Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszko na pewno tego przekonałam się jak się przeprowadziłam do mieszkanka że dopóki mięcho nie zapachniało z piekarnika a zupka nie bulgotała na palniku to to wnętrze było takie obce zimne ale troszkę żarełka i już było ciepło przytulnie domowo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wok mial cieniutkie dno, ale dzialal na indukcji

teraz wyglada jakby byla przypalona :roll: :roll: :roll:

 

ja pamietam jak we wrzesniu sie przeprowadzilismy, to mi tak smierdzialo w domu lakierami, farbami i nnymi badziewiami ze nie chcialam tu mieszkac i sila mnie Dejw wzial :lol:

wymyslilam ze przypale kotlety i tak zrobilam, srednio pomoglo, bo ten swad tez mi przeszkadzal :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wok mial cieniutkie dno, ale dzialal na indukcji

teraz wyglada jakby byla przypalona :roll: :roll: :roll:

 

ja pamietam jak we wrzesniu sie przeprowadzilismy, to mi tak smierdzialo w domu lakierami, farbami i nnymi badziewiami ze nie chcialam tu mieszkac i sila mnie Dejw wzial :lol:

wymyslilam ze przypale kotlety i tak zrobilam, srednio pomoglo, bo ten swad tez mi przeszkadzal :lol: :lol: :lol: :lol:

kombinatorka

spróbuj płytę przelecieć tym:

http://www.euro.com.pl/produkty-czyszczace2/drbeckmann-srodek-do-czyszczenia-plyt-ceramicznych.bhtml

tylko doczytaj jeszcze czy do indukcji też się nada, choc pewnie tak. Ja z tą indukcją jak z jajkiem

 

Czesc Ilona, u mnie tyle robót jeszcze trwa i taki rozgardiasz, ze może nawet zapowiedzi nic by nie dały, bo i tak nie zdążyłabym sprzątnąć :oops:

Wusia, ja mieszkania sprzedawałam swoje albo na pachnącą herbatę, albo na suszoną kiełbaskę -w zależności od tego o której był klient. Działało jak złoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja polubię swoją indukcje. Grunt, ze mnie nie zabiła, a to juz na początek wystarczy, zeby próbować dalszych podejść. Dla mnie najważniejszy będzie test naleśnikowy. Musze tylko najpierw sprawdzić, czy któras moja patelnia wogóle zakuma o co chodzi z tym całym polem magnetycznym :roll:

 

Moja patelnia żadna nie zakumała :-? i dzięki temu mogłam wszystkie wymienić na nowe... 8) :lol: :lol: Nie mam tylko jeszcze właśnie do naleśników... :( Ale za to jajka na miękko gotują się na indukcji genialnie, a na ceramicznej zawsze były na twardo... :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja polubię swoją indukcje. Grunt, ze mnie nie zabiła, a to juz na początek wystarczy, zeby próbować dalszych podejść. Dla mnie najważniejszy będzie test naleśnikowy. Musze tylko najpierw sprawdzić, czy któras moja patelnia wogóle zakuma o co chodzi z tym całym polem magnetycznym :roll:

 

Moja patelnia żadna nie zakumała :-? i dzięki temu mogłam wszystkie wymienić na nowe... 8) :lol: :lol: Nie mam tylko jeszcze właśnie do naleśników... :( Ale za to jajka na miękko gotują się na indukcji genialnie, a na ceramicznej zawsze były na twardo... :roll: :oops:

 

 

Jajka na miękko, jeśli wyjęte z lodówki i włożone do letniej wody to tylko chwilę po zagotowaniu i już trzeba wyjąć by miękkie były :wink: - gotuję na dwupłytowej kuchence elektrycznej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja polubię swoją indukcje. Grunt, ze mnie nie zabiła, a to juz na początek wystarczy, zeby próbować dalszych podejść. Dla mnie najważniejszy będzie test naleśnikowy. Musze tylko najpierw sprawdzić, czy któras moja patelnia wogóle zakuma o co chodzi z tym całym polem magnetycznym :roll:

 

Moja patelnia żadna nie zakumała :-? i dzięki temu mogłam wszystkie wymienić na nowe... 8) :lol: :lol: Nie mam tylko jeszcze właśnie do naleśników... :( Ale za to jajka na miękko gotują się na indukcji genialnie, a na ceramicznej zawsze były na twardo... :roll: :oops:

 

 

Jajka na miękko, jeśli wyjęte z lodówki i włożone do letniej wody to tylko chwilę po zagotowaniu i już trzeba wyjąć by miękkie były :wink: - gotuję na dwupłytowej kuchence elektrycznej 8)

 

ja jajka na miekko od zagotowania 1mute 20 sekund gotuje na "7" zawsze wychodza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, dopiero przed dziesiątą zlazłam dzisiaj z łóżka.Maja całą noc harczała i zanim podałam wszystkie leki to pół nocy zeszło. Ale teraz juz tak mniej więcej stoje na nogach i wybieram baterie do zlewu. Będzie chyba ta:

http://www.zlewygranitowe.pl/_var/gfx/0d818c8c7e9fdd2a7def104b8b196bf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, to wygodna funkcja, nawet umyc blachę, sałatę, czy zlew łatwiej i przyjemniej umyc jak jest przełącznik na perlator z ciągłego strumienia. Są jeszcze takie baterie ze sprężyną np:

http://a.swistak.pl/000/235/235236_1024.jpg

ale ja się tego boje, znaczy nie wiem czy to wygodne rozwiązanie jeśli chodzi o wyciąganie tego węża z wylewką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...