Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kornik powiadasz no to kurcze ze mnie chyba tyż..:"P

 

albo stary dworek..albo dom z bali..(cos takiego jak koles(jan frycz) w jeszcze raz iał ja pierdziele ale odjechana chata ło matko bosska)..albo i ..chociaż parterówka w literkę L z garażykiem i z moim królestwem(płci odmiennej wstęp surowo wzbroniony!!) na poddaszu echhh..

 

poprawiles, poprawiles. widzialam. Moja chalupka to jest raczej taka nieoznakowana jesli chodzi o kształt, ale jets kawalek poddasza malutki z pokojem goscinnym. I bedzie duzo drewna. Zastanawiam sie nad ekspozycją belek na suficie na parterze, a na poddaszu krokwie napewno sobie odpucuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będziesz miała super kuchnię wielką!!! :lol: I spiżarka super :D

Na pewno nie chcesz mieć przejścia z garażu bezpośrednio do domu? No wiem że po daszkiem, ale tak czy inaczej zimno i jak z siatami będziesz latać, to albo za każdym razem otwierać drzwi wejściowe, albo napuszczać do domu tony zimna :-?

 

PS A ja myślałam że panga to taka ryba :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia wole miec garderobe w sypialni niz przejsicie do domu. Nic mi sie nie stanie jak zrobie pare kroków na wietrze. A siateczki do wozeczka i na raz. I do garazu jak trza bedzie wejsc po cos to nie trzeba bedzie specjalnie bramy garazowej otwierac :lol:

zrobilam nową wizualke kuchni tak pi razy drzwi

http://lh3.ggpht.com/_81jLH965IWA/SSqjjGawrsI/AAAAAAAABDY/HIgcaHmNe7M/s512/kuch%20znowu.JPG

 

Nie wiem jeszcze czy nie wcisnac i zlewu i kuchenki na wyspe, albo kuchenki do ciągu a zlew pod okno. Nie jest to tez pewnie ostatnia wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka, dzwonie wlasnie do Architekta co z moim projektem, a tu sie okazuje, ze on ywjechal do 9 grudnia - niech to a ja mialam dostac projekt juz teraz. Nie wiem co to bedzie. Przeciez ja musze złozyc ten projekt przed koncem tego roku i dostac pozwolenie. A tu przeciez jeszcze okres swiateczny. A po nowym roku nowe nieznane zasady i wogole nowe papiery nowe bulenie i zaklad energetyczny mnie nie wezmie w planach podłączenia na przyszly rok. Dramat, co tu robic?! Co tu robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to złamas :evil: :evil: :evil: I nic nie mówił że wyjeżdża? :evil:

No chyba nie ma wyboru tylko czekać, bo komuś innemu teraz przekazywać to jeszcze dłużej będzie pewnie :cry:

A jak wróci to go przycisnąć do muru, opierdzielić z góry na dół i niech chłopak na rzęsach stanie żeby to dokończyć w 3 dni! A potem mu jeszcze potrącić kasę za zwłokę! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...