Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To zdanie, nie wynikiem braku akceptacji danego stylu kładzenia, lecz z tego co sam osobiście wybrałem u siebie w domku.

A mianowice:

wybrałem systemową podłogę z drewna egzotycznego 11-12mm przystosowanego do ogrzewania podłogowego;

deski mają długość 80-120cm, co łaczy się w długie warstwy tworząc deski - wygląda bardzo naturalnie;

ponadto łatwo wydłużyć wizualnie pomieszczenie lub je poszerzyć

 

Jodełka i inne systemy płytkowe, stanowią raczej jakiś wzór tworząc kwazi dywan. Moim zdaniem wyglądają mniej naturalnie niz długie dechy.

Ale najważniejsze, jest to co chce osiągnąć ten kto za to płaci 8) :lol: i jak komponuje sie całość domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza to ja powiem tak: jeśli chcesz uzyskac taki bardziej tradycyjny klimat to jodełka jak najbardziej. Jeśli nowoczesny, to już średnio mi pasi.

Nie wiem czy dobrze odczytałam Twoje zapędy wnętrzaskie w salonie, ale kominek to mi się wydaje raczej nowoczesny.

Ja bym położyła te "panele" :wink: jeśli ma być nowocześnie, jak po babcinemu to jodełkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYSIA - BĄDŹ OSTROŻNA Z TYM JODEŁOWANIEM, NIE ŚPIESZ SIĘ

 

To przecie my wszystkie mówimy to samo... żeby na prosto... :lol: :lol: :lol: Ale facet zawsze musi mieć inne zdanie, ale w rezultacie takie samo... :roll: :wink:

 

hiheiheieheiheiheiehieheiheih

 

alem gapa - .... i w pokrzywy wpadł 8)

 

.... a więc na prosto!!! hura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duch mnie jutro zabije chyba i posieka i ułoży na jachtóweczke,zamiast tego dębu i normalnie smalczykiem podskórnym zaolejuje. Ma ze mną przechlapane przecież jak cholera :-?

 

Jest cierpliwy - znosi wiele :wink: i jest podatny na kobiece wdzięki (chyba)

Co do drewna na pododze, mamy ekstremalnie różne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...