Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

hejkum tejkum :) U nas tyż zamki działają. Najbardziej się bałam ,że przy tych mroziskach pompa w studni zamarznie - ale odkąd studnie ociepliłam to działa bez zarzutu.

 

Widziałam świetlik na fotce , fajnie Ci go Misiaki wyczarowały :)

U nas kończą niedługo i będę mogła posprzątać , bo wszystko w pyle.Ale za to jak się cieplutko w domu zrobiło - podłogówka jest genialna :D

tak, to świetna sprawa jest.Ocieplałas studnie? ale jajcara :wink:

 

no wiesz , przykryłam ją styropiankiem na zakładkę , potem brezentem przykryłam , przyłożyłam drewienkiem,żeby nie zwiało , a potem na to napadało pół metra śniegu :D Wcześniej strajkowała przy minus 5 , bo sobie ziała niezamknięta nawet deklem :oops:

to taki schronik wybudowałas?

To naprawdę słodkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Świetlik świetny, zaczęłam się zastanawiać, czy też nie zrobić w łazience, niby mamy okno, ale wydaje mi się, że będzie ciemno w dzień. Przydałby się też w wiatrołapie, ale tam się nie da, bo nad wiatrołapem antresola, chyba, że na podłodze na antresoli zrobimy szklaną podłogę w jednym miejscu, ale trochę drogo to wychodzi. mam jakąś obsesję na punkcie doświetlania :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia, dzięki. Merbau ma generalnie chyba ze 3 klasy jeśli chodzi o wybarwienie od jasnego czyli light, po ciemny az wiśniowy.I ten jasny jest deliktany

Malutka witam ja Cię u siebie.Na częsci podłogówki mam parkiet dąb czerwony warstwowy, a na części mam parkiet lity z jatoby

Mazo też mam fioła na punkcie naturalnego światł.Jak mi chłopaki wstawili świetlik, to kombinuję, jak by tu jeszcze upchać kolejny na klatce schodowej, bo okno się nie mieści, ale może świetlik przejdzie.Chyba kiedyś tak zrobię sobie.

Tymczasem na elewacji pojawiły sie kolejne odpryski tynku.Jestem juz wsciekła, bo na wiosnę zamiast czyścic ogródek znowu będzie mi sie walał tynk wokól domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam jeszcze wymyśle, ale najpierw muszę sie zastanowić jak meble mają stać, kupic jeszcze jedną szafę i półki na książki.Trzeba wmontować parapet, zamontować roletkę na okno, wytapicerować stary fotel co gości w dużym pokoju i takie tam :D.Jeszcze mi się to nie ułożyło w całość w głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

no Mycha jak Ty sama jeszcze fotel tapicerować będziesz to ja wymieknę :lol: :lol: :lol:

No właśnie zabieram się do tego jak do jeża, ale on prosty jest, to może sobie radę dam.Kupiłam kawałek szmatki, tylko jeszcze maszynę by trzeba odkopać, bo nie wiem gdzie ona.No własnie, może by sobie mini szwalnie ustawić w garderobie na górze.Nie trzeba by tego było ciągle składać i rozkladac, a wiadomo, ze jak złożone to się rozkładać nie chce i na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...