Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mycha no zaraz po Tobie jednakowoż problem u mnie taki że fachowcy się kończą na elektryce, hydraulice, wylewkach i tynkach a resztę własnymi ręcami trzeba lecieć :wink: a taki proceder ma to do siebie że pracochłonny jest a wykonywany dorywczo po pracy zarobkowej to dopiero więc może być że czasu mało będzie chociaż przewidziana do wykończenia jest jeno dolna część ale to i tak na poddaszu trzeba ocieplić i dać kartongipsy, na dole cały komplet czyli płytki, panele, malowanie biały montaż i pstryczki, no i trzeba jakiś styropek na zewnątrz z siateczką i klejem zapodać, no i jakiś płotek od fronta zrobić, no działkę trochu wyrównać noooooooooooo spania to ja się w tym roku nie spodziewam :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mycha no zaraz po Tobie jednakowoż problem u mnie taki że fachowcy się kończą na elektryce, hydraulice, wylewkach i tynkach a resztę własnymi ręcami trzeba lecieć :wink: a taki proceder ma to do siebie że pracochłonny jest a wykonywany dorywczo po pracy zarobkowej to dopiero więc może być że czasu mało będzie chociaż przewidziana do wykończenia jest jeno dolna część ale to i tak na poddaszu trzeba ocieplić i dać kartongipsy, na dole cały komplet czyli płytki, panele, malowanie biały montaż i pstryczki, no i trzeba jakiś styropek na zewnątrz z siateczką i klejem zapodać, no i jakiś płotek od fronta zrobić, no działkę trochu wyrównać noooooooooooo spania to ja się w tym roku nie spodziewam :lol: :lol: :lol:

 

To i tak ambitnie.....

Ja nie wiem czy na wylewki mi starczy....... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mysia jak Ty już mieszkasz a ja jeszcze nie i w jaki sposób mam byś druga, a ty co mieszkasz masz dy ósma?

Nie kumam?!

no bo ja z założenia zawsze jestem ósma ;) ewentualnie dziewiąta

 

Mysia to w zasadzie to ja będę fafnasta....

Bo Ty już mieszkasz, Rasia, Neferka, Małgoś, i wiele innych dziewczyn....

To ja już będę fafnasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mysia jak Ty już mieszkasz a ja jeszcze nie i w jaki sposób mam byś druga, a ty co mieszkasz masz dy ósma?

Nie kumam?!

no bo ja z założenia zawsze jestem ósma ;) ewentualnie dziewiąta

 

Mysia to w zasadzie to ja będę fafnasta....

Bo Ty już mieszkasz, Rasia, Neferka, Małgoś, i wiele innych dziewczyn....

To ja już będę fafnasta.

jak sobie życzysz :D. Tak nawiasem to bardzo fajna liczba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj myszko :)

mam pytanie co do Twojej szafy :)

http://images43.fotosik.pl/240/1f66bd08177da828med.jpg

Czy możesz napisać o niej coś więcej?

Pokazać jak wygląda w środku

zamawialiście gdzieś na zamówienie?

 

Będę wdzięczna za podpowiedź :)

Życzę wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU 2010 :)

Megano witam Cie u siebie w komentsach.

A teraz o szafie.To jest zwykła szafa z ikei. Nazywa się pax cośtam, zaraz Ci poszukam. drzwi są fornirowane dębem(pax nexus). Jest dostępna w kilku kolorach. Mozna kupic do niej dowolną ilość pólek, szuflady, drążki i wyposażyc jak sie chce

Tu masz setkę:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59864717

Są też dostępne pięcdziesiątki. U mnie jest chyba 3 50tki i jedna 100-tka.

