Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dwa lata temu jak wprowadzałam się do siebie też tak myślałam - nic tylko burzyć. Od tego czasu nabyłam kilka nowych umiejętności - płytkarza, murarza, malarza, hydraulika ... :lol: I teraz jest już prawie dobrze. Chociaż prawie robi różnice. :wink: A za góra 8 lat generalny remont, czyli zostawiamy tylko mury i instalacje. A reszta na nowo.

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam podgrzewane przewody na dachu i w rynnach, tu gdzie mieszkam teraz właśnie tak mam, bo wcześniej zdarzało się, że nam się lało na głowę :roll:

Kurcze Pasiu to świetny pomysł jest. M yślalam o podgrzewanym podjeździe, ale w tej sytuacji to chyba "lampek" nawieszam na dachu. A gdzie to można kupić i za ile?Wie ktoś?

Madzialenko, bo Magdy tak mają. U mnie na dachu w rynnach i w koszu lodowiec. Masakra. I to się musiało tak stać z dnia na dzien, bo przedwczoraj było ok.A warstwa śniegu leży miejscami jak na Kasprowym i podczas odkrywki widać, ile bylo ostatnio słonecznych dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wręcz mogłabym zabić swym lodowym spojrzeniem ;)

 

Gosiu, dzięki za linka poczytam sobie

Chyab uruchomię dzisiaj heroesów na kompie. Czas się odstresowac, bo zwariuję. Stefan miał dzisiaj malować sypialnie i co? i dooopka no. Kiedy ja się wyśpię normalnie w swoim pokoju?Tapeta czeka sobie w konciku i cicho piszczy, rozkręcone łóżko juz sie mało nie zwichruje na strychu.no dobra, jutro będzie kilbud i niech się weźmie za te usterki, choc zabił mnie przez telefon, ze kto teraz-jak juz pani zaplaciła podejmie się napraw?

ech, trzeba było zapłacic za 5 lat, jak sie okaze że wszystko w porządku jest, a wykonawcy w tym czasie mogliby życ miłością wzajemną i marzeniami o pięknie budowanych, bezcennych domach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie spokojnie z tym sądem.Wolę miec zrobione niż sie po sądach włóczyc, nawet jesli ta robota trochę zajmie. To nie chodzi o to że ktoś się uchyla od odpowiedzialności-na razie nie ma takiej akcji, tylko o podejście kierownika, który powinien jasno stawiac sprawe i jesli widzi ewidentny błąd to wskazać winowajcę i sposób naprawy. Mój ma chyba jednak podejscie takie, ze: pani Magdo juz po ptokach. Ja wiem, ze ludzie sa ludzie, czasem łatwo przyznają się do błedów, czasem sami musza do nich dojść, czasem trzeba im pokazać palcem, czasem jest więcej czynników i tak dalej. Mysle, ze moi wykonawcy byli na tyle na poziomie,ze uda im sie wyciągnąć sensowne wnioski.Kazdy dba o swoją opinie w koncu. A kierownik ma w tym wszystkim pomóc i czuwa, zeby nikt nikogo nie oszukał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wręcz mogłabym zabić swym lodowym spojrzeniem ;)

 

Gosiu, dzięki za linka poczytam sobie

Chyab uruchomię dzisiaj heroesów na kompie. Czas się odstresowac, bo zwariuję. Stefan miał dzisiaj malować sypialnie i co? i dooopka no. Kiedy ja się wyśpię normalnie w swoim pokoju?Tapeta czeka sobie w konciku i cicho piszczy, rozkręcone łóżko juz sie mało nie zwichruje na strychu.no dobra, jutro będzie kilbud i niech się weźmie za te usterki, choc zabił mnie przez telefon, ze kto teraz-jak juz pani zaplaciła podejmie się napraw?

ech, trzeba było zapłacic za 5 lat, jak sie okaze że wszystko w porządku jest, a wykonawcy w tym czasie mogliby życ miłością wzajemną i marzeniami o pięknie budowanych, bezcennych domach

 

Spokojnie- gwarancja na roboty budowlane :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie spokojnie z tym sądem.Wolę miec zrobione niż sie po sądach włóczyc, nawet jesli ta robota trochę zajmie. To nie chodzi o to że ktoś się uchyla od odpowiedzialności-na razie nie ma takiej akcji, tylko o podejście kierownika, który powinien jasno stawiac sprawe i jesli widzi ewidentny błąd to wskazać winowajcę i sposób naprawy. Mój ma chyba jednak podejscie takie, ze: pani Magdo juz po ptokach. Ja wiem, ze ludzie sa ludzie, czasem łatwo przyznają się do błedów, czasem sami musza do nich dojść, czasem trzeba im pokazać palcem, czasem jest więcej czynników i tak dalej. Mysle, ze moi wykonawcy byli na tyle na poziomie,ze uda im sie wyciągnąć sensowne wnioski.Kazdy dba o swoją opinie w koncu. A kierownik ma w tym wszystkim pomóc i czuwa, zeby nikt nikogo nie oszukał

 

I się podpisuje w dzinniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie spokojnie z tym sądem.Wolę miec zrobione niż sie po sądach włóczyc, nawet jesli ta robota trochę zajmie. To nie chodzi o to że ktoś się uchyla od odpowiedzialności-na razie nie ma takiej akcji, tylko o podejście kierownika, który powinien jasno stawiac sprawe i jesli widzi ewidentny błąd to wskazać winowajcę i sposób naprawy. Mój ma chyba jednak podejscie takie, ze: pani Magdo juz po ptokach. Ja wiem, ze ludzie sa ludzie, czasem łatwo przyznają się do błedów, czasem sami musza do nich dojść, czasem trzeba im pokazać palcem, czasem jest więcej czynników i tak dalej. Mysle, ze moi wykonawcy byli na tyle na poziomie,ze uda im sie wyciągnąć sensowne wnioski.Kazdy dba o swoją opinie w koncu. A kierownik ma w tym wszystkim pomóc i czuwa, zeby nikt nikogo nie oszukał

 

I się podpisuje w dzinniku :)

jak nie zapomni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Mysza.... masz chyba naładniejszą szafę jaką widziałam :lol:

Wnęka rozumię robiona na wymiar szafy? Użyliscie gotowych szaf czy robione na zamówienie?

http://images43.fotosik.pl/240/1f66bd08177da828med.jpg

Maylandziu dziekuje ślicznie w imieniu szafy ;)

Wiatrołap był tak cyrklowany, zeby gotowa szafa sie zmieściła. To ikea pax nexus dąb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...