Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mario kwiaty niestety trochę ucierpiały podczas przeprowadzki.Ze dwadzieścia storczyków wegetuje na górze, bo pomarzły i teraz mi się płakać chce jak na nie patrzę. Musiałam poobcinac wszystkie kwiaty, bo i tak powiędły, ale chyba najgorsze już za nimi, teraz tylko czekać słońca

 

Chcesz powiedzieć, że jeszcze na górze masz 20 storczyków...?! :o :o :o

Chyle czoła.... 8)

 

Zapomniałam napisać, że bardzo mi się tu podoba i nie mogę się doczekać finiszu: :oops: :roll:

zaczątek blatu lazienkowego w sypialni

http://images40.fotosik.pl/247/9b3b43b40fff6a70med.jpg

idealnie wykonczona korkiem wanna:

http://images42.fotosik.pl/163/2a388e978b5efda5med.jpg

znowu blat w łazience:

http://images46.fotosik.pl/250/a03dc2506e60646fmed.jpg

To będzie chyba moje ulubione miejsce w Twoim domku...! :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszzz pojechać na dwa dni do domu i nie przypinlować Was, dziękuję bardzo.

Cieszę się, ze dom się podoba

Własnie wróciłam z podkarpacia. Ależ cudna trasa, pusto na drogach, nawierzchnia czarna, wreszcie można bylo troche w deche uderzyć. Po drodze żałowałam tylko, ze aparat schowany w manelach, bo widoki były przednie: miliony improwizacji drzewnych: drzewa ośnieżone, drzewa oszronione, drzewa w glazurze. I całą drogę piękne słońce i niebieskie niebo.Wprost bajecznie.Dawno nie było takiej pięknistej zimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawniam się ;) śledzę podłogi, szczególnie drewno w łazience, do którego staram się przekonać małżonka-konserwę ;) Podobają mi się też okna. Bardzo przytulny, ale równocześnie przestrzenny domek, gratuluję :) Pozdrawiam

Witam Cie Ulkoszpulko w swoich progach.Miło, ze się ujawniłas :)

Wspaniale mieć drewno w łazience.Jak się "Konserwa" nie zgodzi to zrób w konspirze ;)Jak urzadzaliśmy mieszkanie to mój mąż też był sceptyczny, wrecz niechętny nawet, ale udało się zrobić jedną łazienkę w drewnie-tam miałam merbau. Przy budowie domu nawet nie zająknął, ze coś nie tak.Wpadł w klimaty drzewienne po same uszy.Cieplutko w stopy, noga sie nie slizga, brudu nie widac i latwo sie pielęgnuje.No i co również ważne-nie ma fug do czyszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Mycha mnie przekonałaś :lol: :lol: :lol:

aj Wusia ciesze sie jak cholera ;):):)Trzeba sobie ułatwiać życie a nie utrudniac, choć niektóre kafle podłogowe to są tak piękne, ze az dech zapiera.Szkoda tylko, ze mi taka glazura tematyczna szybko się nudzi, a ja lubie zmieniać ciągle i bawić się dodatkami, ewentualnie raz na czas przemalować łazienkę, niż oglądać przez 10 lat te same kafle od podłogi po sufit.To by było dla mnie jak katorga :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę nowych fotek:

antresola juz w deskach:

http://images43.fotosik.pl/253/4e0f873da238958emed.jpg

 

świetlik w łazience na górze juz daje czadu:

http://images44.fotosik.pl/253/eaa0e15d91dbcd9emed.jpg

 

i wariacja nt dużego pokoju-duży pokój o wschodzie słońca:

mam juz dwie zaslony ;)

http://images47.fotosik.pl/253/d1889bfde45b6143med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Mysza...

 

w poszukiwaniu Affronu dotarlam do Twojego dziennika :lol:

 

Myszo, jaki masz rozmiar kafli? ja sie zastanawiam nad tymi najwiekszymi, by miec jak najmniej polaczen...chcialabym takze takie wielkie polozyc na scianie w kuchni...

 

pieknie to u Ciebie wyglada :lol:

 

Maja!!

Majuszka witam Cie u siebie w komentsach!

Ja mam 65x65, 52,5x65 i 65x90. Na kominku i w pasie w przedpokoju jest półpoler, a reszta matowa.Poleciałam z nimi wszędzie gdzie mogłam-tylko u Majki w łazience są białe płyteczki. Mam też beżowy affron pod prysznicem na podłodze w swojej sypialnianej łazience i jest super antypoślizgowy i miły dla stopy:) Za tą cenę affron jest chyba najlepszą płytką na świecie.Niestety ma jeden mankament-ponieważ płytki są duże to przy kładzeniu wychodzi na nich czasem niewielka wypukłość na środku, choć po fudze niewidoczna, to jednak jest.

Jestem z nich bardzo zadowolona.Są kładzione na minimalną fugę... Bardzo fajnie się sprawują, fugi prawie nie widać. Zdecydowanie polecam ten towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz piekne roslinki. :o :)

 

Tez chce takie... :roll: :roll: :roll: Co masz tam dokladnie? :roll:

 

Małgoś mam mniej więcej tak:

dwie palmy, dwa beniaminy, zankocice- taką paproś, draceny dwie, oleandra, drzewko szczęścia-beniamin, hoję, zamiokulasa, takiecoś w dużym pokoju na 2.5 co nie wiem jak się nazywa i parę pomniejszych palemek, beniaminków i innych storczyków. Muszę jeszcze zapolować na rośliny drobnolistne co by w duże donice powsadzać jako ściółke dla dużych chwastów.

No i mam straszny problem z ustawieniem tego w jakąs kompozycje. :-? :( Chyba czas wymyśleć jakieś duże pojemniki i stworzyc buszzzz w jadalni. A na wiosnę Tato przywiezie mi jeszcze wielka diffenbachie, łosie rogi, dracenę ostrolistną i takie jeszcze jedno cos :)

Te chwasty co mam, to ostatnio mąż przytachał z tesco. Były po 50 zylków te wielkie beniaminy :lol: , także zaglądaj tam u siebie

No i marzy mi się taki wiszący kojec na storczyki w stylu wieeeeelka nieokorowana gałąź na lańcuchu .....i jeszcze zielniczek domowy. Tylko z konewką się trzeba nalatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...