożone pierożki odgrzewasz. Bomba, ino myc sie czasem nie chce. To parowar jest

 

Ide szukac. 8)

no idz idz

 

Taki np.? http://www.ceneo.pl/371476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład taki. Ja wziełam ten srebrny, bo mi sie pod szafke miała miescic bez składania, ale to wszystko jedno który weżmiesz. Jest jeszcze fioletowy.Różnią sie tylko ceną i troche automatyką, ale to nieważne różnice

 

Juz sie kiedys nad nim zastanawialam. Troche mnie dietetyczne jedzenie odstraszylo, ale skoro jest jak mowisz to wpisze go sobie na liste zyczen. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład taki. Ja wziełam ten srebrny, bo mi sie pod szafke miała miescic bez składania, ale to wszystko jedno który weżmiesz. Jest jeszcze fioletowy.Różnią sie tylko ceną i troche automatyką, ale to nieważne różnice

 

Juz sie kiedys nad nim zastanawialam. Troche mnie dietetyczne jedzenie odstraszylo, ale skoro jest jak mowisz to wpisze go sobie na liste zyczen. :wink:

Ja tam normalnie ładuje i sól i zioła i smaczne wychodzi, nie to że papka jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład taki. Ja wziełam ten srebrny, bo mi sie pod szafke miała miescic bez składania, ale to wszystko jedno który weżmiesz. Jest jeszcze fioletowy.Różnią sie tylko ceną i troche automatyką, ale to nieważne różnice

 

Juz sie kiedys nad nim zastanawialam. Troche mnie dietetyczne jedzenie odstraszylo, ale skoro jest jak mowisz to wpisze go sobie na liste zyczen. :wink:

Ja tam normalnie ładuje i sól i zioła i smaczne wychodzi, nie to że papka jakaś

 

To OK. Biore. 8)

 

Znaczy sie kiedys, bo teraz to nawet nie mam gdzie tego postawic. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko co Ci chodzi po głowie z tym fornirem..?! :roll: :wink:

 

Widziałam dzisiaj Twoje Gorenje - śliczna jest ta czarna seria! 8) Prosta i elegancka.

Mam pralkę tej firmy i jestem baaardzo zadowolona, chociaż użytkuję dopiero od 4 miesięcy... Mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieni... :roll: :wink:

Tez ją widziałam, ale ja mam problem cały czas z umieszczeniem tego obok czarnej lodówki i dumam wciąż jak to zrobić zeby dobrze wyglądało. Sprawę rozwiązałoby chyba białe gorenje, albo wyrzucenie pikarnika ze słupka, ale ergonomia na pierwszym miejscu stoi.

Mario, mam namdzieje, ze bedziesz zadowolona ze swej pralki długo, dlugo długo.

 

Fornir narazie w swerze marzen, ale ja mam plan co do niego i to duży:

Po pierwsze chce przyozdobić nim kuchnię, po drugie chciałabym mieć taką szeroką opaske na wejsciu z wiatrołapu zrobioną z forniru, po trzecie chciałam zrobisz szersze opaski w drzwiach sypialnianych, a widzialam wizualkę, na której był korytarzyk dokładnie jak mój i nawet układ drzwi taki sam, więc juz całkiem na to zachorowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo chyba wiem o jakim zdjęciu mówisz :p

 

 

 

ale ten fornir to chyba najpierw na jakąś dechę nie? Ty czatujesz na palisander, nie?

 

... ja na dole mam całe podłogi w płytkach i ciut mi tego drewna brak... zwłaszcza jak patrze na podłogi Rasi czy Nefci... dlatego tak cichaczem tez o tym myślę, ino nie wiem co na to Jola... :roll: zwłaszcza, że ja mam taka jedną ścianę, która by się do tegoż nadawała... i tam nawet ma byc pomalowane na inny kolor... więc może po prostu drewno....

 

znalazłam fajną stronkę fornirów... tyle, ze to fronty meblowe (kuchenne)

 

http://www.sosna.com.pl/galeriaformix.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo chyba wiem o jakim zdjęciu mówisz :p

 

 

 

ale ten fornir to chyba najpierw na jakąś dechę nie? Ty czatujesz na palisander, nie?

 

... ja na dole mam całe podłogi w płytkach i ciut mi tego drewna brak... zwłaszcza jak patrze na podłogi Rasi czy Nefci... dlatego tak cichaczem tez o tym myślę, ino nie wiem co na to Jola... :roll: zwłaszcza, że ja mam taka jedną ścianę, która by się do tegoż nadawała... i tam nawet ma byc pomalowane na inny kolor... więc może po prostu drewno....

 

znalazłam fajną stronkę fornirów... tyle, ze to fronty meblowe (kuchenne)

 

http://www.sosna.com.pl/galeriaformix.html

Nituszka, ja nie myśle o palisandrze, tylko Ty o nim myślisz z tego co wiem. ;) Ja to wiesz, teak, dąb,raczej miodowe odcienie drewna. Idę zobaczyć na tą stronkę co wkeiłas.

Wiecie co? trzęsą mi się ręce. Chyba źle ze mną. Musze włączać podłogówke, a płytki nie skończone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee to może się trzęsą z przepicia, co? :lol: 8) :lol: 8)

 

to skoro nie Ty to chyba Efi....

 

e tam z przepicia, pić to ja dopiero zaczne jak mi się tak beda trzęsły

 

 

oooo i to jest myśl... a Ty na budowie siedzisz?

nie, w domu, Majka chora, jeszcze spi, nie moge sie ruszyc, a ma przyjsc paczka na budowe, a tam nikogo nie ma chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...