Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A dzien dobry, dzien dobry.Witaj mazo.Mówisz, ze zmusiłam Cie do ujawnienia się, hihi.:)

Wusia widzisz, dobra indukcja nie jest zła, a Ty to co chciałas jeszcze niedawno tak uparcie? dobrze pamiętam, ze coś miało syczeć? Jakis gaz czy cuś?

Co do śniegu to uwielbiałam chodzic z ojcem zimą na spacery wieczorem, jak w świetle latarni śnieg skrzył się, mienił i przybierał kolor od lampy świecącej w pobliżu.Kieeedy to było :-?

 

Maguśnie wiem, gdzie to słoneczko sobie poszło, ale przynajmniej dzisiaj widzę coś na komputerze, bo wczoraj jak się nie ustawiłam tak swieciło mi w oczy.W okularach musiałam siedzieć.Komiczny widok 8) Chyba bede musiała znaleźć miejsce na zimowy gabinet gdzieś w pralni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maguśnie wiem, gdzie to słoneczko sobie poszło, ale przynajmniej dzisiaj widzę coś na komputerze, bo wczoraj jak się nie ustawiłam tak swieciło mi w oczy.W okularach musiałam siedzieć.Komiczny widok 8) Chyba bede musiała znaleźć miejsce na zimowy gabinet gdzieś w pralni ;)

 

może lepiej założyć rolety :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wpadam z wizytą do Twojego domku.Musze powiedziec ze wszystko masz bardzo ładne i dokładnie przemyslane.Jestem zachwycona.Czekam na dalsze prace i będę gorąco Tobie kibicować.Pozdrawiam :wink:

 

http://forum.muratordom.pl/nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu-i-jak-wyszlo,t176550.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wpadam z wizytą do Twojego domku.Musze powiedziec ze wszystko masz bardzo ładne i dokładnie przemyslane.Jestem zachwycona.Czekam na dalsze prace i będę gorąco Tobie kibicować.Pozdrawiam :wink:

 

http://forum.muratordom.pl/nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu-i-jak-wyszlo,t176550.htm

Księżniczka Lea? U mnie?;) Bardzo mi miło.

Nituś jak to, godzina trzecia i budowa zamknięta? :o

Wusia, do odważnych swiat należy. Trzeba spróbowac indukcji także.

 

Magi ja nie wiem czy rolety. Jak dla mnie to by raczej mogły być takie drewniane przesuwne okiennico-zaluzje, ale drogie cholerstwo cholernie jak na cholerstwo przystało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Nitu, jak to znowu nic :roll: czy już zrobiłąś kolejny etap :roll:

oooo czesć Czerwony Listku:)

 

A ja musze powiedzieć, ze jestem trochę zła. Osuszaliśmy tą łazienkę i sypialnię i nie widzę, zeby coś się zmieniło. Troche wody sciągneło, ale w sumie to nie za wiele. Nic to. Pewnie najpierw połozą mi chłopaki Duchowe podłogi, a potem pomyślę co ze ścianami. Chciałabym juz położyc sobie tapete w garderobie, podłączyć umywalkę,umyć foresta, i wogóle. No. A taki tam panuje syf, ze az strach.Wszedzie wyciapane czarną fugą, ściany do przecierania, a jutro sobota i ja bym tą łazienkę wysprzątać juz chciała, a tu nie ma po co. Chyba chwyce za papier i spróbuje przetrzec te ściany, to sama zobaczę co z nimi niby nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Myszko wiesz z tym wysychaniem domu... to bardzo długa sprawa :-? Nasz dopiero teraz po odpaleniu ogrzewania (gdzieś od połowy listopada :roll: ) zaczyna nabierać temperatury.

 

Surowe mury z pół roku oddawały wilgoć 8)

 

 

Musisz do lata poczekać... pewnie :roll:

Musze to w końcu higrometr kupić. Powietrzem w domu oddycha się bardzo przyjemnie, ale faktycznie sciany północne nie koniecznie oddały wilgoć, bo pancia za szybko ociepliła i nie wzieła ich pod uwagę :-? . Szczęscie, ze północ to głownie garaz+ te dwie sciany-jedna w łazience mojej i jedna w sypialni. Ja zaczełam grzac w chałupie troche wczesniej i mam dom specyficznie pootwierany, stąd cyrkulacja powietrza spora, ale i tak byle do suchego lata, albo do ciepłej wiosny. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osuszaliśmy tą łazienkę i sypialnię i nie widzę, zeby coś się zmieniło.

 

o cholerka :o :o :o :( :( :(

 

coś jest nie ten tego :( :( :( tylko coooooooooooo :o

 

był u mnie wczoraj Stary :wink: troszku o tobie wspominalismy

 

 

 

ale Pozytywnie :wink:

 

A wziełam w końcu dzisiaj papier i zaczełam po tym trzeć i sypie się, widać, ze suche, tylko kolor ma nierówny. Tak więc wszystko jest chyba ok, każe poszpachlować jeszcze te ściany na łączeniach kartonów i bede je robić, bo nie chce potem juz pylić na gotowe podlogi. Miałam przez chwile diabelski plan, zeby to zrobić samodzielnie, bo w sumie dużo roboty z tym juz nie ma, ale sama mam pracy po uszy, niech sie tym zajmują profesjonaliści lepiej, a ja sie zajmę swoimi wyzwaniami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osuszaliśmy tą łazienkę i sypialnię i nie widzę, zeby coś się zmieniło.

 

o cholerka :o :o :o :( :( :(

 

coś jest nie ten tego :( :( :( tylko coooooooooooo :o

 

był u mnie wczoraj Stary :wink: troszku o tobie wspominalismy

 

 

 

ale Pozytywnie :wink:

 

A wziełam w końcu dzisiaj papier i zaczełam po tym trzeć i sypie się, widać, ze suche, tylko kolor ma nierówny. Tak więc wszystko jest chyba ok, każe poszpachlować jeszcze te ściany na łączeniach kartonów i bede je robić, bo nie chce potem juz pylić na gotowe podlogi. Miałam przez chwile diabelski plan, zeby to zrobić samodzielnie, bo w sumie dużo roboty z tym juz nie ma, ale sama mam pracy po uszy, niech sie tym zajmują profesjonaliści lepiej, a ja sie zajmę swoimi wyzwaniami :lol:

 

a Regon pani już ma :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Mycha Ty wiesz co przez mojego chłopa zaliczyłam taki opad szczęki że nawet mi chirurgia szczękowa nie pomoże :o jak pierwszy raz o indukcji powiedziałam to kazał mi się klepnąć w głowę a dzisiaj sam mówi że to dobre i moze być bo oszczędne :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...