Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

a teraz zdjęcia z cyklu tak mieszkam. To moja lazienka-nie ma gotowego blatu, podłogi parapetu, silikonu, ścian, szyby pod prysznicem......

ta da da daaaa:

przymierzam drewienko. Jest wiśniowa jatoba albo teak-w roli teaku reprezentatywnie wystąpił kawałek blatu dębowego, ale efekt bardzo zbliżony

http://images45.fotosik.pl/243/5cdc47b8f521a443med.jpg

http://images40.fotosik.pl/238/27f80a0a00662521med.jpg

w oddali widać jaki kocioł mamy w sypialni

http://images49.fotosik.pl/242/45dec6fe14c07a6bmed.jpg

jejku jak to na zdjęciu wygląda cudownie, wcale syfu nie widac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tylko czy ja mogę jatobę do łazienki na podłogówke, czy znowu tylko warstwówka wchodzi w rachubę. Specjalista chyba się wyoutował z tego świata i nie mam kogo dręczyc :roll: :lol: :oops: :wink: :-?
Kładzenie dechy na podłogówkę....niekoniecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy ja mogę jatobę do łazienki na podłogówke, czy znowu tylko warstwówka wchodzi w rachubę. Specjalista chyba się wyoutował z tego świata i nie mam kogo dręczyc :roll: :lol: :oops: :wink: :-?
Kładzenie dechy na podłogówkę....niekoniecznie.

zalezy od dechy. Merbau by sie dał, teak też, ale jatoba skubana chyba za gęsta jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy ja mogę jatobę do łazienki na podłogówke, czy znowu tylko warstwówka wchodzi w rachubę. Specjalista chyba się wyoutował z tego świata i nie mam kogo dręczyc :roll: :lol: :oops: :wink: :-?
Kładzenie dechy na podłogówkę....niekoniecznie.

zalezy od dechy. Merbau by sie dał, teak też, ale jatoba skubana chyba za gęsta jest

No wła -jatobka niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi mąż przyniósł do domu baterie do kuchni ze sprężyną. Muszę się zastanowić czy ją chcieć mieć. Nie głupia jest ona, ale nie myślałam o takiej :roll:

A i odwołuję wszystkie bezeceństwa odnośnie płyty indukcyjnej, którą mam. Jest świetna. Grzeje się na niej fakcznie parę minut, funkcja booster jest megaszybka, mam tylko problem, ze działa mi na indukcji 1 garnek i jedna patelnia(stara, 7 letnia ze ślubu jeszcze, którą dawno miałam wywalić, ponieważ teflon na niej się juz prawie całkiem starł). Ale dobre i to. Po nowym roku kupie sobie ze dwa garnki i nową patelnie. I nie wiem, dlaczego każą uważać na głośną pracę płyty, tak się tego bałam, a ona sobie tylko cicho mruczy pod nosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi mąż przyniósł do domu baterie do kuchni ze sprężyną. Muszę się zastanowić czy ją chcieć mieć. Nie głupia jest ona, ale nie myślałam o takiej :roll:

A i odwołuję wszystkie bezeceństwa odnośnie płyty indukcyjnej, którą mam. Jest świetna. Grzeje się na niej fakcznie parę minut, funkcja booster jest megaszybka, mam tylko problem, ze działa mi na indukcji 1 garnek i jedna patelnia(stara, 7 letnia ze ślubu jeszcze, którą dawno miałam wywalić, ponieważ teflon na niej się juz prawie całkiem starł). Ale dobre i to. Po nowym roku kupie sobie ze dwa garnki i nową patelnie. I nie wiem, dlaczego każą uważać na głośną pracę płyty, tak się tego bałam, a ona sobie tylko cicho mruczy pod nosem

Widzisz ? Zaprzyjaźniłaś się :) Moja nie buczy. Moja klika. Tak jakby kapała woda. Ale to dobre, bo jak jest cisza w domu, to mi przypomina, że się coś gotuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...