Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysia zdrowka :) Ja tez w podobnym stanie ale jakos trzeba pchac ten wozek do przodu :wink: Mozesz mi napisac czy Ty oba te okna balkonowe w salonie masz pzresowki czy jedno to fix a jezeli tak to czy dawalas przy przesowce jakies poszezenie?Mi zaproponowali poszezenie 25 mm i teraz musze kombinowac aby to drugie okno bylo z taka sama rama :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia zdrowka :) Ja tez w podobnym stanie ale jakos trzeba pchac ten wozek do przodu :wink: Mozesz mi napisac czy Ty oba te okna balkonowe w salonie masz pzresowki czy jedno to fix a jezeli tak to czy dawalas przy przesowce jakies poszezenie?Mi zaproponowali poszezenie 25 mm i teraz musze kombinowac aby to drugie okno bylo z taka sama rama :roll:

Ależ w życiu nic nie kombinowałam. Jedno okno fix, drugie przesuwka i za żadne poszerzenia fixów nie płacilam. Dodam, ze też sie tego bałam, ale wogóle mi to nie przeszkadza, a nawet zaczynam zauważać, ze fajnie wygląda przy tych nich poszerzenie ramy drzwi tarasowych.Zrobię Ci zdjęcie takiego zestawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli fix masz normalnej szerokosci a tylko w przesuwce poszezenie i to dolem?

U mnie na razie wyglada to tak: Okno z wyjsciem na taras jest szerokosci 360 cm podzielone na 3 czesci z czego 2xfix a jedno skrzydlo przesuwne i to walsnie okno ma poszezenie na dole ramy 25 mm czyli dolem rama zamiast 12 cm ma 14,5 cm Na sasiedniej scianie mam okno balkonowe 210 cm i tam dalam normalnie otwierane (takie jak w zwyklych balkonach) Okazalo sie ze ze wzgledu an szerokosc musi byc ono w w profilu poszezonym czyli ramy maja szerokosc po 14 cm Teraz aby wyrownac poziom szyb (szerokosc ram ) musze albo dac drugie poszezenie (od gory ) do tej szerokiej przesuwki albo zamienic to balkonowe (210 cm) na fixa szklonego w ramie i ewentualnie dac mu poszezenie od dolu (te 2,5 cm) Skoro mowisz ze nie wyglada to jakos raozaco to faktycznie fixa mozna zostawic w spokoju :wink:

Szkoda mi zwezac kolejnym poszezeniem tego duzego otworu dlatego mysle nad tym fixem.W sumie od poczatku mial byc fix ale pozniej wpadlam na genialny pomysl ze dam balkonowe bo bede go mogla zwyczajnie uchylic i przewietrzyc wieczorkiem salon .Nie lubie robali a niestety w przesuwce nie da sie zrobic uchylu wiec wieczorkiem robale moglyby wlazic do salonu :wink: Jak widac nie przemyslalam sprawy jednakowego poziomu szyb wiec chyba wroce do wersji pierwotnej i podaryje sobie to wietrzenie :wink:

Umowe mam juz podpisana ale dzis maz jeszcze jedzie do nich i moze ida sie to pozmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszli pstryczki.Pomontowali my to co przyszło:

http://images46.fotosik.pl/232/bdcccb599053e03cmed.jpg

 

W aneksie sypialnym mamy czarne pstryczki:

http://images47.fotosik.pl/232/abf10076658ca94emed.jpg

 

Korytarz pomalowany został po raz pierwszy na jasnoszary kolor:

http://images39.fotosik.pl/229/e6361ec58741b398med.jpg

Sciana na wprost będzie miała specjaaaaaalny kolor

Acha i wywieźliśmy dzisiaj juz pół domu na budowę. Ta góra(której nie ma ;)) bardzo sie przydaje.Jest pojemna jak dobry kondensator ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza ciesz się z tego co masz....

Ja mam ściany surowe (jeszcze) do końca elektryki kawałek,... Ale się już będzie kończyć.... A cieszę się jak murzyn blaszką... Dumna jestem...

Jest ślicznie, bo moje, prawie sama zbudowałam (rękami majstrów), i już mogłabym się przeprowadzać...

 

Spadam na działkę...

Śliczna pogoda jest u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fojowy ten czarny pstryczek, musze w wiatrolapie wymienic ;)

to jest berker co? kwadrat?

dzien dobry

berker psie Pani, ale seria K1, ona jest taka wyciągnięta w poziomie w prostokąt i bardziej kanciasta niż kwadrat. Kwadraty pomontowaliśmy w miejscach drugiej kategorii ;).W sumie pasują do siebie jedne i drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...