Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

nie no jak taki całkiem prosty to jak szyć umiesz to dasz radę :D mój świętej pamięci dziadek tak stare krzesła odnawiał wyczyścił drewno pomalował, pociął taką grubą gąbkę na siedziska i ładnie naciągnął materiał i obił i super krzesełeczka nowe wyszły :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie no jak taki całkiem prosty to jak szyć umiesz to dasz radę :D mój świętej pamięci dziadek tak stare krzesła odnawiał wyczyścił drewno pomalował, pociął taką grubą gąbkę na siedziska i ładnie naciągnął materiał i obił i super krzesełeczka nowe wyszły :D

jak się napije to po luku pojade ;)

Mój dziadek umiał z kolei robić piękne rzeczy z drewna. Miał rękę do kozika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mieszkalam w miescie to nie wiedzialam kiedy jest pełnia, a teraz nie musze widziec księzyca, żeby wiedziec 8)

Swoją drogą to chyba całą elewacje bede miała do poprawy, bo tynk strzela-jest niedotarty, ale chyba tez i odparzony, bo sie uparli w upały go kłaść :( Będzie jazda

 

Też wczoraj miałam latarnie zapalone za oknem :wink:

 

a tynki to myślałam, że tylko przemrozić można :o cholela :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, ze mogły się odparzyc przy ukladaniu w za wysokiej temperaturze, a teraz mróz zrobił swoje, ale to narazie tylko moje wydawajstwo.Kurcze, mogłam je robić dopiero na wiosne, ale chciałam juz sezon zaczynać od równania ziemi usuwania brudów i siania trawy, a tak zacznie się znowu od syfu :( i to ciekawe za czyje pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, ze mogły się odparzyc przy ukladaniu w za wysokiej temperaturze, a teraz mróz zrobił swoje, ale to narazie tylko moje wydawajstwo.Kurcze, mogłam je robić dopiero na wiosne, ale chciałam juz sezon zaczynać od równania ziemi usuwania brudów i siania trawy, a tak zacznie się znowu od syfu :( i to ciekawe za czyje pieniądze

 

 

to będzie za pieniądze"pytka" niestety :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...