Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

[a bo Ty byś chciała odrazu szampanem przemywać oczka. Nie słyszałam o szamponie, ale czarna herbata ma garbniki i dobrze to wpływa, bo one same w sobie mają działanie antybakteryjne i sciągające, sól fizjologiczna, no i świetlik

Szampon Johnson's baby "niepłaczący" - malutka kropelka na wacik mokry, przemyć i spłukać wodą. Dobrze usuwa wydzielinę i oczyszcza brzegi powiek..

sól fizjologiczna też ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiecie co? Nie poszłam do fryzjera. Nie zdążyłam.Dostałam telefon i musiałam pędzić na budowe.

Za to mam:

wklejone wszystkie lustra

podpięty internet

ciepła wodę

podłogówkę na gazie miejskim

rusztowanie do malowania w pokoju zbite z desek przez Chłopaków

obłożony prawie cały kominek

kawałek bułki i szyneczkę, to sobie zaraz podjem i juz wgóle będzie dobrze :D

tylko zawatrość portfela się skurczyła, ale to jest szczegół ;)

no i super :D :D

tyle rzeczy w jeden dzień, gratki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie poszłam do fryzjera. Nie zdążyłam.Dostałam telefon i musiałam pędzić na budowe.

Za to mam:

wklejone wszystkie lustra

podpięty internet

ciepła wodę

podłogówkę na gazie miejskim

rusztowanie do malowania w pokoju zbite z desek przez Chłopaków

obłożony prawie cały kominek

kawałek bułki i szyneczkę, to sobie zaraz podjem i juz wgóle będzie dobrze :D

tylko zawatrość portfela się skurczyła, ale to jest szczegół ;)

 

 

:o :o :o

 

tempo iście piorunujące :lol:

 

 

a już gaz, ciepła woda i internet to dla mnie szok 8)

 

 

myszko o numer farby i producenta się przypominam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też mam swój prywatny kawałek betonu

http://images38.fotosik.pl/229/954dab24cb70734bmed.jpg

 

 

 

Mysia.....

 

te płyty mi się podobają...z kwiatkami to już w ogóle, ale chodzi mi po głowie jedno pytanie: czy nie będzie Cię trafiać odśnieżanie takich nierównych płyt zimą? :roll:

 

... ja dobrze pamietam moją ubiegłoroczną odnieżaną kostkę.. która nie wszędzie jest równa... i pamiętam, że ciut mi krwi napsuła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to chwilówka, a odśnieżać można pod koniec miotłą to i nierówności przeszkodą nie będą :wink:

 

 

A w ogóle to o jakim śniegu mowa :roll: na moim osiedlu właśnie zatrzęsienie stokrotek na trawniku :lol:

 

 

no wiesz... ja pamiętam, że w tamtym roku odśnieżałam ze 4 razy warstwe ok 30 cm... (a jeszcze tam nie mieszkałam przecież) jak sobie raz kopczyk zrobiłam na wjeżdzie ( bo odśnieżałam na droge) to potem samochodem nie mogłam wjechać bo się zakopałam :o

 

 

a przymarznięty lód to się średnio miotłą zgarnia :)

 

 

... ale fakt, że takiej zimy to w tym roku póki co nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zamieszkasz to pewnikiem kupisz sobie taki mini pług czy coś w tym rodzaju - traktorek czy coś takiego :wink:

 

no może i tak.. ale mnie tylko chodzi o to, ze taki traktorek też najlepiej zbiera śnieg gdy powierzchnie jest w miare równa... bo inaczej się "zacina" o te nierówności....

 

... nie wiem tak tylko mi się nasunęło jak zobaczyłam te foteczkę, że może trzeba to jakoś podrównać by się potem nie wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę z placu boju. Jaki to komfort niesamowity mieć internet w chałpie.

 

Lece sprawdzić te numery farb dla Gosi, juz juz :oops:

charborwa oczodajna farba to:

tikkurila M358 na bazie feelings, extra durable(czyli łazienkowa).lazeinkowa nie występuje w wersji matt, ta jest półmat, jest chyba jeszcze troche bardziej błyszcząca -satyna, ale ten półmat i tak juz jest bardzo połyskliwy.

 

 

Ja sie nie boję śniegu, niech se lezy nawet na płytach, bedziemy nogi łamać, ale jakby płyty miały zostać faktycznie na dłużej to zdejmę je i matę grzewczą rzuce pod spód i wtedy nie będe potrzebować miotły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę z placu boju. Jaki to komfort niesamowity mieć internet w chałpie.

 

Lece sprawdzić te numery farb dla Gosi, juz juz :oops:

charborwa oczodajna farba to:

tikkurila M358 na bazie feelings, extra durable(czyli łazienkowa).lazeinkowa nie występuje w wersji matt, ta jest półmat, jest chyba jeszcze troche bardziej błyszcząca -satyna, ale ten półmat i tak juz jest bardzo połyskliwy.

 

 

Ja sie nie boję śniegu, niech se lezy nawet na płytach, bedziemy nogi łamać, ale jakby płyty miały zostać faktycznie na dłużej to zdejmę je i matę grzewczą rzuce pod spód i wtedy nie będe potrzebować miotły:)

 

 

wielkie dzięki :lol:

 

 

Zachorowałam na ten kolor (przypomniałaś mi o nim) i swoją łazienkę betonową wytapetuję a potem pomaluję na ten boski dla mnie kolorek, będę miała czas go chłonąć zanim kiedyś glazura tam zagości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie poszłam do fryzjera. Nie zdążyłam.Dostałam telefon i musiałam pędzić na budowe.

Za to mam:

wklejone wszystkie lustra

podpięty internet

ciepła wodę

podłogówkę na gazie miejskim

rusztowanie do malowania w pokoju zbite z desek przez Chłopaków

obłożony prawie cały kominek

kawałek bułki i szyneczkę, to sobie zaraz podjem i juz wgóle będzie dobrze :D

tylko zawatrość portfela się skurczyła, ale to jest szczegół ;)

 

zwariowała nooormalnie :o :o :o :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...