Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszko podłogi, podłogami, ale jakie Ty masz PIĘKNE kwiaty!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o

 

Pięknie domowo się u Ciebie robi! 8)

Mario kwiaty niestety trochę ucierpiały podczas przeprowadzki.Ze dwadzieścia storczyków wegetuje na górze, bo pomarzły i teraz mi się płakać chce jak na nie patrzę. Musiałam poobcinac wszystkie kwiaty, bo i tak powiędły, ale chyba najgorsze już za nimi, teraz tylko czekać słońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Mycha zastanawiałam się czego ja Ci tak najbardziej zazdraszczam :oops: :oops: :oops: no i teraz dotarło do mnie tych pięknych kwiatów że masz ich tak dużo i tak pięknie rosną i kwitną ooooooooooo ja muszę jeszcze długo czekać na pierwszego storczyka :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Mycha zastanawiałam się czego ja Ci tak najbardziej zazdraszczam :oops: :oops: :oops: no i teraz dotarło do mnie tych pięknych kwiatów że masz ich tak dużo i tak pięknie rosną i kwitną ooooooooooo ja muszę jeszcze długo czekać na pierwszego storczyka :cry:

ja dostałam pierwszego storczyka od męża 7 lat temu na dzień kobiet bodajże. Długo przetrwał, ale potem wdała mu się infekcja bakteryjna i padł jak wyjechałam. Wtedy storczyki były jeszcze malo popularne.Najzwyklejszy phalaenopsis biało-różowy kosztował 50 złociszków. Jak jeżdziłam do marketów to po 2-3 złote wyprzedawali przekwitnięte, bo nikt tego nie hodował-zdawało się ze powtórne zakwitnięcie graniczy z cudem....a jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam rodzynki i daktyle, pokroiłam drobniutko i na stół pod drzewami rzuciłam - specjalnie dla kosów - to jeden z nich - najadł się, znalazł przytulne miejsce na świerku i najedzony, napuszony na słoneczku się wygrzewał :lol:

 

 

http://img638.imageshack.us/img638/8926/kos.jpg

 

 

to moja interpretacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...