Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A tak paliło się wczoraj w kominku przy dębie. Jak sobie patrze na to zdjęcie, to chętnie bym się wyłożyła z winkiem w pobliżu tego ognia ;)

http://images44.fotosik.pl/239/ef987eb0b64f60a3med.jpg

I jeszcze jakąś fajną książką :D

 

Mysza podłogi wyszły super :p

tak, tak, najlepiej z jakimś opasłym Tomem ;)

 

Ja dziękować Wszsytkim tych gratulacjów przeprowadzkowych, ale to jakaś niekończońca się opowieźdź przeprowadzkowa chyba będzie, bo robimy robimy i ciągle nic. Fronty musze jeszcze dokupic w ikei do szuflad, tak więc nic w nich nie moge narazie pochować, d. pokój jeszcze bedzie malowany i moje kniżki muszą cierpieć kurz i upokorzenie na strychu, w blacie w kuchni ktoś bedzie musiał wyrznąć dziurę na zlew i płyte, parapety trzeba pomontować bo z dziurw w cegłach wieje, gładz w sypialni jeszcze ciągle nie wyschła, więc czekamy czekamy i czekamy, podłóg w łazienkach nie ma, w kominku pękła szamotka i wpadła do paleniska :o , a moje storczyki pięknie juz kwitnące mąż wsadzil w wóz przeprowadzkowy i zmarzły po drodze(nic dziwnego) wszystkie pędy, az mi serce ściskało z bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pierwszy raz widzę Twoją podwójną jodełkę - i jestem pod wrażeniem! Wcześniej nie miałam czasu wędrować po dziennikach i nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze wyglądać, co znaczy, że nie należy popadać w schematy. Jest super, naprawdę, podobnie jak reszta wnętrza... :D

 

A jakim cudem pękł szamot w kominku??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jakim cudem. Jak sie przyjrzec szamotce w kominku to jest więcej spękanej. Musze to zareklamować sparthermowi. ale będą jaja jak powiedzą zebym się bujała, bo coś jest zle zmontowane, no nie wiem, ale mam złe przeczucia ze bede rozbierać całą scianę.

 

O mama mia :o

 

 

mam nadzieję, że tak źle nie będzie :roll:

 

 

u mnie szyba pękła w te mrozy :-?

 

 

u Ciebie ogień i mnie mróz - a szkody są 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jakim cudem. Jak sie przyjrzec szamotce w kominku to jest więcej spękanej. Musze to zareklamować sparthermowi. ale będą jaja jak powiedzą zebym się bujała, bo coś jest zle zmontowane, no nie wiem, ale mam złe przeczucia ze bede rozbierać całą scianę.

 

O mama mia :o

 

 

mam nadzieję, że tak źle nie będzie :roll:

 

 

u mnie szyba pękła w te mrozy :-?

 

 

u Ciebie ogień i mnie mróz - a szkody są 8)

Gosiu przykro mi z powodu twojej szybki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jakim cudem. Jak sie przyjrzec szamotce w kominku to jest więcej spękanej. Musze to zareklamować sparthermowi. ale będą jaja jak powiedzą zebym się bujała, bo coś jest zle zmontowane, no nie wiem, ale mam złe przeczucia ze bede rozbierać całą scianę.

 

O mama mia :o

 

 

mam nadzieję, że tak źle nie będzie :roll:

 

 

u mnie szyba pękła w te mrozy :-?

 

 

u Ciebie ogień i mnie mróz - a szkody są 8)

 

 

szybka pękać będzie aż dojdzie do końca

Gosiu przykro mi z powodu twojej szybki :(

:-?

 

 

a jak szamotówka :roll:

 

 

czytam, że dziś mieszkanie zdajesz i odwrotu nie masz :lol:

 

 

A cudnie jest we własnym domu - pod warunkiem, że do miasta nie musisz jechać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dowiadywałam się jeszcze co z tym szamotem. Czytałam tylko, ze takie cuda się zdarzają i firmy wymieniają pękniety szamot na nowy.

A ja wczoraj poskręcałam wreszcie wyspę. Jeszcze tylko montaż blatu, ale t juz nie moja broszka.Niech chłopaki to robią. Dzisiaj przyjeżdza piekarnik, zmywarka i płyta.Zlew juz jest więc tylko dwie dziurki w blacie i hejaaaa. Dobrze, ze mam parowar to z dzisiejszym obiadkiem nie będzie problemów.

A wczoraj doznałam strasznie dziwnego uczucia jak sie walnelam na kanapie przed kominkiem. Wkoło tuż za parkietem widać snieg za oknami, ściana kominowa taka wielka, dziwnie się poczułam.Muszę sie przyzwyczajać do tego, ze to juz nie jest budowa. szukamy się po domu, nie możemy się dowołać siebie. Szukamy wszystkiego po kątach. Mozna wsciczu dostać.

Wczoraj jeszcze grzejnik puścil wodę i zalało mi parkiet w szarym pokoju. Troche wyłódeczkował, ale szczęście ze w zasadzie tylko w rogu to jakoś przełknełam tą gorycz. :( .Wiedziałam, ze kiedyś zostanie ochrzczony, ale ze tak szybko :o

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukamy się po domu, nie możemy się dowołać siebie. Szukamy wszystkiego po kątach. Mozna wsciczu dostać.

Wczoraj jeszcze grzejnik puścil wodę i zalało mi parkiet w szarym pokoju. Troche wyłódeczkował, ale szczęście ze w zasadzie tylko w rogu to jakoś przełknełam tą gorycz. :( .Wiedziałam, ze kiedyś zostanie ochrzczony, ale ze tak szybko :o

Miłego dnia

 

 

Już rozumiem Geda dlaczego montuje w swoim wielkim domu interkomy, my w naszym małym+działka przed domem ciągle się szukamy :roll: :wink: 8)

 

a z tym kaloryferem to smutno :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, ogromne gratulacje z okazji przeprowadzki.

Faktycznie macie niezły młyn ale i tak zazdroszczę.

Jak byłam w sobotę na działce to normalnie żal mi się zrobiło, że u mnie jeszcze tak daleko do przeprowadzki. Ale pochwalę się, że mam daszek czyli następny etap za sobą - SSO.

dobrze,ze się przyszłaś pochwalic Betka- GATULACJE OGROMNE- ja, az wstyd się przyznać, ale od miesiąca mało co zaglądam do dzienniczków :oops:

Gosiek dziękuje serdecznie za życzenia,Tobie również życzę Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próżnuję ani trochę:

skręciłam szafę w wiatrolapie i pół półwyspu w kiczence, a mąż pomontował czarnuchowate pstryczki

http://images43.fotosik.pl/240/1f66bd08177da828med.jpg

http://images40.fotosik.pl/236/0c5e8e0f96653394med.jpg

http://images48.fotosik.pl/240/2cae3b6b2f776f47med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...