Składanie jest proste jak budowa cepa. Ustawione jest toto na postumencie, a cokoły zasłonięte płytą k-g. Musialam zrobić taki zabieg z wyniesieniem szafy w góre, bo to jednak szafa gotowa i zmiotka do odkurzacza centr. mi się nie mieściła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

dzięki Mycha :D tak to jest jak kasy mało :lol: :lol: :lol: ale przynajmniej jak płytki będą źle położone to nie będzie trzeba daleko szukać tylko małżowi nakopać :lol: :lol: :lol:

 

Arnika ale wspomnę Tobie że Ty bez kredytu budujesz a ja na kredyt więc mam nadzieję że na wylewki kredytu mi jeszcze starczy :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobry dobry. Dzisiaj znowu wstałam zrelaksowana i bez wkurrwu ponieważ nie mieszkam juz tam gdzie pies sąsiadów darł morde cały dzien stojąc jakies 10-12 metrów od moich okien :roll: .Chwala Ci Panie za to wyspanie :D

Ja dobierałam kredyt dwa razy, ostatni na wykończeniówkę wczesną czyli wlasnie płytki, malowanie, drewno.Ale na jakotakie wykończenie góry domu nie mam juz nic. I na schody brakło i na barierki i na parę innych rzeczy, ale to nic. Święty spokój jest najważniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza ja tez nie mam nic na wykonczenie gory :roll: :roll: :roll:

 

wczoraj z mezem myslelismy dlugo co tu zrobic zeby wykonczyc i zdecydowanie bedziemy musieli obnizyc nasze wymagania co do schodów, parkietow i innych rzeczy na gorze i moze jakos sie uda :wink:

 

ale tez wierze ze sie uda.

 

a jak sie wkurwie to sprzedamy mieszkanie :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chyba nie rezygnowała ze swoich marzeń, wole troche dłużej poczekac, ale ja mam prawie wszystko na dole. Na górze tylko pokój gościnny i gabinet i łazienka i garderoba i strych i antersola. Nie ma tam pokoi mieszkalnych jako takich więc mi się nie pali. Wiesz masa klitek którą fajnie byłoby miec, tylko z drugiej strony po co skoro na dole tyle miejsca. Ale Ty masz taką wielką łazienkę na górze, na którą ja czekam juz i czekam, więc wykończ ją w końcu z łaski swojej;););)by nacieszyc me spojrzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza ja tez nie mam nic na wykonczenie gory :roll: :roll: :roll:

 

wczoraj z mezem myslelismy dlugo co tu zrobic zeby wykonczyc i zdecydowanie bedziemy musieli obnizyc nasze wymagania co do schodów, parkietow i innych rzeczy na gorze i moze jakos sie uda :wink:

 

ale tez wierze ze sie uda.

 

a jak sie wkurwie to sprzedamy mieszkanie :roll: :roll: :roll:

 

Nie sprzedawaj mieszkania.

wykańczaj powoli, ale za swoje...

A mieszkanie wynajmij, zapłaci Ci za kredyt i masz pasywny dochód....

A kiedyś dla małej będzie jak znalazł.....

Ja te nie mam kasy, ale na budowanie dałam sobie 2+3 lata, a buduje od polowy roku dopiero.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gdyby nie te pokoje na górze to by sie dało mieszkac w gabinecie ;)

Anju a Ty masz tylko jeden pokój"sypialniany" na dole?

Helenka i tak przez parę mieszków mieszkałaby chyba raczej z Wami w jednym pokoju- to wygoda jest i nie trzeba się zwlekać z karmieniem gdzieś taaaam.Narazie spokojnie, pól roku-rok dużo mogą zmienić, więc nie szarp się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam tylko 1 pokoik na dole - i to malutki 11m2 gdzie pol pokoju zajmuje nasze lozko, dzis udalo mi sie przestawic tak ze toaletka moja nie musi isc do garazu jak juz Hela bedzie :roll: :roll: :roll:

 

wiem ze na poczatku i tak bylaby z nami, ale jak juz bedzie miala max roczek to trzeba ja odizolowac :D

 

mam nadzieje ze w rok uda nam sie wykonczyc gore....

 

zobaczymy

 

takie mam marzenie na ten 2010 rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...