Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to dawaj podwójną byle nie w pojedynkę bo do ciebie nie przyjadę :wink:

 

Duch jest u ciebie - pozdróffka!!!! I niech myśli o merbau dla mnie na next rok i fajną niedrogą podłogę na poddasze :p 8)

Ja mam fajną niedrogą podłogę na poddasze przewidzianą.... jastrych :x :roll: :wink:

 

wiesz zawsze coś i jaka trendy - jakby nie było szara i betonowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj podwójną byle nie w pojedynkę bo do ciebie nie przyjadę :wink:

 

Duch jest u ciebie - pozdróffka!!!! I niech myśli o merbau dla mnie na next rok i fajną niedrogą podłogę na poddasze :p 8)

Ja mam fajną niedrogą podłogę na poddasze przewidzianą.... jastrych :x :roll: :wink:

 

wiesz zawsze coś i jaka trendy - jakby nie było szara i betonowa :)

Dobra, pocieszaj mnie dalej :) wpadam w samozachwyt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba tylko milczeć przy Małgoś bo ona specjalną robiła a to cza mieć tylko wylewkę :p

 

 

Mysia spytaj Ducha czy by u mnie nie zabawił ze strychem któregoś dnia... :) jak bardzo zarobiony to ja zadzwonię jakoś w next week :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba tylko milczeć przy Małgoś bo ona specjalną robiła a to cza mieć tylko wylewkę :p

 

 

Mysia spytaj Ducha czy by u mnie nie zabawił ze strychem któregoś dnia... :) jak bardzo zarobiony to ja zadzwonię jakoś w next week :)

Taką specjalną wylewkę to ja bardzo chętnie bym też przyjeła.

Nituś czy uważasz ze ja juz telepatycznie się z Duchem porozumiewam?

Pewnie chętnie by zabawil, ale nie jestem pewna czy da rade, wszystko mu na głowe leci :-? i ma taka jedną niezdecydowaną klientke, przez którą chyba osiwieje :roll: Moge zapytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już chyba nie będę marudzić, ze żadnych jodełek? :roll:

A czy te deseczki są jednej dlugości? I jakiej?

 

(z tych wzorków to mi najbardziej okrętówka się podoba)

 

Powiedz mi, Myszko, jak to jest - piszesz, że na iroko Cię nie stać, a stać Cię na teak?? :roll:

Przecież iroko tańsze! 8)

teak w mozaice kosztuje 80 zeta. Dąb jest szrokości 7cm na 50cm chyba, albo 40.On jest pod lakierem i wygląda w okrętówce nijak, bo światło się na nim brzydko rozchodzi i widać tylko poświatę, zero usłojenia. Ile kosztuje iroko w warstwówce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myyyyyszaaa, nie rób jodełki... :roll: :-? Nie będzie Ci nigdy naturalne, sękate drewno wyglądało jak panele! Musiałoby nie mieć ani jednego sęczka i identyczny kolor na każdej klepce... Czemu nie zrobiłaś zdjęcia w ułożeniu jachtowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myyyyyszaaa, nie rób jodełki... :roll: :-? Nie będzie Ci nigdy naturalne, sękate drewno wyglądało jak panele! Musiałoby nie mieć ani jednego sęczka i identyczny kolor na każdej klepce... Czemu nie zrobiłaś zdjęcia w ułożeniu jachtowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz wklejam, Irma ma jachtówke i wygląda ślicznie, ale ona ma albo na matowym, albo pod olejem ten dąb

http://images43.fotosik.pl/231/21c58584ed4c14f3med.jpg

Przy czy na tej fotce jest ok.Najgorzej jak na całej połaci ślizga sie swiatło i nie widac nic z drewna, tylko poświatę

szczerze powiem, że tak mi się bardziej podoba.

A jaki lakier chcesz na to dać ? Ja bym dała matowy, wtedy dąb pasowałby do płytek w kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...