Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aaaaaaaach, wszystko pasuje, mówię Wam, wiem, bom widziała na własne baranie oczka (krókowidzące, ale zaopatrzone w osprzęt optyczny). Cudnie jest w tej mysiej norce, jasno, lekko i świetliście. I ryby kojąco się pluszczą :D Trudno w tych wnętrzach odnaleźć śladych Wielkich Mysich Rozterek, wszystko wygląda tak oczywiście i prosto, że nie bardzo wiadomo po co miałoby wyglądać inaczej.

Dzięki Mysiu, chętnie byśmy na dłużej, ale powiedz Majeczce, że jej nowa przyjaciółka jeszcze ją na pewno odwiedzi :wink:

No i pomiziaj swojego nieprawdopodobnie spokojnego psa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaach, wszystko pasuje, mówię Wam, wiem, bom widziała na własne baranie oczka (krókowidzące, ale zaopatrzone w osprzęt optyczny). Cudnie jest w tej mysiej norce, jasno, lekko i świetliście. I ryby kojąco się pluszczą :D Trudno w tych wnętrzach odnaleźć śladych Wielkich Mysich Rozterek, wszystko wygląda tak oczywiście i prosto, że nie bardzo wiadomo po co miałoby wyglądać inaczej.

Dzięki Mysiu, chętnie byśmy na dłużej, ale powiedz Majeczce, że jej nowa przyjaciółka jeszcze ją na pewno odwiedzi :wink:

No i pomiziaj swojego nieprawdopodobnie spokojnego psa :D

Madziu ktoś w tym domu musi być spokojny-tak chociaż pies jest, a jeszcze na rybki się napatrzy to juz wogóle ;).

Te rozteki słuzyły wlasnie temu zeby upraszczać, a wiadomo w nawale pomieszczen, sprzętów, dostępnych rozwiązań, materiałów,z ciśnieniem na plecach, to zawsze oczka się skrzą jak sroczce i chce się mieć i prosto i wszystko. A tak się nie da. No nie da się i trzeba odrzucać i wybierać, a jak juz dochodzi do wyboru z dwóch ostatnich co zostały to jest najgorzej. Dla mnie to była niezła szkoła, ale dzięki niej wchodzę teraz do sklepu i jak mi się podobają dwa swetry na przykład to nauczona doświadczeniem, wybieram którykolwiek, albo biorę dwa i juz i nie stoje godzinę przed wieszakiem.

Jeszcze mam pare wyborów przed sobą i najgorsze jest to ze czuje ze ciągle mogę nieźle zmaścić.

Oczywiście Maja została zapewniona po stokroć, ze Nowa przyjaciółka- jak się wyraziła"Ta, Którą Dzisiaj Spotkała" nie żadna inna odwiedzi ją jeszcze

Psiur wymiziany.

Efilo, mówisz, że lampy przypominają Ci bomby?

Sure dzięki, dawno Cie tu nie było :)

 

Wusiu tylko gdzie ja dałam tego linka, no musze znaleźć i sama zamówic w koncu

 

Megana-nie ma sprawy

Monika- Anja dobrze mówi, jeszcze Ci to urządzanie wyjdzie uszami choćbyś nie wiem jak chciala juz meblować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czółko Dziewczyny!

Dawno Cie nie było Zuzka

biorę diody światło cieple białe na 230 V, jak chcesz zasilacz to musisz mieć odległość do oczek niewielką, a to nie zawsze się daje.

Co do kolorów to nie wiem czy metaliczny szary, czy chrom. Korci mnie szary, wydaje się być delikatniejszy.Zobacz sobie kolory tutaj:

http://allegro.pl/item867469836_oswietlenie_schodowe_led_230v_negocjacja_ceny.html

 

Jeny jaką mam ochotę na drożdzówki świeżutko pieczone, a drożdzy w domu niet :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrząc tylko na te obrazki to ja bym chyba ten matowy chrom wzięła :D u mnie zasilacz y się dało bo go można pod schodami dać chociaż zależy co to niewielka odległość :wink: a tak na boczku jaka jest różnica między normalnymi a na zasilacz poza napięciem :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...