Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej

A ten blat IKE'owy to drewniany ma być?

W Gdańsku stoi wyspa z dębowym blatem(zawsze jak obok przechodzę to muszę go pogłaskać ?? ) , rozmawiałam ze sprzedawcą i powiedział że niektórzy montarzyści potrafią tak poskładać, że łączeń nie widać.

Zresztą dasz blat do stolarza to Ci "złoży dwa".

 

 

Ja mam problem z tym ze nie ma gotowych elementów w ikei takich dokładnie jak chce i że wysoki słupek nie bedzie miał piknie pozgrywanych wysokościami szafeczek, tylko wybiorę z tego co jest, a jest tak średnio bym powiedziała.I problem mam z blatem na wyspę, bo ikeowe są głębokie na 62 cm, a ja potrzebuję taki na 110. Na to chyba rady nie ma za bardzo, oprócz takiej, zeby kasy miec więcej na wydziwiania, jak się chce wydziwiac :D

 

Płakać mi się chce z powodu grzejników które pokazałaś, zdawało mi się że wszystko co jest na rynku znalazłam, trwało to i trwało i trwało.. ,a tu taką perełkę przegapiłam.

Te Twoje są idealne i w zadziwiająco normalnej cenie, daj jakieś fotki to sobie pochlipię przed monitorem...

nic to, w następnym domu (nadwyraz często to ostatnio mówię :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wasze Niecierpliwości

 

 

e-mólu a z powodu jakich grzejników? Ja ostatecznie wziełam luxradu, nie te co są w inspiracjach, ale w sumie to podobne one są. Nie ma co płakać, grzejniki zawsze można wymienic kiedyśtam, nie trzeba domu całego stawiać.

U mnie dzisiaj znowu siwy dym zaraz będą zapodawać- szlifowanie sypailni sztuk jeden i łazienki sztuk dwie.

Nienawidze tego etapu. Jest straszny, ale potem to juz sam miodek zostaje. Wczoraj Ducho wpadł i zrobił pielęgnację podłogi w pokoju Majki, ciągle nie wiem gdzie jest kabelek do aparatu, ale wybaczcie, od wczoraj się nawet jeszcze nie przebrałam :oops:

Ocho, Makrela jedzie ;) ze szlifierką ;).Kurcze jeszcze 3 dni do przeprowadzki...

Ostatnio okazało się ze mój wielki elektronik jop jego... podpiął mi włącznik światła tarasowego w puszce do oświetlenia i we włączniku pali się zarówka. Ale tak to jest jak się wszystko prowadzi na półtorówkach. :-? :roll: Puszka na wymalowanej scianie zryta :x , a on twierdzi ze przyjedzie to naprawic jak juz bedzie licznik montowac-(czyli za jakiś miesiąc)-łaskawy jest no nie?Ciekawe czy mi wtedy wymaluje ściane.

 

Stefcio dzielnie ćwiczy naprawe ściany na klatce schodowej na zmontowanym koziołku i pieknie maluje mi sciany.

 

A wiecie co?

Fajnie się dzisiaj spało w nowym domku, na łóżeczku :lol:, ale w wannie słabo się kąpie, bo korek włazi tam gdzie nie trzeba przy osuwaniu się do legu prostego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooooooooooooooooooooo... Myyyyszaaaaaaaaa... Zarąbiście!!! :o :o :o

 

Pozdrów chłopaków!!! :D :D :D

a co to za chłopaki znam Ci ja ich :roll: może też mogłabym pozdrowić :wink:

 

No Stefan, Makrela i cała reszta ta sama co u mnie działała... 8) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uparcie doradzam w sprawie blatu

taki post znalazłam

"Nasz blat(debowy) jak i cala kuchnia jest rowniez by Ikea

Jesli chodzi o laczenie to tak jak pisalem sa specjalne sruby.

Kupilem je w Casto, dlugosc musisz sobie sama dobrac.

Fotki nie wkleje bo juz nie bardzo mam jak ja zrobic.

Sama sruba to tzw. meblowa,ma srednice 6mm i zalozone dwa cos jak polksiezyce i oczywiscie podkladka i nakretka.

Od spodu blatu w miejscu laczenia rzecz jasna frezuje sie odpowiednie otwory frezem odpowiadajacym srednicy polksiezycy i odpowiedniej glebokosci. Nastepnie laczenie blatow smaruje sie klejem do drzewna, sklada obie czesci, zaklada sruby i skreca. Trzeba tylko pamietac, zeby rowno je zlozyc.

W Casto leza one w okolicy zawiasow i okuc meblowych, mysle z ewystarczy spytac sie tam kogoso o co chodzi to pokarze.

Poszukam w domu moze znajde jeszcze jakas zbedna srube to wrzyce fotke.

Jezeli nie jasno to napisalem to daj znac."

 

Dasz przy okazji fotki grzejniczków, zdaje się że ciut za słabe by były do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...