Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o czesc Markotko.

Jak ja bym kupiła mieszkanie i tam byłby juz stary jak świat parkiet dębowy ulożony w jodełke, to bym go never ever nie dała zedrzec. Tak samo jak nie zdzierałabym podłogi z desek na legarach.No chyba ze specjalista by powiedzial, ze nic z tego juz nie bedzie.

Wydaje mi się ze jodełka się przejadła, byla w szkołach, przychodniach, teatrach, urzędach, no wszędzie, w domach, teraz z kolei wszyscy na hurra układają okrętówke. To fajny neutralny wzór, pasuje do wszystkiego, wydobywa piękno drewna, jest mało odpadów, układa się szybko więc wszystkim podoba się jachtówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czesc Markotko.

Jak ja bym kupiła mieszkanie i tam byłby juz stary jak świat parkiet dębowy ulożony w jodełke, to bym go never ever nie dała zedrzec. Tak samo jak nie zdzierałabym podłogi z desek na legarach.No chyba ze specjalista by powiedzial, ze nic z tego juz nie bedzie.

Wydaje mi się ze jodełka się przejadła, byla w szkołach, przychodniach, teatrach, urzędach, no wszędzie, w domach, teraz z kolei wszyscy na hurra układają okrętówke. To fajny neutralny wzór, pasuje do wszystkiego, wydobywa piękno drewna, jest mało odpadów, układa się szybko więc wszystkim podoba się jachtówka

 

Za chwile sie okretowka przeje i jodelka bedzie super-trendy, zobaczysz... :lol: Nie patrz na polskie wnetrza, patrz na francuskie, angielskie, wloskie... Jodelka to klasyk. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie jodełka....podwójna...choć to jodełka tylko z nazwy. No więc będzie podwójna tak zwana prosta, czy poprzeczna, a kij, nie pamiętam, bo się nią zestresowałam masakrycznie, ale jak wpadłam dzisiaj na budowe i zaświeciło słoneczko i zaczeła się mienić i grać kolorami jak bursztyn to znikneły wszystkie niepewności :D .

A i mam zdjęcie umywalki do łazienki przysypialnianej, tylko gdzie ono jest

 

http://images45.fotosik.pl/232/ecbca45fd406ecebmed.jpg

http://images40.fotosik.pl/227/6cff5824af007870med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...