Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a, jak już się chwalę to na całego. Pokaże Wam jakie mam śliczniaste drzwi łazienkowe.....z hebanu ;)...harmonijkowe... z wentylacją

http://images47.fotosik.pl/236/e428928962e83f0fmed.jpg

 

łąaaaaaaał piękne i widzę że to ręczna robota :)

rzekłabym nawet, że rękodzieło :lol: :lol:

 

zajefajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia na jakiej wysokosci masz osadzony wklad kominkowy?Bardzo fajnie wyszla Ci ta obudowa a kratki wentylacyje sa tak malutkie ze niezauwazalne :wink: Czy w tej wnece na drzewo z boki wkladu masz ukryta wyczystke ?U mnie wlasnie przerobili wyczystke dajac ja od strony kuchni (byla po stronie salonu) ale chyba bedzie 3 przerobka bo jest dosc wysoko (moze z 40 cm nad docelowa podloga) i mam teraz dylemat jak ja "zniwelowac" Przegladam wlasnie watki o kominkach i kraza rozne opinie nt dawania pod niego styropianiu-ocieplenia.Czy Ty (jak wiekszosc) nie dawalas nic na ocieplenie posadzki pod wkladem czy jednak nie ryzykowalas mostkiem termicznym?

Nadal nie moge wyjsc z podziwu nad tempem Twoich prac a na dodatek mimo "ekspresu" wszystko jest swietnie przemyslane i dopasowane-gratulki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, nie wiem w co ręce wsadzić Dziewczyny to skrobne chociaż posta, moze mi sie poukłada.

Deseczki zaczeli kłaśc dzisiaj i conieco juz zrobili.Mi się baaardzo podoba i deseczki i robota.

Wczoraj wieczorem było szlifowanie i gruntowanie. To najgorsza masakra jaką widziałam na budowie. W domu było siwo i czarna ściana pojaśniała conajmniej 2 tony. Jak dobrze mieć dobrą farbę jednak. Wszysciutko schodzi bez problemu.

Kakusku kominek mam postawiony na jedjej warstwie styropianu, nie chciałam całkowicie nic nie dawać pod niego, ale teraz dałabym styrodur. Wyczystka schowana jest we wnęce na drewno-też kombinowałam jak to wszystko poukrywać. No dobra ide do roboty, mąż pojechał do domu pakować graty

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Myszko :) Mozesz mi jeszcze powiedziec jak wysoko masz posadowiony wklad?Tzn ile jest od posadzki do dolnej krawedzi kominka?

Tak wczoraj myslalam o tej wyczystce i chyba odgapie od Ciebie ten sposob maskowania :oops: Nie zalapalam wczesniej ale przygladajac si tym Twoim fotkowm wkoncu zauwazylam ze ten Twoj wklad jest jakby "odwrocony" tzn otwierane drzwiczki znajduja sie nie w salonie ale w jadalni.Musze przyznac ze to niezly pomysl bo dokladajac drewno nie trzeba sie martwic ze cos spadnie na drewniana podloge ( w jadalni przewaznie sa plytki) no i akurat z tej strony masz drzewo :) Swiadomie to sobie tak obmyslilas czy wyszlo w "praniu"?

A co do kurzu to jeszcze dlugo bedzie on wylazil wszystkimi szparami-ale taki nowy domek to az milo sprzatac :)

ps .te twoje szare kafle to na fotkach wygladaja na mega gigant romiarow albo Ty taka malutka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, nie wiem w co ręce wsadzić Dziewczyny to skrobne chociaż posta, moze mi sie poukłada.

Deseczki zaczeli kłaśc dzisiaj i conieco juz zrobili.Mi się baaardzo podoba i deseczki i robota.

Wczoraj wieczorem było szlifowanie i gruntowanie. To najgorsza masakra jaką widziałam na budowie. W domu było siwo i czarna ściana pojaśniała conajmniej 2 tony. Jak dobrze mieć dobrą farbę jednak. Wszysciutko schodzi bez problemu.

Kakusku kominek mam postawiony na jedjej warstwie styropianu, nie chciałam całkowicie nic nie dawać pod niego, ale teraz dałabym styrodur. Wyczystka schowana jest we wnęce na drewno-też kombinowałam jak to wszystko poukrywać. No dobra ide do roboty, mąż pojechał do domu pakować gratypapa

 

a Mysia bedzie rozpakowywać :wink:

Pozdrowienia i good luck dla M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...