Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia ja nie wiem jakich funkcji potrzebujesz.

Ja zwracałam uwage na prowadnice teleskopowe, płaskie szklane drzwi(mam potrójne), różne programy, podgrzewanie talerzy, łatwe czyszczenie, oczywiscie linia wzornicza była ważna.Mam dotykowy panel, sondę do sprawdzania potraw.

Nie wiem jaki przedział cenowy Cie interesuje, ale jesli szukasz bogatego wyposażenia i w miarę rozsądnej ceny oraz dobrej jakości to gorenje i samsung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zobaczę te które pokazałaś :D a szukam prawie tego samego co Ty prowadnic teleskopowych, żeby się sam czyścił wczoraj doczytałam że pyroliza lepsza od katalitycznej bo ponoć w katalitycznej jakoweś panele są które się zużywają :lol: no wygląd też ważny żeby nie straszył na wejściu i żeby szyba sie nie nagrzewała sonda też miłym dodatkiem jest :D ceny rozsądnej żeby mi mąż nie zszedł na serce bo wiesz kino domowe za 2 tysie to dobrze wydane pieniądze piekarnik za 2 tysie to po co Ci taki drogi :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zobaczę te które pokazałaś :D a szukam prawie tego samego co Ty prowadnic teleskopowych, żeby się sam czyścił wczoraj doczytałam że pyroliza lepsza od katalitycznej bo ponoć w katalitycznej jakoweś panele są które się zużywają :lol: no wygląd też ważny żeby nie straszył na wejściu i żeby szyba sie nie nagrzewała sonda też miłym dodatkiem jest :D ceny rozsądnej żeby mi mąż nie zszedł na serce bo wiesz kino domowe za 2 tysie to dobrze wydane pieniądze piekarnik za 2 tysie to po co Ci taki drogi :lol: :lol: :lol:

 

No to mój mąż tak nie ma. Bez kina narazie się obchodzi, ale po paru ładnych latach miauczenia w zeszłym roku przystałam na nowy lepszy telewizor, który tak nota bene córcia tuż przed świętami "powycierała" bezładnie pozostawionym papierem ściernym do korka na dylatacjach :evil: , bo myslala ze to ściereczka jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój się też bez kina obejść musi też dostał zgodę na nowy telewizor i ma juz swoją nowa zabawkę za którą ja bym miała wypasiony piekarnik i jeszcze by mi na pół dobrej płyty stykło :lol: :lol: :lol: ale za to zobowiązał sie kupić mi zmywarkę :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ugotowałam zupę, ugotowałam zupę. Okropna lura, ale ciepłe i zjadliwe :)

Stwierdzam, ze jak dotąd indukcja nabiła u mnie tylko ujemne punkty, ale bede testować dalej-moze to kwestia garnka, a może przyzwyczajenia do ceramicznej

 

:o Bardzo sobie chwalę indukcję - ustawiam dokładnie jak chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ugotowałam zupę, ugotowałam zupę. Okropna lura, ale ciepłe i zjadliwe :)

Stwierdzam, ze jak dotąd indukcja nabiła u mnie tylko ujemne punkty, ale bede testować dalej-moze to kwestia garnka, a może przyzwyczajenia do ceramicznej

 

:o Bardzo sobie chwalę indukcję - ustawiam dokładnie jak chcę :)

hmmmm, a ceramiczną miałas? moze po prostu muszę potrenować trochę, ale pominełam jeden plus mojej płyty- w porównaniu z niegdysiejszą jest wygodniejsza, bo ma szerzej rozstawione pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to pamiętny dzień. Ugotowałam dzisiaj po raz pierwszy w nowym domu posiłek. Zupę. Marchwiankę. To był istny cud. Latałam po pokojach w poszukiwaniu zagubionych w akcji ziemniaków, zwanych też kartoflami, zgineła noga z zamrażarki, to znaczy taka kurza noga, por w lodówce zakwitł, a słoik z solą gdzieś wcieło. No tak. Skończyło się więc na marchwiance z makaronem, na masełku i z różnymi przyprawami, które akurat były tam gdzie być powinny, czyli pod ręką.

Ja wiem, ze sytuacja jest trudna, i że pewne rzeczy mogły być inaczej niż by chcieć. Piszę to sobie, bo wiem, ze za jakiś czas sytuacja będzie wyglądała zupełnie inaczej, ale dzisiejsza ceremonia gotowania zupy w domu sprawiła, ze wypełnił się on -co prawda lurowatym, aczkolwiek jednak zapachem domu i moje hale jakoś tak zmiękły czując obietnicę troskliwego traktowania należytego domostwu.

:D

http://images44.fotosik.pl/242/74f43cff6a6c4fc5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ugotowałam zupę, ugotowałam zupę. Okropna lura, ale ciepłe i zjadliwe :)

Stwierdzam, ze jak dotąd indukcja nabiła u mnie tylko ujemne punkty, ale bede testować dalej-moze to kwestia garnka, a może przyzwyczajenia do ceramicznej

 

:o Bardzo sobie chwalę indukcję - ustawiam dokładnie jak chcę :)

hmmmm, a ceramiczną miałas? moze po prostu muszę potrenować trochę, ale pominełam jeden plus mojej płyty- w porównaniu z niegdysiejszą jest wygodniejsza, bo ma szerzej rozstawione pola

Miewałam ceramiczną, ale nigdy jej nie lubiłam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja polubię swoją indukcje. Grunt, ze mnie nie zabiła, a to juz na początek wystarczy, zeby próbować dalszych podejść. Dla mnie najważniejszy będzie test naleśnikowy. Musze tylko najpierw sprawdzić, czy któras moja patelnia wogóle zakuma o co chodzi z tym całym polem magnetycznym :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z moja indukcja taKI:

w Wigilie smazylam karpia na "9" a poniewaz lecialam na 2 patelnie i z braku wiekszej ilosci patelni z grubym dnem musialam uzyc tez woka, ktory nie ma takiego grubego dna i ryba mi sie przypalila i stalo sie cos z palnikiem, jest taki jakby ta warstwa blyszczaca z niego zlazla i niczym sie nie da tego zmyc :roll: :roll: :roll: :roll:

 

wiecie czy cos sie da z tym zrobic????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...