Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale masz piekne roslinki. :o :)

 

Tez chce takie... :roll: :roll: :roll: Co masz tam dokladnie? :roll:

 

Małgoś mam mniej więcej tak:

dwie palmy, dwa beniaminy, zankocice- taką paproś, draceny dwie, oleandra, drzewko szczęścia-beniamin, hoję, zamiokulasa, takiecoś w dużym pokoju na 2.5 co nie wiem jak się nazywa i parę pomniejszych palemek, beniaminków i innych storczyków. Muszę jeszcze zapolować na rośliny drobnolistne co by w duże donice powsadzać jako ściółke dla dużych chwastów.

No i mam straszny problem z ustawieniem tego w jakąs kompozycje. :-? :( Chyba czas wymyśleć jakieś duże pojemniki i stworzyc buszzzz w jadalni. A na wiosnę Tato przywiezie mi jeszcze wielka diffenbachie, łosie rogi, dracenę ostrolistną i takie jeszcze jedno cos :)

Te chwasty co mam, to ostatnio mąż przytachał z tesco. Były po 50 zylków te wielkie beniaminy :lol: , także zaglądaj tam u siebie

No i marzy mi się taki wiszący kojec na storczyki w stylu wieeeeelka nieokorowana gałąź na lańcuchu .....i jeszcze zielniczek domowy. Tylko z konewką się trzeba nalatać

 

O matko salatko. :) Te palmy mi sie najbardziej podobaja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za takie piekne powitanie!!

:lol: :lol:

 

Ja chce polpoler szary dac do kuchni, a brazy na cala komunikacje i myslalam by wymieszac polpoler z matem :wink:

Dobrze wiedziec, ze jest tak bardzo zadowolony klient :lol: :lol: :lol:

 

A gdzie masz te najwieksze? Te 65x90? Myslalam taka na sciane rzucic w pasie nad kuchnia, by jak najmniej fug bylo do czyszczenia :lol: ... oraz na podlodze, gdzie by sie dalo :lol:

 

Kominek tez masz piekny...lubie takie proste :wink:

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Betka -zaufaj kobiecie. :). Juz mam tak dosyć pyłów i robót, ze ścisneliśmy doopy i zrobiliśmy to drewno.

Maju, największe mam na wannie beżowe i pod prysznicem też be-żo-we.

Mi się tez te palmy podobają Małgoś- zagladaj do tesco mówie Ci ;)

Aniu lubie zielenine- nie ma to jak poranek pod palmami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że na górze na razie nic nie będziesz robić, a tu takie piękne drewno.

Salon pięknie się prezentuje.

A ten materiał w kwiaty na oknie to co to będzie?

Betka szmata w oknie wisi, bo wisi,(zawisła by się nie pomiąć w międzyczasie) nie pasuje mi do kanapy albo kanapa do niej, toteż nie wiem, czy skłaniać się do zakupu jednobarwnej kanapy i szaleństwa poduszkowo-zasłonowego, czy pozostać przy swojej starej babciowatej angielce i kupić do niej drugą. Pewnie zwyciężą względy praktyczne i kupię drugą taką samą kanapę, a zasłonami bede szaleć w szarym pokoju. Jest jeszcze opcja uszycia na angielkę pokrowców zamiennych. Tyle możliwości, portfel już pusty, a ja jedna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za takie piekne powitanie!!

:lol: :lol:

 

Ja chce polpoler szary dac do kuchni, a brazy na cala komunikacje i myslalam by wymieszac polpoler z matem :wink:

Dobrze wiedziec, ze jest tak bardzo zadowolony klient :lol: :lol: :lol:

 

A gdzie masz te najwieksze? Te 65x90? Myslalam taka na sciane rzucic w pasie nad kuchnia, by jak najmniej fug bylo do czyszczenia :lol: ... oraz na podlodze, gdzie by sie dalo :lol:

 

Kominek tez masz piekny...lubie takie proste :wink:

 

Maja

Maju jak nad blat kuchenny to polpoler będzie chyba lepszy i można go fajnie pociąć, zeby nie było nudno, np pas długi potem krótki, potem średni -coś się bedzie działo, a fug dalej niewiele.Jak dobierzesz dobrze kolor, to możesz o nich zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że na górze na razie nic nie będziesz robić, a tu takie piękne drewno.

Salon pięknie się prezentuje.

A ten materiał w kwiaty na oknie to co to będzie?

Betka szmata w oknie wisi, bo wisi,(zawisła by się nie pomiąć w międzyczasie) nie pasuje mi do kanapy albo kanapa do niej, toteż nie wiem, czy skłaniać się do zakupu jednobarwnej kanapy i szaleństwa poduszkowo-zasłonowego, czy pozostać przy swojej starej babciowatej angielce i kupić do niej drugą. Pewnie zwyciężą względy praktyczne i kupię drugą taką samą kanapę, a zasłonami bede szaleć w szarym pokoju. Jest jeszcze opcja uszycia na angielkę pokrowców zamiennych. Tyle możliwości, portfel już pusty, a ja jedna ;).

 

Jestes pewna, ze nie pasuje? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, największe mam na wannie beżowe i pod prysznicem też be-żo-we.

 

:oops: :oops:

 

to mnie zlapalas...chcialam z tego wyjsc dyplomatycznie, dlatego napisalam brazy....nie pamietalam jakie "z" szlo z bezami...z kropka czy r-z

....nic w naturze nie umknie...

:lol: :lol: :lol:

nie no mi się przypomina ciągle ta reklama pasty do zębów, stąd te be-żo-we.

:D

Małgoś kolorystycznie -nawet do siebie te dwie szmaty pasują, ale jakoś tak nie do końca, no nie wiem.Narazie jedna wisi w oknie i się jeszcze nie pogryzła z tą co leży na kanapie.Taki trochę cygański misz-masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialabym to z bliska zobaczyc, ale mogloby to byc dosc odwazne polaczenie i wcale nie cyganskie... :roll:

No może miałoby to sens, ale w zestawieniu z czymś, co by to jeszcze dopełniło

 

Hello Dorcia.Panele mam na górze w garderobie-coś ala brzozo-klon. Są jasne i jednolite az mdli.Jak chcesz mieć mniej pstrokatą podłogę, to nie bierz jatoby, tylko merbau w klasie light.Wyjdzie taniej i jednoliciej, a twarde to jak diabli, stabilnością nie grzeszy i ożywi troche te szarości u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Mysia :)

 

http://images40.fotosik.pl/247/9b3b43b40fff6a70med.jpg

 

suuper jest ten drewniany blat, z głowy mi to wyjęłaś, dokładnie coś takiego chcę na dole w łazience :D powiedz z czego to zrobione :roll:

Pasiuleczko: profile do k-g, nakręcana płyta osb, naklejane deski, deski szlifowane i olejowane(to w niedalekiej przyszłości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...