Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie wiem czy Cię to pocieszy Myszko

ale u mnie jest do wymiany kawałek sufitu w sypialni

nie bylo podłaczone reku i pociekła skroplona woda po ryrze przy anemostacie :roll: (może jest rura za slabo otulona wełną nie wiem :roll: jak na wiosne wytniemy kawałek K-G to się wyjaśni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Cię to pocieszy Myszko

ale u mnie jest do wymiany kawałek sufitu w sypialni

nie bylo podłaczone reku i pociekła skroplona woda po ryrze przy anemostacie :roll: (może jest rura za slabo otulona wełną nie wiem :roll: jak na wiosne wytniemy kawałek K-G to się wyjaśni )

te te te, Ania spełniasz moje podejrzenia. Jak ja chce żeby to była rura reku jak ja chce żeby to była rura reku. A kiedy Ci woda zaczeła przełazic?

A wogóle to uderz w stól.... nagle każdemu coś sie dzieje, a tak wogóle to wspaniali wykonawcy ;P

Małgoś Twoja teoria jest słuszna.Wszystko do tej pory co uwazałam za podejrzane, własnie wychodzi, az sie boję co bedzie dalej, jak np odpadnie mi kawałek podejrzewanej ściany przy montażu balustrady na antresoli

:roll: Chyba tylko nielicznym szczęściarzom bedzie dane powiedzieć zrobili mi wszystko od początku do końca dobrze.

Musieć pogonić męża żeby spojrzał na nasze rury reku, ale drabin mam dzis dosyć. Będąc na stryszku nad garażem zwęszył kolejną mokrą wełnę. Bedziem badać co to i dlaczego

Pograłam sobie godzinkę z córcią w smoki, jednorożce, białe tygrysy i magiczny las i fajnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko nielicznym szczęściarzom bedzie dane powiedzieć zrobili mi wszystko od początku do końca dobrze.

 

Znam takich, co tak mowia, ale pewnie po prostu nie maja swiadomosci albo jeszcze im kwiatki na jaw nie wyszly... :roll: Gdybym nie wyciagnela wanny to nie zobaczylabym jak jest pieknie obudowana. :) :) :) I zylabym w blogiej nieswiadomosci tysiac lat. 8) I po co tam zagladala, po co? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego jak ja ciągle pytam to coraz bardziej błądze i wychodzi na to że mój dom jest skopany jak fak? Chyba jednak musze się napić albo uruchomić tych heroesów, zeby zająć sie innym myśleniem

 

Mysia nie jest skopany, ja nie znam nikogo kto wybudował nowy dom i wszystko w nim od razu było na cacy, chyba tak się nie da :roll:

 

pograj i za mnie, bo ostatnio to w Herosów w ciąży grałam :roll: i chyba dopiero w wakacje do nich wrócę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamys, tak sobie tu wchodziłam i modliłam się zebyś u mnie nie byl, bo znowu powiesz, ze kogoś trzeba powiesic. Kamyk omineła Cie dzisiaj moja gimnastyka popołudniowa na rynnach :p

Ja tez siedzialam ciągle na budowie, dopytywałam, doczytywałam, sprawdzałam i jeszcze jak pewne rozwiązania można wybrać takie, które z założenia są obarczone mniejszym ryzykiem popełnienia błędu, tak zagladać każdemu na ręce sie nie da, bo tylko potem chodzą i opowiadają, ze sie czepiam, albo co. U mnie na budowei jest masa niedociągnięć różnych, tylko głównie mało szkodliwych, część z nich jest poniekąd z mojej winy, bo ich nie wytknełam wczesniej.Izolacja u mnie na działce jednak mnie przerosła. A było się uprzeć i zaprzeć i pozabezpieczać wszystko po swojemu, a nie ufać budującym, "bo się nic nie będzie działo". I to często gównianym kosztem można to było osiągnąć, a teraz nie dość ze domu nie mogę skończyc wykańczac, bo x metrów musi stać i czekać, to jeszcze mi przyjdzie rozbierać i niszczyc to co jest juz gotowe. I wszędzie tylko gips gips gips. Wiecej sprzątania niz roboty i wogóle, ale widać tak musi być.Trza na pół roku wsadzić głowe w gierki komputerowe, a potem jak sie wyjmie to może juz bedzie cacy :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, jak już skopane, że od razu taka zima mroźna pokazała wszystkie nieprawidłowości i takie tam
"bo się nic nie będzie działo"
od razu język pokazuje. Mam nadzieję, że kierbud i odpowiednie ekipy stana na wysokości zadania i zostanie to wszystko naprawione :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twojej winy tu nie ma :-?

 

 

to jest taki kraj trzeba wszystkiego pilnować(niestety)bo każdy chce załadować kogoś w h..ja :evil:

 

Normalnie to po to bierzesz "fachmana" że on ma to zrobić najlepiej jak umie i zgodnie z teorią :roll: (tylko takich jest mało albo to wymierający gatunek) :D

 

 

ale ja daję słowo ,że od dzisiaj to już nie popuszczę i jak np.wezmę kogoś z forum i mi cos s...doli to nie popuszczę :evil: Dlaczego dlatego żeby innych w kanał nie wpuścił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Cię to pocieszy Myszko

ale u mnie jest do wymiany kawałek sufitu w sypialni

nie bylo podłaczone reku i pociekła skroplona woda po ryrze przy anemostacie :roll: (może jest rura za slabo otulona wełną nie wiem :roll: jak na wiosne wytniemy kawałek K-G to się wyjaśni )

te te te, Ania spełniasz moje podejrzenia. Jak ja chce żeby to była rura reku jak ja chce żeby to była rura reku. A kiedy Ci woda zaczeła przełazic?

 

jak pojawiła sie różnica temperatur w domu ciepło a na dworze zimno (stąd teoria że rura niedokładnie jest ocieplona) problem zniknął po 2 godzinach od włączenia reku

ale żeby sprawdzic teorię muszę sufit odkręcić :-?

ale to dopiero jak cieplo będzie teraz nic nie ruszam tylko pale w kominku :wink:

 

a może u Ciebie w koszu na dachu zebrała sie woda jak slonko przygrzało ? nie bardzo kojarzę jak wygląda ten dach nad sypialnią

 

i wiesz Mysza każdemu jakieś kwiatki wychodzą tylko nie zawsze o nich się pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...