Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

własnie odchodzi ostre rźnięcie blatu. Będe miała zlew będe miała zlew(tylko baterii nie wybrałam jeszcze, bo takiej co bym kciała mnieć to jeszcze nie wymyslili ;)

 

Żnij, żnij - pora kończyć :)

 

haha

ja to koniec pewnie bede miała kolo marca-kwietnia- pewnie dopiero wielkanoc bede chciała tu spędzić-będzie tak jak u Ciebie teraz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę, że mam już płot i bramę i furtkę....

I działka cała wyrównana...

I nic nie mam zasiane i posadzone.....

 

A tak bardzo marzą mi się róże bordowe szczepione na pniu, i stare odmiany rabatowe w bordowym kolorze... chyba Linkoln jak sie nie mylę....

 

......a trawa .... urośnie....

Jeszcze tylko będę miała do przekopania raz działkę, bo odpływy trzeba porobić z rynien........... I nie wiem jak się za to zabrać......

 

 

Oj jak mnie się chce tych róż :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko jak to jak jedziesz na skład budowlany wizualizujesz sobie przed oczkami układ domku i lecisz kształtki po kolei po mniej więcej pół godzinie wysiłku kiedy pot zalewa Ci oczy a początkowo pełna entuzjazmu sprzedawczyni zaczyna mieć błędny wzrok masz skompletowany cały system odwodnienia rynien :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha ja też bym już chciała mieć płotek i wyrównany teren i móc posiać trawkę jakieś inne roślinki posadzić jakieś o porzeczki na ten przykład do których moje dziecię pała miłością ogromną :lol:

 

Córa porzeczki lubi - to przypomnij mi o tym wiosną to jakoś krzaczek różowej porzeczki (jeśli jeszcze żyje) jakoś odbierzesz z moich włości. To zupełnie zapomniana odmiana - znakomita jak jest dobrze pielęgnowana - dobra na surowo i w słoneczne lata fantastyczna na wino :wink:

 

Zadołowana jest pod płotem ale warunki tam roślinki mają tragiczne a szkoda byłoby, żeby się zmarnowały a najgorzej, że nie bardzo widzę szanse na miejsce u nas bo Babcia się nie zgadza :evil: - tylko kwiaty :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu to ja bardzo chętnie zaadoptuję ten krzaczek bo te stare odmiany najsmaczniejsze :D u mojej babci rośnie wielki stary krzak niby białej ale ona zasadniczo żółta jest :wink: no ale smak poezja wielkie kuleczki wielkie grona sam smaczek już mam przykopaną gałązeczkę :wink: a Piotruś to jak pod porzeczką stanie to je dotąd dokąd porzeczki widzi :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę, że mam już płot i bramę i furtkę....

I działka cała wyrównana...

I nic nie mam zasiane i posadzone.....

 

A tak bardzo marzą mi się róże bordowe szczepione na pniu, i stare odmiany rabatowe w bordowym kolorze... chyba Linkoln jak sie nie mylę....

 

......a trawa .... urośnie....

Jeszcze tylko będę miała do przekopania raz działkę, bo odpływy trzeba porobić z rynien........... I nie wiem jak się za to zabrać......

 

 

Oj jak mnie się chce tych róż :oops: :oops: :oops:

No i z Wusią też się podziele oczywiście :oops:

Arnika gratulacje, Dziewczyno szalona chyba jesteś. Masz zawrotne tempo :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam miejsce na krzaczek porzeczki czewonej, czarnej i agrestu

chętnię szczepkę takiej smakowitej różowej mniam porzeczki wymienię na coś z Tobą Gosiu

 

Wpadnij do mojej dżungli to sobie weźmiesz porzeczki i grest. Chyba nikt oprócz ptaków tego nie je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam miejsce na krzaczek porzeczki czewonej, czarnej i agrestu

chętnię szczepkę takiej smakowitej różowej mniam porzeczki wymienię na coś z Tobą Gosiu

 

Wpadnij do mojej dżungli to sobie weźmiesz porzeczki i grest. Chyba nikt oprócz ptaków tego nie je :)

 

 

bardzo chętnie, jak małzon odda mi samochód. Moze troche tej szybkorosnącej wierzbki się dla myszy też znajdzie u Nefci

Chyba juz pójde spać. Uruchomiliśmy piekarnik i gadał do mnie tak mądrze, i mrugał oczkami, ze chyba się przy nim wyeksploatowałam na dzisiaj :) a mam na jutro jedną dobrą myśl do wdrożenia i musze być sprawna na umyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...