Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

chomiki nie poddają się tak łatwo(zwłaszcza na kołowrotku)

 

Ponieważ wszystkim dziś zadaję to pytanie, to i Ciebie spytam, żeby być nudną do urzygu - Kiedy przeprowadzka??? :roll: 8) :wink:

 

a ja wiem ale nie powiem 8) 8) 8)

 

Mnie odwala, a Ty się nade mną znęcasz... :cry: :cry: :cry:

 

nie mogę ci powiedzieć ale badź pod Mysi domem 18-tego 8) 8) :wink: :wink:

 

O żesz!!! :o :o :o A Ty będziesz? 8) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

chomiki nie poddają się tak łatwo(zwłaszcza na kołowrotku)

 

Ponieważ wszystkim dziś zadaję to pytanie, to i Ciebie spytam, żeby być nudną do urzygu - Kiedy przeprowadzka??? :roll: 8) :wink:

 

a ja wiem ale nie powiem 8) 8) 8)

 

Mnie odwala, a Ty się nade mną znęcasz... :cry: :cry: :cry:

 

nie mogę ci powiedzieć ale badź pod Mysi domem 18-tego 8) 8) :wink: :wink:

 

O żesz!!! :o :o :o A Ty będziesz? 8) :roll:

 

pod warunkiem ze i ty bedziesz :wink: :wink: może wkońcu wyrwiesz się z tej puszczy :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

http://images48.fotosik.pl/236/28e24e189972d8e9med.jpg

 

bez lampy:

http://images43.fotosik.pl/236/7b8d2fb3f6956d21med.jpg

 

druga czarna sciana ze Stefkiem :))-w kuchni

 

http://images46.fotosik.pl/235/a32b9779cb12872emed.jpg

 

http://images50.fotosik.pl/236/7d63f61c3044c687med.jpg

 

A tu kłapciata mysza ma ciągle milion dylematów kuchennych:

http://images43.fotosik.pl/236/e97c0dcd291f4157med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Mysza, to nieMysza... :roll: :wink:

A ściana baaardzo Myszowato-odważna! Należy Ci się medal z ziemniaka! :wink:

Jaja sobie robię... wiem... prosiaczek jestem... 8) Noooo pewnie, że Ci zazdraszczam, bo mi nie starczyło odwagi na tak śmiały i silny akcent... no może z wyjątkiem Młodego pokoju... :roll:

 

A kominek jest bajeczny!!! 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Rasiul wiem, ale nie myślałam, ze one az tak zniknął :o :o :o :o :o .

Jest tak inny odbiór pomieszczenia, ze az jestem w szoku.Totalnie inne wnętrze, juz bez wnikania czy lepeij mu w tej szacie czy gorzej.

Została mi jeszcze scianka do zagruntowania w gabinecie na górze, to będzie moje królestwo. juz mam w głowie doładny wizerunek tego pokoju.A potem lece z malowaniem na hallu górnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie te ściany wyglądają i na pewno bardzo fajnie eksponują wnętrze.

 

Teraz ci się wydaje, że wszystkie inne ściany zniknęły, bo nic koło nich nie stoi. Przy tej ciemnej ścianie w kuchni będą stać jasne szafki kuchenne, więc jej tak bardzo nie będzie widać.

 

Mysza, ukradłam sobie zdjęcie z kominkiem :oops: . Chcę M pokazać, gdyż u nas też wkład będzie przesunięty w lewo, tak jak u ciebie, a on sobie jakoś tego nie może wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana i kominek wyglądają naprawdę fajnie :D

A co planujesz z drugiej strony kominka?

A tu kłapciata mysza ma ciągle milion dylematów kuchennych:

http://images43.fotosik.pl/236/e97c0dcd291f4157med.jpg

Może po wic nam z czym masz problem, a my ci spróbujemy pomóc :wink: :D

 

Mysi pomóc :o :o a to dobre :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tym ze nie ma gotowych elementów w ikei takich dokładnie jak chce i że wysoki słupek nie bedzie miał piknie pozgrywanych wysokościami szafeczek, tylko wybiorę z tego co jest, a jest tak średnio bym powiedziała.I problem mam z blatem na wyspę, bo ikeowe są głębokie na 62 cm, a ja potrzebuję taki na 110. Na to chyba rady nie ma za bardzo, oprócz takiej, zeby kasy miec więcej na wydziwiania, jak się chce wydziwiac :D :oops:

 

Z drugiej strony kominka planuje narazie tyllko glif pomalować na czarno, a za jakiś czas włożyc tam czarną blachę

A kafle fajne, cieplutkie.miło się leżało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tym ze nie ma gotowych elementów w ikei takich dokładnie jak chce i że wysoki słupek nie bedzie miał piknie pozgrywanych wysokościami szafeczek, tylko wybiorę z tego co jest, a jest tak średnio bym powiedziała.I problem mam z blatem na wyspę, bo ikeowe są głębokie na 62 cm, a ja potrzebuję taki na 110. Na to chyba rady nie ma za bardzo, oprócz takiej, zeby kasy miec więcej na wydziwiania, jak się chce wydziwiac :D :oops:

 

Z drugiej strony kominka planuje narazie tyllko glif pomalować na czarno, a za jakiś czas włożyc tam czarną blachę

A kafle fajne, cieplutkie.miło się leżało :D

 

dasz poleżeć :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tym ze nie ma gotowych elementów w ikei takich dokładnie jak chce i że wysoki słupek nie bedzie miał piknie pozgrywanych wysokościami szafeczek, tylko wybiorę z tego co jest, a jest tak średnio bym powiedziała.I problem mam z blatem na wyspę, bo ikeowe są głębokie na 62 cm, a ja potrzebuję taki na 110. Na to chyba rady nie ma za bardzo, oprócz takiej, zeby kasy miec więcej na wydziwiania, jak się chce wydziwiac :D :oops:

 

Z drugiej strony kominka planuje narazie tyllko glif pomalować na czarno, a za jakiś czas włożyc tam czarną blachę

A kafle fajne, cieplutkie.miło się leżało :D

 

dasz poleżeć :wink: :wink:

no chyba dopiero jak doczyszczę, na takim syfku to tylko niektórzy dają radę psychicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...