Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc Magi. Jejku jak ja dawno z nikim nie gadałam, ale się za Wami stęskniłam. Dzięki wielkie, ze tu wpadacie, inaczej chyba bym zwariowała, a tak powoli jest lepiej i mam nadzieje, ze za jakiś czas wogóle wroce do siebie.

 

Ja też się stęskniłam, bo od zeszłego piątku na forum nie byłam :roll:

ale wróciłam do pracy, to i na forum będę miała czas :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, jeszcze jakies dwa miesiące i będzie w miarę bezpylowo, a potem zacznie się sezon na glinę i pójde rzeźbić do ogródka, brrr, i to nie dlatego ze nie lubie pracowac, ale dlatego, ze doba jest taka krótka, no ale na wiosne wyjdą może moje posadzone tuż przy sralonie tulipany, to reszta się przestanie rzucać w oczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz widzisz już niedługo i tulipanki mieć bedziesz :lol: no ja też czekam na moją wiosenną niespodziankę :wink:

A co to to będzie?

Ja na wiosne musze się zająć sadzeniem różanecznikow na przodzie domu i barwinka na górce od GWC no i trawa mne czeka, a to najgorsze, bo trzeba zniwelować, powybierac kamienie w mega ilościach i zakupić kosiarkę, a jak juz kosiarka będzie to wiadomo, koszenie koszenie koszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko ta niespodzianka to będzie jak mi wyrosną i zakwitną posadzone jesienią cebulki szafirków i narcyzów, które dostałam od Arniki :D co mi tam że ruina na działce że nic nie wyrównane ale wiosna może się pokaże :lol: :lol: :lol:

 

Wusiu, u mnie między tymi tulipanami(które są głównie niebieskie-bo córcia takie wybrała) też są szafirki i narcyzy i jeszcze czosnek olbrzymi. Jak tak sobie o tych cebulkach myśle, to marzę o zielonym świeżutkim szczypiorku. Ciekawe czy moje zioła przetrwają tą zimę, bo zostawiłam je w rogu działki na pastwe losu zupełnie zapomniałam zeby je osłonić.

Mario dziękuje, ale żebym nie zapomniała to Twoje ślicznotki też są urocze ;)

Gosiek, jak zwykle posiadasz super zdjęcie na każdą okazję :D

 

Teraz po świętach dni będą juz coraz dłuższe, więc byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...