Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysia spytaj Ducha albo może sama wiesz ile cm wysokości mają dechy, które kładziesz na podłodze - mój wylewkarz się pyta czy jak zostawi 3 cm to się zmieścimy :roll:

dechy na podłogówke Pasiulko kładzie się 13-15 mm jesli to mozaika sztorcowa albo deska warstwowa. dechy lite mają różna grubości, ale oscylują koło 15-22mm. Zależy co chcesz. A teraz śmigam do roboty, bo Duch jutro przyjeżdza i musze ogarnąć ten cały bajzel jakoś. Zostało sporo malowania, szpachlowania, blat u mnie w łazience, podłączenie dwóch grzejników, mozaika na wannie u Majki, płyta do wklejenia w łazience i przedpokoju, szafki do przykręcenia w spiżarce i cały syf, kartony śmieci itd do posprzątania, powynoszenie niepotrzebnych materiałów, spuszczenie wody z kanalizacji-dzisiaj przyjeżdza zawór wreszcie. Ciężko mi to ogarniać ostatnio, bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z zapytaniem o baterię nawannową- firma, nr modelu i może jeszcze cena- podoba mi się jej prostota i opływowy kształt, drugie pytanie na jaki klej jest przyklejone lustro do ściany

bateria to ideal standard seria venice. szczerze, przerost formy nad treścią. Wolę paffoni i tańszy i jakiś taki przyzwoitszy, a w katalogu ma dużo ciekawych propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem, musi sie najpierwej Chłopak ogarnąć z innymi robotami, ale mam nadzieje, ze uda mu się w tym tygodniu.

Dobra gruntnę jeszcze jedną scianę i ide do noclegowni bo jestem biała jak bałwan. Nie wiem czy uda mi się czupryne odgruzować z gipsu. Należy mi się długa kąpiel za tą moją pracę tworczą. Jutro w świele dziennym zobaczę co to narobiłam z tymi ścianami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem, musi sie najpierwej Chłopak ogarnąć z innymi robotami, ale mam nadzieje, ze uda mu się w tym tygodniu.

Dobra gruntnę jeszcze jedną scianę i ide do noclegowni bo jestem biała jak bałwan. Nie wiem czy uda mi się czupryne odgruzować z gipsu. Należy mi się długa kąpiel za tą moją pracę tworczą. Jutro w świele dziennym zobaczę co to narobiłam z tymi ścianami :roll:

 

Dzielna Mysia...! 8) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomiki nie poddają się tak łatwo(zwłaszcza na kołowrotku)

 

Ponieważ wszystkim dziś zadaję to pytanie, to i Ciebie spytam, żeby być nudną do urzygu - Kiedy przeprowadzka??? :roll: 8) :wink:

 

a ja wiem ale nie powiem 8) 8) 8)

 

Mnie odwala, a Ty się nade mną znęcasz... :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomiki nie poddają się tak łatwo(zwłaszcza na kołowrotku)

 

Ponieważ wszystkim dziś zadaję to pytanie, to i Ciebie spytam, żeby być nudną do urzygu - Kiedy przeprowadzka??? :roll: 8) :wink:

 

a ja wiem ale nie powiem 8) 8) 8)

 

Mnie odwala, a Ty się nade mną znęcasz... :cry: :cry: :cry:

 

nie mogę ci powiedzieć ale badź pod Mysi domem 18-tego 8) 8) :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...