Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja dokarmiam mniejszego chomiczka i większego szczurka....

Nawet fajne te stworzonka są...

 

Ale ja im klatek nie czyszczę i nie biorę na ręce.

Energooszczędna, a ty liczyłas juz sobie zapotrzebowanie na ciepło do chałupy? Ja własnie licze drugi raz, bo kiedys takie przybliżone tylko wyniki zdjełam, a teraz trzeba by to skorygować trochę i uściślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia a i owszcze złapaliśmy niestety rozwiązanie nie było humanitarne tylko ostateczne :roll:

 

Mycha nie w domu była ale w pracy i musieliśmy chronić dokumenty :-?

 

Mysza ważniejsza niż jakieś dokumenty, na dwór trzeba było ją wyrzucić.

:( :( :(

 

Ja tez lubie myszki. :(

 

Glosowac lasencje prosze... http://forum.muratordom.pl/rozany-blog-pomozcie-wygrac-darioas,t178040.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia a i owszcze złapaliśmy niestety rozwiązanie nie było humanitarne tylko ostateczne :roll:

 

Mycha nie w domu była ale w pracy i musieliśmy chronić dokumenty :-?

 

Mysza ważniejsza niż jakieś dokumenty, na dwór trzeba było ją wyrzucić.

:( :( :(

 

Ja tez lubie myszki. :(

 

Glosowac lasencje prosze... http://forum.muratordom.pl/rozany-blog-pomozcie-wygrac-darioas,t178040.htm

ja to chyba nie zaglosuje, a zglosze naduzycie.....tam jest KOT na dole. Uparli się dzisiaj na te myszy, nio ;)

A tak na serio to łał, kiedy ta Ania ma czas? Piękne są niektóre improwizacje nt róż

 

Zuziu M. była dzisiaj w domu ze mną i jutro jeszcze też, ale juz jest dobrze, tylko jak ją przeciągnełam przez zaspy to wisiały jej z nosa dwa piękne zielone sople :lol: 8). Miała dzisiaj prawdziwy żołnierski trening ta moja twardzielka :lol: -snieg po uda i dawaj dokoła domu. A jak sucz zabawnie pływała na zająca w śniegu. Można sie było ubawić przednio.

Arniko zapotrzebowanie na ciepło wyraża się w kWh/m2rok, ale to Twoje 7 to mi dziwnie do niczego nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolciu no u mnie w pracy niestety dokumenty ważniejsze a nie wiem czy upadek z pierwszego piętra byłby mniej szkodliwy :-? głupia była nie chciała do ręki iść :roll: jakby się dała złapać to bym ją wyniosła a tak niestety życie oddać musiała :( od razu dodam że nie ja ją zakatrupiłam ja chciałam ją złapać :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolciu no u mnie w pracy niestety dokumenty ważniejsze a nie wiem czy upadek z pierwszego piętra byłby mniej szkodliwy :-? głupia była nie chciała do ręki iść :roll: jakby się dała złapać to bym ją wyniosła a tak niestety życie oddać musiała :( od razu dodam że nie ja ją zakatrupiłam ja chciałam ją złapać :(

Wusia, nie wiem, czy Cię dzisiaj rozgrzeszę.........................................................................spróbuj jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia!!

tyle osób sie na blogu przewinęło i dopiero Ty kota zauważyłaś http://forumogrodnicze.info/images/smiles/lezy-smiech.gif

 

no..

nie mów, że nie jest fajny :D

wiem, że tam nie pasi :oops: , ale no nie mogę go nie mieć..

tak się fajnie z nim pobawić można.... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

a czas..

no niestety, dlatego mnie teraz często nie ma na forum :cry:

 

ale myślę, że sie to zmieni... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia!!

tyle osób sie na blogu przewinęło i dopiero Ty kota zauważyłaś http://forumogrodnicze.info/images/smiles/lezy-smiech.gif

 

no..

nie mów, że nie jest fajny :D

wiem, że tam nie pasi :oops: , ale no nie mogę go nie mieć..

tak się fajnie z nim pobawić można.... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

a czas..

no niestety, dlatego mnie teraz często nie ma na forum :cry:

 

ale myślę, że sie to zmieni... 8)

Bo wiesz, jestem wyczulona na kociaki jakem mysz polna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia!!

tyle osób sie na blogu przewinęło i dopiero Ty kota zauważyłaś http://forumogrodnicze.info/images/smiles/lezy-smiech.gif

 

no..

nie mów, że nie jest fajny :D

wiem, że tam nie pasi :oops: , ale no nie mogę go nie mieć..

tak się fajnie z nim pobawić można.... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

a czas..

no niestety, dlatego mnie teraz często nie ma na forum :cry:

 

ale myślę, że sie to zmieni... 8)

 

Ja tez go zauwazylam. :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha fajna duża i na ceneo pokazują że już nawet za niecałe 1600 można ją kupić a jeszcze jak naleśniki piecze to same zalety :lol:

 

Wuśka a wiesz, że to jest ta moja płyta...?! :D

 

Ja też już naleśniki na niej robiłam i wyszły super! :wink:

czesc Maaarrriiiio.Tez jesteś zadowolona z tej płyty? Bo ja się zaczynam zastanawiać, skoro ta taka fajna, to skąd wynika ta dysproporcja cenowa między nią a innymi porównywalnymi indukcjami.

Małgoś, Tobie nic nie umknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siuper to ja na fotkę czekam a jaki w końcu kolorek wybrałaś :D

chromowane costam cośtam.Są ok....niby, ale bedą chyba jednak troche za słabe

nie swiecą.Znaczy świecą, ale nie koniecznie tam gdzie powinne. Znać, ze coś z.ebane z elektryką :roll: .Dlaczego znowu.

Nituś zdzwonimy się w przyszłym tygodniu w takim razie, jeszcze nie wiem, czy mi się uda, ale coś wykombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...