Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a jak się nie mylę to po 3 W miały być :roll:

g. nie czywat :)

Cześć Dosia. No wiesz, nudą powiewa: na budowe juz nie jezdze to i sniadanie rano zdąże zjeść i se kawe wypije i coś poczytam.Jak wstane od stołu to mnie na chwile potelepią brudne podłogi i tyle. Przereklamowane. Tylko plusem jest to, ze sie nie budze rano z wrzaskiem na ustach przy szczekającym psie sąsiada i że sie nie obijam po scianach w nocy jak leze do kuchni coś pożreć, bo minimalne odległości ścian większe to i łatwiejszy cel, czy jakoś.Za to, co raz, to jakis niespodziewany wykonawca ogląda mnie rano rozkłapaną i w piżamie przez te moje drzwi.Musze w koncu naklejke kupić.A wogóle to jestem na dziwnym mi i niespotykanym etapie: mam wszystko w nosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to luzblus :) Nawet to przereklamowane brzmi całkiem ok :wink: :)

 

Znowu dzis śmigałam obok Ciebie i myślałam jak tam Wam się żyje w mrozie i śniegu :)

 

Byłam dziś na działce u nas o 22. Było tak cudnie rozgwieżdżone niebo,że obiecałam sobie - jak nam zostanie choć odrobinę grosza po przeprowadzce to kupię sobie teleskop i będę ciała niebieskie podglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to luzblus :) Nawet to przereklamowane brzmi całkiem ok :wink: :)

 

Znowu dzis śmigałam obok Ciebie i myślałam jak tam Wam się żyje w mrozie i śniegu :)

 

Byłam dziś na działce u nas o 22. Było tak cudnie rozgwieżdżone niebo,że obiecałam sobie - jak nam zostanie choć odrobinę grosza po przeprowadzce to kupię sobie teleskop i będę ciała niebieskie podglądać :D

szczytne plany, tez sie tym zajme na starosc :p

na serio jednak, to niebo za miastem jest cudne.U mnie samego zachodu słońca nie widac, ale widac z kolei jak cudnie księżyc wschodzi z samego jeziora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Maaarrriiiio.Tez jesteś zadowolona z tej płyty? Bo ja się zaczynam zastanawiać, skoro ta taka fajna, to skąd wynika ta dysproporcja cenowa między nią a innymi porównywalnymi indukcjami.

 

Myszko użytkuję ją już prawie pół roku i jestem bardzo zadowolona. :D

Trochę się bałam indukcji, bo wcześniej miałam gaz, ale szybko się przyzwyczaiłam.

Mam nadzieję, że nie wyjdą po czasie jakieś jaja... :roll:

 

dzień dobry

Maryś eeeeeeeee przecież oglądałam tą Twoją jak linka wrzuciłas i wydawało mi się że to inna :o ale jak mówisz że taka to taka skoro we dwie mówicie że dobra to coraz bardziej mi pasi :D

Wusia faktycznie wkleiłam Ci innego linka, bo mojej nie umiałam znaleźć, ale napisałam Ci że mam nowszy model! 8) To jest dokładnie ta, którą wkleiła Mysia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...