Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ktoś się może zdecydować? :roll: :wink:

Tyle kurka pięknych podłóg się przede mną otworzyło, jak się okazało że mogę mieć prawdziwy parkiet na podłogówce :lol: I teraz nic nie wiem...

Widziałyście to:

http://farm4.static.flickr.com/3155/3053442353_9d54a7f9ee.jpg

To dom KBijan - strasznie mi się podoba taka kolorystyka...

Duszku na jakie drewno Ci to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty jesteś to ja też i Dobrosia i Markotka i jeszcze parę innych laseczek :)

 

Kurczę tak sobie patrzę na tę fotkie i myśle że chyba rozwiązałam problem gdzie się ma kończyć przedpokojowy gres a gdzie zaczynać salonowe drewno - przecież musi być trochę płytek przed kominkiem (no niby nie musi przy zamkniętym wkładzie, ale...) a tak ni z tego ni z owego wycinać w drewnianej podłodze to mi się nie podoba, ale akurat mogę zrobić tak jak tu - zajść paskiem całą ścianę z kominkiem :) Tylko że u mnie ta ściana dłuższa i może za dużo będzie? Hmmm muszę to przetrawić - sorki Myszka że rozpoczęłam trawienie u Ciebie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jesteś powalona Mysiu :lol: , przy takiej kolorystyce ślicznie jest wyeksponowana barwa drewna i mi też się to podobie (tylko nie jest to "mój" styl, ja troszkę kolorów potrzebuję :D ).

 

Co też oni wymyślają w tej energetyce? Plan zag.działki? Pierwsze słyszę! Powiedz im, że skrzynkę niech postawią w rogu działki i tyle, dalej już sobie kabelek pociągniecie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rozwiązałam problem gdzie się ma kończyć przedpokojowy gres a gdzie zaczynać salonowe drewno - przecież musi być trochę płytek przed kominkiem (no niby nie musi przy zamkniętym wkładzie, ale...) a tak ni z tego ni z owego wycinać w drewnianej podłodze to mi się nie podoba, ale akurat mogę zrobić tak jak tu - zajść paskiem całą ścianę z kominkiem :) Tylko że u mnie ta ściana dłuższa i może za dużo będzie? Hmmm muszę to przetrawić - sorki Myszka że rozpoczęłam trawienie u Ciebie :oops:

 

Ja to sobie pierdyknę gresik taką cienką obwódką wokół drewnianej podłogi w salonie i dalej obwódka bedzie przechodzić w podłogę gresową w jadalni i kuchni, o! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jesteś powalona Mysiu :lol: , przy takiej kolorystyce ślicznie jest wyeksponowana barwa drewna i mi też się to podobie (tylko nie jest to "mój" styl, ja troszkę kolorów potrzebuję :D ).

 

Co też oni wymyślają w tej energetyce? Plan zag.działki? Pierwsze słyszę! Powiedz im, że skrzynkę niech postawią w rogu działki i tyle, dalej już sobie kabelek pociągniecie sami.

 

Oj oni musza koniecznie wiedziec gdzie dokladnie bedzie stał dom. Nie wiem po co, bo mam wąski wjazd i jest tylko jedno miesce gdzie moze stanąc skrzynka. Tłumacza sie ze skonczyly sie czasy uzbrajania dzialek. A pies ich drapał..

 

ja tez lubie troche koloru, ale generalnie zimne, zgaszone barwy. Mocna kolory tylko w akcentach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrka wodna! W du.ę kopany monopolista!!! :x

 

Ja do tej pory lecę na budowlanej erbetce, a skrzyneczkę z przetargu faktycznie postawili mi rok po rozpoczęciu budowy... ale do postawienia erbetki nikomu nie był potrzebny mój projekt ino wskazanie paluszkiem gdzie ma stanąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rozwiązałam problem gdzie się ma kończyć przedpokojowy gres a gdzie zaczynać salonowe drewno - przecież musi być trochę płytek przed kominkiem (no niby nie musi przy zamkniętym wkładzie, ale...) a tak ni z tego ni z owego wycinać w drewnianej podłodze to mi się nie podoba, ale akurat mogę zrobić tak jak tu - zajść paskiem całą ścianę z kominkiem :) Tylko że u mnie ta ściana dłuższa i może za dużo będzie? Hmmm muszę to przetrawić - sorki Myszka że rozpoczęłam trawienie u Ciebie :oops:

 

Ja to sobie pierdyknę gresik taką cienką obwódką wokół drewnianej podłogi w salonie i dalej obwódka bedzie przechodzić w podłogę gresową w jadalni i kuchni, o! :D

Nie szkodzi Dorcia. Ja tez mialam ten sam problem z gresem pod kominkiem. Dlatego wymyslialm

a) kominek otwierany w kuchni gdzie mozliwe ze bedzie i tak gres na całości podlogi

b) jesli nie gres w pkcie a ==>to drewno. A jesli drewno w jadalni to zrobie taką obudowe kominka, ze na drewnie bedzie polegiwał taki stopien z kamienia czy cos - generalnie z materiału z którego bedzie kominek. To bedzie taka jakby półka

 

kurka nie moge tego znalezc. Poszukam pozniej. Teraz znalazlam cos innego, klimat pachnacy grzancem galicyjskim i jajecznicą na boczku w nieco ekskluzywnym wydaniu

 

http://lh3.ggpht.com/_81jLH965IWA/SS1dOxVuftI/AAAAAAAABD4/7OaWxFFHwG4/t0K0YHP1lZfvLOA0EX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacza sie ze skonczyly sie czasy uzbrajania dzialek.

 

Co to niby ma oznaczać?!?!?!?! :o

no ze nie uzbrajają działek tylko podpinają domy

 

A ten dom to niby zasilając wiatrakiem masz wybudować?

Wiaderkiem nosić... :wink:

Paranoja jakaś totalna :o To już nie ma prądu budowlanego czy o co kaman??????

 

Stuki tu się przede mną nie schooowasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacza sie ze skonczyly sie czasy uzbrajania dzialek.

 

Co to niby ma oznaczać?!?!?!?! :o

no ze nie uzbrajają działek tylko podpinają domy

 

A ten dom to niby zasilając wiatrakiem masz wybudować?

Wiaderkiem nosić... :wink:

Paranoja jakaś totalna :o To już nie ma prądu budowlanego czy o co kaman??????

 

Stuki tu się przede mną nie schooowasz :D

 

 

Musowo innego futrzaka szukać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacza sie ze skonczyly sie czasy uzbrajania dzialek.

 

Co to niby ma oznaczać?!?!?!?! :o

no ze nie uzbrajają działek tylko podpinają domy

 

A ten dom to niby zasilając wiatrakiem masz wybudować?

Zawsze moge zabulic za prąd budowlany

 

Najwyzej agregat skombinuje i bede umilac zycie somsiadom. A jak nie, jak sie tak totalnie wkurze to im powiem walcie sie i postawie elektrownie jak jej tam powietrzną?

Takie marzenia. I beda jeszcze musieli kupowac odemnie prąd ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nitus, witam Cie - dawno Cie nie bylo koleżanko

 

kajam się, głowe popiolem posypuję.... i o wybaczenie proszę....

 

 

a ten salon to ja dziś też widziałam... piękny, choć mnie się tam strasznie spodobała umywalka w łazience - ta z kwiatem storczyka.... :o :lol: cudna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...