Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

potem trzeba pozwolenie na budowę donieść :evil:

ale nie ma podanego terminu ja przyniosłam po pół roku i powiedzieli że powinnam przynieść wciągu 90 dni i to tak dodali mi 30 dni do tego co mówi prawa administracyjne :evil:

w związku z tym przesuwają mi podłączenie prądu z maja na październik 2009 a wniosek złożony w styczniu 2008 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a teraz maszagregat, prąd od sąsiada, podlączyli budolwany?

 

budowlany to robią prawie od ręki za dopłatą u mnie ok 3000 - 4000 za postawienie słupów itd

 

a budowę teraz mam 200 metrów od domu w którym mieszkam :roll: więc sobie radzę :lol:

No właśnie - ja też o budowlanym mówiłam rzecz jasna :p

Docelowy to hoho chociaż.... (więcej w moim dzienniku o zaskoczce miesiąca :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiu jako właściciel działki występujesz o warunki. Masz je już?

Warunki przyłącz rzecz jasna.

 

warunki mam, ale chcem sie załapac do planów budzetowych na przyszly roczek. Ania juz mnie pocieszyła, ze przesuwają termin z warunków, o czas spoznienia ze złozeniem pozwolenia na budowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiu jako właściciel działki występujesz o warunki. Masz je już?

Warunki przyłącz rzecz jasna.

 

warunki mam, ale chcem sie załapac do planów budzetowych na przyszly roczek. Ania juz mnie pocieszyła, ze przesuwają termin z warunków, o czas spoznienia ze złozeniem pozwolenia na budowe

 

na dostarczenie miałam 90 dni umowa była w styczniu a pozwolenie dostałam w kwietniu to nawet jakbym chciała to bym nie mogła im donieść

sąsiad jest w tej samej sytuacji powiedział że nie podpisze im żadnego aneksu o przesunięciu terminu i wysłał skargę do urzędu regulacji czy gdzieś tam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Dziewczynki dzieki wielkie za uspokojenie. Juz wiem, ze prad mi sie troche obsunie, ale nie o conajmniej rok jak myslalam wczesniej.

 

Duszku, a Ty na mieszkaniu u kogos kładłes lakier. juz myslalam, ze cos kombinujesz na stolarni. ;)

Ladne podłogi, ale ktos sie nie mogl zdecydowac czy chce jesion czy jatobe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...